Jump to content
  Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.

Forums

 1. moXX - Main

  1. Jaunumi & Cita Informācija

   Sāc sekot jaunākajai un svaigākai informācijai par projektu!

   31
   posts
  2. Mājaslapa

   Pats jaunākais & svarīgākais moXX Gaming portālā

   15
   posts
  3. Steam Izlozes

   Šeit norisināsies dažādas Steam izlozes, būs iespēja laimēt visādas spēles ar kurām  pavadīt savu brīvo laiku.

   13
   posts
 2. moXX - Game Servers

  1. Tiesības uz serveriem

   CS:GO | CS: 1.6 | CS:CZ

   1
   post
  2. Unban

   Esi banots mūsu serverī? Raksti apelāciju šeit!

   1
   post
  3. Cheater report

   Esi kādu pieķēris čītojam, pastāsti mums par viņu šeit

   1
   post
  4. Server suggestions

   Ir kāds ieteikums serverim? Droši pastāsi par viņu šeit

   2
   posts
 3. moXX - Clan

  1. Counter-Strike 1.6

   Mūsu projekta CS spēles komanda, kura spēle zem mūsu vārda iekš kontras.

   1
   post
  2. 2
   posts
 4. moXX - Gaming

  1. Counter-Strike Palīdzība

   Nepieciešama palīdzība ar Counter-Strike spēli, vai arī ir kāda pamācība? Šeit vari uzdot sev vēlamo jautājumu vai uzrakstīt pamācību

   6
   posts
 5. moXX - Offtopic

  1. Offtopic

   Talk about anything following forum rules

   10
   posts
  2. Say hello

   Viss parastākā iepazīšanas foruma sadaļa, kur tu vari iepazīstināt sevi ar citiem un kā arī uzzināt daudz ko citu no citiem forumu iemītniekiem.

   10
   posts
  3. Raksti

   Visādi raksti, gan moXXā gan visur citur

   6
   posts
  4. Market

   Šeit mēs pērkam, pārdodam vai manam savas lietiņas

   7
   posts
  5. Fun

   Izklaide un viss jautrais moXX Gaming portālā

   27
   posts
  6. Sport

   Patīk ziņot par jaunumiem sportā? Droši publicē jaunāko informāciju par sportu un liec zināt arī mums!

   6
   posts
 • [Aptauja] Nr. 4   12 members have voted

  1. 1. Kādus spēļu žanrus spēlē viss biežāk?


   • FPS
   • Multiplayer
   • Cooperation
   • Sport
   • Adventure
   • Action
   • MMO
   • Simulation

  Please sign in or register to vote in this poll. View topic
 • Diskusijas

 • Ieraksti

  • Steam ID: kalviskalviss Steam links: http://steamcommunity.com/id/kalviskalviss  Veltījums: sniedziet man šo burvīgo iespēju uzspēlēt CS:GO
  •   Kā jau visās Counter-Strike spēļu sērijās (versijās), CS:GO ir iespējams izmantot konsuli un citas opcijas iekš .cfg failiem. Šeit es jums pastāstīšu par svarīgām Lunch ocijām kas ir pieejamas CS:GO un citām .cfg komandām ko var izmantot lai uzlabotu spēles garšu un FPS kas ir pats nozīmīgākais šajā spēle.   Kas ir viss labākās CS:GO launch opcijas? Lai ievadītu launch opcijas, pirmkārt dodamies uz Steam, otrkārt labais klikšķis uz CS:GO un tad Properties. Spiežam pogu "Set Launch Options" un cits logs atvērsies. Sintakses komandas ko vadīt iekš šī loga ir šādā formātā "-komanda" un tad atstarpe (space) pirms nākošās komandas vai cita veida izpilde, viss atkarīks no komandas kas tiks izmantota. Par katru komandu pastāstīšu atsevišķi.  Launch opcijas Ielādē konsuli uzreiz ieejot spēlē! -console Šī komanda automātiski ielādēs konsuli pirms esi vispār iegājis spēlē. Viņa ir noderīga lai pārliecnātos, ka visi cfg faili tiek ielādēti. Izslēgt intro videoklipus -novid Šī komanda izlēgs visus Valve intro klipus kas ir pirms ieiešanas spēlē, ieteupa laiku kad katru reizi ieej spēlē! Augsta CPU prioritāte -high Dod spēlei augstu CPU prioritāti, tas nozīmē ka apakšs programas nebremzēs spēli. Cik CPU kodolus izmantot -threads [number] Pasaka spēlei cik kodolus izmantot, ieteicams likt cik tev ir procesoram kodolu, viss ticamāk, ka tas ir 4. Grafikas opcijas -fullscreen Ielādē spēli pilnā ekrānā -windowed Ielādē spēli logā, šis komandas norāda platumu un augstumu pozīcijas: -w [platums] -h [augstums] -x [horizontāla pozīcija] -y [vertikāla pozīcija] Tātad ja vēlies lai logs nosedz otru 1080p monitoru, tav ir jāizmanto šadas komandas: -h 1920 -w 1080 -x 1921 -y 0. -noborder Noņem logam robežas, melnos sānus. Nomainīt spēles valodu -language [language] Šī komanda pasaka sēlei kādu valodu izmantot, noderīgi ja vēlies angļu valodu spēle ja izmanto steam klientu citā valodā! Samazināt spēle grafiku -lv Samazina spēles grafiku, noņem liekās asins šļakatas utt.. Uzlabo FPS atkarīgi no PC, ieteicama komanda competitive spēles modam     Tagad parunāsim par noderīgām configa komandām.   Grafikas ocijas
   Pa lielam tu gribi viss zemākās grafikas kas ir iespējamas, jo tas gan uzlabo FPS un ir daudz labāk spēlēt competitive modu iekš CS:GO Ekrāna spoižums mat_monitorgamma "spožums" Šis norādīs cik spoža būs spēles pasaule, visos konfikos ko esmu redzējis šis ir starp 1.6 un 2.1, noderīgi lai labāk redzētu tumšos kaktus kartēs! Izslēdz dinamiskās spēles gaismas r_dynamic "0" Izslēdz dinamiskās spēles gaismas, ko daudzi spēlētaji atrod par kaitinošu! Disable particles r_drawparticles "0" Turns off engine particles. Noņem ieroča gaismas r_drawtracers_firstperson "0" Noņem gaismu no ieroča kad tiek izšauts, uzlabo FPS kas ir CSGO vis sliktākā lieta, jo šaujot krītas FPS, ja es par šo komandu jau iepriekš zinātu sen kā jau spēlētu NiP! Saglabāt grafikas pocijas mat_savechanges Šī komanda saglabā visas grafikas opcijas, tas nozīmē ka katru reizi ejot spēle nebūs vajadzība neko mainīt.!   Radars Šis komandas uzliks karti par visu radaru kas palīdz ievērot pretinikus kartē cl_radar_always_centered "0"
   cl_radar_scale "0.3"
   cl_hud_radar_scale "1.15"
   cl_radar_icon_scale_min "1"
   cl_radar_rotate "1"   Performance komandas Šis saraksts ar komandām uzlabos spēles darbību kā arī uzlabos it īpaši 128 trick spēles garšu! rate "128000"
   cl_cmdrate "128"
   cl_updaterate "128"
   cl_interp "0"
   cl_interp_ratio "1"
   cl_lagcompensation "1" Mērķis, esmu iekļāvis šada tipa mērķi:   cl_crosshairalpha "255"
   cl_crosshaircolor "5"
   cl_crosshaircolor_b "255"
   cl_crosshaircolor_r "255"
   cl_crosshaircolor_g "255"
   cl_crosshairdot "1"
   cl_crosshairgap "3"
   cl_crosshairsize "2"
   cl_crosshairstyle "4"
   cl_crosshairusealpha "1"
   cl_crosshairthickness "1"
   cl_fixedcrosshairgap "3"
   cl_crosshair_outlinethickness "0"
   cl_crosshair_drawoutline "0"   Bet ja vēlies izveidot savu mērķi, tas ir izdarām šeit Manu prāt šīs ir viss noderīgākas lietas priekš CSGO lai uzlabotu spēles gaitu un FPS.. Kā arī esmu pievienojis savu cfg failu lai jums ir vieglāk, bet iesaku izmantot šeit atrodamo informāciju un izvedotu sev tīkamāku! Mans CS:GO configs   Cerams jums noderēja mana pamāciba! Spiežam like! Ja ir ieteikumi vai ko uzlabot šajā pamācība droši sakam! Nekautrējaties!
  • Tas ir normāli, vinnēsi desmit spēles iedos rank un cooldown pazudīs.
  • MOXX.LV |CSCZ| Dust2 Only - Uzlabojumi Pievienota /votekick komanda - Izmantojama kad nav adminu serverī. Pievienota /voteban komanda - Izmantojama kad nav adminu serverī. Pievienots totalizators ar komandu "bet" piemēram "bet t 500" vai "bet ct 300" automātiski liksi likmi 500 vai 300 un norādīto komandu! Pievienots VIP. VIP spēlētāj saņem bezmaksas bruņas un visas granātas. Kā arī pēc 3 raunda var izvēlēties vienu no 3 bezmaksas ieroču pakām! Drīzumā vēl daudz kas cits!
 • Clubs

 • Files

 • Steam Users Online

Par mums

Projekts tika izveidots 2011. gadā, Apvienotajā Karalistē, ar daudziem un dažādiem Counter-Strike spēļu serveriem. Pēc tā ir bijušas daudz pārmaiņas kā arī restartu un paužu. Tagad esam nostabilizējušies un esam nolēmuši bāzēties Latvijā!

Saziņa ar mums

admin@moxx.lv - Saziņa ar administrāciju

partnership@moxx.lv - Lai sarunātu sadarbību

support@moxx.lv - Lai sazinātos ar support kolektīvu
×