Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Pirms nedēļas
 2. Earlier
 3. Sveiciens visiem marsiešiem no moXX.LV Administrācijas. Visi zinam, ka pēdējo pāris mēnešu laikā nav bijusi nekāda aktivitāte pozitīvai komūnas kustībai. Saprotam, ka visi "downtime" un ne-aktivitāte portālā un serveros, daudziem ir likuši sākt domāt par moXX esamību un virzienu un šaubas par projektu kā tādu! Daudz ir izmēģināts un izveidots kā rezultātā ir radies bardaks. Labās ziņas ir tās ka daudz kas tiks mainīts un jau strādājam pie uzlabojumiem un jauniem serveriem. Kā viena no pozitīvajām izmaiņām ir tā, ka mums ir pievienojies "RadioActive", viens no sākotnējiem moXX Gaming dibinātājiem. Kopā ar viņu tiek izstrādāts jauns GTA V RP serveris un tiek strādāts pie jaunas, modernākas mājas lapas kas būs vairāk sasaistīta ar forumiem un serveriem. Kā jau minēju tiek veidots GTA V RP serveris. Diemžēl tas ir tikai iesākuma stadijā, bet mēs esam apņēmušies novest visu līdz galam par spīti pagātnei un iepriekšējiem solījumiem. Saprotam, ka servera izveide varētu aizņemt diezgan daudz laika un pacietības, bet lai būtu kaut kas ar ko pamieloties, tiks veidoti regulāri devblogi kur varēsiet piedalīties diskusijās par esošajām un nākotnes funkcijām serverī. Lai veidotu kaut kādu aktivitāti, domājam par papildus spēļu serveriem ko mēs varētu jums piedāvāt, taču nezinam vēl tieši ko - gaidam jūsu ieteikumus, jo jūs labāk zināt ko jums patīk spēlēt un ko gribētu spēlēt kopā. Tā kā, droši dodamies uz ieteikumu sadaļu, pastāstam savas idejas tur un tad mēs centīsimies kaut ko realizēt priekš jums. Ar Cieņu, moXX.LV Administrācija
 4. You can check if the cpu cooler is seated correctly! Maybe upgrade bios and drivers to latest version?
 5. Sveiki, Varbūt kādam šeit ir interese CS 1.6 / CS GO menedžeri uzspēlēt, spēle diezgan veca bet ir ko darīt. Youtube video kas īsumā paskaidros kas un kā. Palīdzēšu arī ar padomiem ja nepieciešams pēc tam kā labāk sākt un ko kā darīt.
 6. Uzlabojumi 31/07/2018 Pārvietotas SOC ikonas uz citu vietu. (Pēc lietotāju prasībām) Pievienots ziedojumu bloks mājaslapā. (Varat ziedot jeb kādu summu, drīzumā arī bus par to tēma forumā) http://i.prntscr.com/QkwkWfaBQeqCnzo8K67txw.png Nomainīta mājaslapas un foruma fona bilde. Uzlabots pēdējās atbildes forumā, pievienots datums kad tēma ir veidota un kā arī uzlabots atbilžu skaitu mākonītis! Tas arī pagaidām viss, drīzumā vēl daudz kas jauns nāks klāt! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija
 7. Hello @ClintBarton you can reinstall windows i like windows 10
 8. Tā tad.. Liekam labākos un smieklīgākos momentus no CSGO.. Mirušo ķermeņu pozas vai spēles kļudas.. Ja mieklīgs, tad tam ir vieta šeit! Man pretinieks, kā bomzītis izdomāja pie kastēm pagulēt!
 9. Hi, I had my computer repaired at a local shop, who replaced my motherboard and CPU. After that it hasn't been working quite as intended. The computer starts up just fine, but after between 1-20 minutes in Windows 7 it freezes completely. There is no error message, it just locks up and I have to shut it down using the power button on the front. If there is any sound playing at the same time I can hear that looping at a very high frequency (basically just a high pitch noise). The system does not seem to be overheating, temperatures are around 35c according to HWMonitor. By using components from my friends' computers to test I've been able to determine that it is either the motherboard or CPU causing it. Problem is, the shop that sold me the components has since gone out of business, so I can't go back to them asking for a refund. Does anybody here on Tom's know of a way to fix my PC that doesn't involve RMA'ing the hardware directly with Foxconn and Intel? Please help. I did not find the right solution from the Internet. References:- http://www.tomshardware.com/forum/312840-30-freezing-windows-motherboard-issue Creative video production service Thanks!
 10. Sen nebiju spēlējis! Tā neko sanāca!
 11. Šis ir kaut kas episks.Es tā domāju, kad ne visi sapratīs.
 12. Esmu spēlējis ,telefona versiju. Viss tas pats, kas pc versija. Bet ja dators nevelk, tad jā izdevīgāk ir spēlēt caur telefonu. Kā arī jautrāk un mazliet sarežģītāk , jo jāspēlē uz maza ekrāna, kā arī nav klaviatūras un peles
 13. Es uz ps4 labi , ka 1 kill varu dabūt Tā nav spēle priekš manis
 14. Ko lai saka cilvēks centās palīdzēt, kādam jaunam youtuberim. un lai viņam nav jāmeklē. Bet runājot par bandicam jā viņš ir mēsls palicis.Bet priekš iesācējiem būs, tieši laikā. Jo ar Obs ir mazliet pagrūtāk un šis tas ir jāzina par Video filmēšanu utt. Pēc manām domām Bandicam ir vienkārši rupji sakot sūdīga OBS parodija.
 15. Sveiki. Paskatījos, šo modu.Izskatās galīgi garām pēc manām domām .Jo liekas kad viegli bus spēlētājus nogalināt utt. Kā arī neko labāku jau šie spēles izveidotāji neizdomās, jo daļu no visas spēles ir nozaguši ,no Pubg. tas jau ir galīgi stulbi. Kas tad būs nākošais, ko viņi izdomās.Kaut kādu nemirstības dziru. Kādā apslēptā lādē Atvainojos par savu dramatisko rakstu.Bet kā jau teicu es neesmu tāds spēlētājs.
 16. Sveicināti mazliet parunāsim , par serveriem. Ja jūs vēlaties , lai cilvēki nāk un ir aktīvi. Tad atstājiet serverus. Un kad ir brīvs laiks ievietojat ko jaunu un tādu iespaidīgu.Un tad cilvēki arī būs. Bet tā ja jūs aizvērsiet serverus. tā cilvēki pazudīs.Jo daudzi jau spēlē cs 1.6 ,citi atkal gta san samp. citi cs:go utt. Nekad jau nevar zināt. galvenais ir cīnīties, par to ko vēlies panākt un parādīt citiem cilvēkiem. Bet ja nolaižat rokas, tad jau arī pārējie atsakās kaut ko darīt . Daudzas lietas ir atkarīgas no jums.
 17. Nu vasaliņš iekš moxx, cerams, neesi garāmgājējs!
 18. Sveicināts uz klāja. Kādu reizi varēsim uzzipināt to pebdžī.
 19. Sveicināts, cerams ,ka uz palikšanu.
 20. Nu ko sveiki visiem lietotaji. Piebilstu uzreiz man,nesanak rakstit sasveicinasanos.Bet pieklājība jāizrāda ir. Tātad mans vards ir Niks. Esmu 20 gadus jauns jaunietis,uzskatat kā jus vēlaties. Katram mums ir hobiji.Nu tad es pastāstīšu par saviem hobijiem. Brīvajā laikā nodarbojos ,ar auto sportu ,kā ari ar motokrosu. Ar siem diviem hobijiem nodarbojos jau no pašas bērnības. Jo jau mazotne ieinteresēja atrums , un tas adrenalīns ko var just braucot. Bet nu ko tur par maniem hobijiem utt. Labak jau parunat par datorspēlēm,jo mes dzivojam 21 gadsimta kad daudziem intrese tikai spelites. Nu tad ,tā šad un tad uzspeleju Cs 1.6 kad ir brivaks laiks.Ka ari spēlēju Fortnite,Pug.Gta 5. Šis ir spelea ko es brīvajā laikā uzspēlēju.vai arī kad sagribās. Bet tā pārsvarā esmu forma cilvēks.Bet ja uzrodas kompānija kas velas spēlēt,tad es pievienojos. Nu ko tas laikam arī viss, jo kā jau jums minēju man nekad neveicas ar sasveicinasanos. Postiem. Un ka ari šo rakstu no telefonā. Ar cieņu Niks .Kā ari no Forum Nika Resnais_Alberts.
 21. būs arī uz obs pamacības
 22. Hey, šeit metam visus liekos postus/spamus.. Vakar beidzot izspēlēju 10 mačus un iedeva man MG1 ranku! Pārsteigts emsu!
 23. https://support.riotgames.com/hc/en-us/articles/360000951548 Sīkāka informācija.
 24. Novērtēju ka centies palīdzēt iesācējiem, bet bandicams goda vārds ir mēsls. OBS ir brīnums!
 1. Parādīt vēl aktivitātes
 • Aktivitātes

  • Kopā diskusijas
   51
  • Kopā ieraksti
   172
  • Reģistrētie biedri
   48
  • Kopā bijuši tiešsaistē
   1 345
   2018.06.10. 18:19

  Jaunākais biedrs
  narkunfaspacura
  Reģistrējās: 2018.09.17. 03:18
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018