Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Vakar
 2. Sveicināti iesaku jums vēlreiz pārskatīt,visu majas lapu vai nav kādi bugi. jo pašlaik es redzu kad jūs neesat piestradajusi pie telefona versijas. jo vienmēr kad raksti,kādus postus ,nevajadzīgas vietas uzradās sociālo tiklu ikonas. ka ari fona lapa mazliet bremze vai ari paliek caurspīdīga. Piesodiet, kad neielieku srean shots. Jo pašlaik esmu darba.
 3. Sveicināts, cerams ,ka uz palikšanu.
 4. Nu ko sveiki visiem lietotaji. Piebilstu uzreiz man,nesanak rakstit sasveicinasanos.Bet pieklājība jāizrāda ir. Tātad mans vards ir Niks. Esmu 20 gadus jauns jaunietis,uzskatat kā jus vēlaties. Katram mums ir hobiji.Nu tad es pastāstīšu par saviem hobijiem. Brīvajā laikā nodarbojos ,ar auto sportu ,kā ari ar motokrosu. Ar siem diviem hobijiem nodarbojos jau no pašas bērnības. Jo jau mazotne ieinteresēja atrums , un tas adrenalīns ko var just braucot. Bet nu ko tur par maniem hobijiem utt. Labak jau parunat par datorspēlēm,jo mes dzivojam 21 gadsimta kad daudziem intrese tikai spelites. Nu tad ,tā šad un tad uzspeleju Cs 1.6 kad ir brivaks laiks.Ka ari spēlēju Fortnite,Pug.Gta 5. Šis ir spelea ko es brīvajā laikā uzspēlēju.vai arī kad sagribās. Bet tā pārsvarā esmu forma cilvēks.Bet ja uzrodas kompānija kas velas spēlēt,tad es pievienojos. Nu ko tas laikam arī viss, jo kā jau jums minēju man nekad neveicas ar sasveicinasanos. Postiem. Un ka ari šo rakstu no telefonā. Ar cieņu Niks .Kā ari no Forum Nika Resnais_Alberts.
 5. Pirms nedēļas
 6. Version 2.0

  0 downloads

  ātri parmaināmi ieroča modeļi
 7. Earlier
 8. būs arī uz obs pamacības
 9. Hey, šeit metam visus liekos postus/spamus.. Vakar beidzot izspēlēju 10 mačus un iedeva man MG1 ranku! Pārsteigts emsu!
 10. https://support.riotgames.com/hc/en-us/articles/360000951548 Sīkāka informācija.
 11. Novērtēju ka centies palīdzēt iesācējiem, bet bandicams goda vārds ir mēsls. OBS ir brīnums!
 12. Kas balvās? Un kad notiek?
 13. Tātad iekš lol'a notiek čempionāts, kurā var pieteikties jeb kurš kas šo spēli spēlē. Tādēļ nepieciešami vēl 4 cilvēki lai izveidotu komandu. Visi kas vēlas droši rakstāt komentāros savu nickname un rank/lvl un izvēlēšos kurus ņemt. Lūdzu, nepieciešams savākt komandu.
 14. Tie kuri spēlē Battlefield 4, ir laipni aicināti padalīties ar savu konta ID, lai var pievienot Jūs friend-listā un uzspēlēt kopā. ID: hugurris
 15. Es ieteiktu OBS, var uz jeb kuras rezulūcijas ierakstīt un paņem samērā maz resursus. Pluss var streīmot pa taisno caur youtube!
 16. Heh, labs ir, bet Youtubē jau uzreiz visu kopā var atrast, ilgi nečakarējoties. tāpat, paldies.
 17. Kādam kam doma ir taisīt video utt šis noderēs.
 18. Sveicināti tādat esmu izdomājis uztaisīt pamacību ka apiet bandiam par brivu. Lai nerāda bandicam.com utt 1. Noladejam orģinalo bandicam https://www.bandicam.com/downloads/ 2.Instalējam viņu 3.pectam atveram šo failu ar administratora atļauju https://failiem.lv/u/jnkngs2r 4.ierakstiet epastu jebkadu galvenais gala @gmail.com pimers taisubandicampamacibumoxx@gmail.com Obligati kad veriet vaļa crack jaizver bandicam
 19. tā mūzika tāda, šāda varēji ko šobrīd topos paņemt, rekur moxx radio samērā laba, bet tas tā. Like jau nospiedīšu, turpini!
 20. Mhm.. Interesanti.. Pameiģināju! Paspēju nofilmēt pirmo ieskatu iekš PubG MOB.. Protams tikai 1 kills, bet tas tā testa versijā! Check this out:
 21. Atradu problēmu, tie 64 biti, jeb man nav to 64. Ar pārējām prasībām viss it kā būtu kātrībā.
 22. Kā šo saprast?
 23. Tev rams nav pietiekami vai 64 bit nav. Here are the Fortnite system requirements (minimum) CPU: Core i3 2.4 Ghz CPU SPEED: Info RAM: 4 GB OS: Windows 7/8/10 64-bit VIDEO CARD: Intel HD 4000
 1. Parādīt vēl aktivitātes
 • Aktivitātes

  • Kopā diskusijas
   64
  • Kopā ieraksti
   178
  • Reģistrētie biedri
   37
  • Kopā bijuši tiešsaistē
   1 345
   2018.06.10. 18:19

  Jaunākais biedrs
  Resnais_Alberts
  Reģistrējās: 2018.06.21. 20:13
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018