Jump to content

Par mājaslapas un foruma atjauninājumiem(devblogiem), tu vari sekot šeit: Devblogs
Piedalies mūsu nākošajā izlozē: 2x Counter-Strike: GO atslēgas

Līderu saraksts


Populārs saturs

Showing most liked content on 2018.01.31. in all areas

  1. 1 point
    Čau, čau, sen nav bijusi nekāda aktivitāte foruma vai izloze, tad tāpēc šodien es izlozēju Activision/Blizzard datorspēli: Destiny 2. Visiem kuriem interesē šada veida spēle ir aicināti pietiekties izlozē, jo arī, ja neinteresē, tad spēle nekad nebūs lieka. Ja paveiksies un izlozēs tavu vārdu izlozē, tad tu saņemsi aktivizācijas kodu foruma paskastītē, kuru tu varēsi aktivizēt Blizzard mājaslapā vai Battlenet launčerī. Kas jādara, lai pilnvērtīgi tu varētu piedalīties un saņemt spēles aktivizācijas kodu? Tev forumā jāizveido 3 ieraksti, kas nedrīkst būt tups spams pa visām diskusijām, vari veidot diskusijas, ar pilniem teikumiem veidot atbildes uz topikiem vai arī veidot blogus! Obligāti jābūt reģistrētam forumā, ar tādu pašu segvārdu, kāds būs pieteikts @gleam.io Te pat zem izlozes, uzrakstam, ka piedalos! Apstiprini savu dalību, šeit: https://gleam.io/ojTjn/moxxlv-destiny-2-sples-atslgas-izloze Lai visiem veicas un izloze sākas jau no šodienas. Beigsies datumā 06.02.2018, plkst. 18:00
  2. 1 point
    Esmu veidojis projektus - gan 1.6, gan csgo, esmu mēģinājis veidot savu mājas lapu - nesanāca, esmu mēģinājis padarīt forumu krutu - īsti nesanāca, esmu mēģinājis veidot savus spraudņus(plugins) - nosacīti izdevās, vairāk izdevās rediģēt gatavus variantus, bet nekad nebiju aizdomājies par to, ka varētu izveidot savu cs mapi, līdz pienāca viens mirklis, ka gribas to paprovēt. Apņemšanās bija, bet ar ko sākt - nav ne jausmas. Pēc vienas pamācības sekoja nākošā, bet saprašana joprojām nebija, vairāk likās, ka skatos ķīniešu alfabētu. Sapratu, ka vienkārši ir jāsāk, tāpēc izveidoju savu pirmo kvadrātu ar nejaušu tekstūru, godīgi sakot, likās ar to pietiek, mape ir gatava http://bildites.lv/a/jcnt7dfe#c3ajunkx Tālāk jau tika izveidoti vairāki objekti(nav ne jausmas, kā pareizi definēt), lai mape būtu pievilcīgāka. http://bildites.lv/a/qz8xatpk#c6fjv385 http://bildites.lv/a/9txu6s3f#52dx6dz3 Eu, bet vaig, ko foršāku, tāpēc tiek izveidot māja, šķūnis, saucat kā gribat. Jūs noteikti nepamanījāt, bet māja vienkārši atrodas gaisā, bez nekāda balsta. http://bildites.lv/a/f5hg8ka4#d8rskuzu Šeit jau var redzēt, ka mapei joprojām tiek pievienotas krutas lietas, vienīgi māja joprojām atrodas gaisā, viss ok, ja esi zem zaļā tad nemaz nevar to pamanīt. http://bildites.lv/a/6gvy539n#6u4nga6r Nav noslēpums, ka latvieši ir depresīvi un šī topošā mape arī liekas nereāli depresīva, tumša - gribas vienkārši vēnas griezt, tāpēc mape tiek padarīta gaišāka un varbūt beidzot varēs, ko saskatīt. http://bildites.lv/a/verr324d#8vjkztgh Beidzot mājai arī tiek ieliktas normālas funkcionālas durvis, laikam, nevis vienkārši caurums http://bildites.lv/a/32rbqafd#dwsrqumb Nezinu kāpēc, bet beidzu uzņemt screenshotus kā veidoju mapi, bet šeit jau ir redzams, ka mape atrodas serverī - beta režīmā. http://bildites.lv/a/bjhgxaan#42dk254s Tā kā beidzu uzņemt bildes ar mapi tad vienkārši parādīšu kā izskatās tagad - pabeigta. http://bildites.lv/a/zbcmexb7#ezeqza4n http://bildites.lv/a/zbcmexb7#9fvjv4kc http://bildites.lv/a/zbcmexb7#wp9g25qw http://bildites.lv/a/zbcmexb7#8df3ewbx http://bildites.lv/a/zbcmexb7#ms4u5fhs http://bildites.lv/a/zbcmexb7#86rghdvm Mape ir domāta priekš zm(csgo), mape ir maza ar daudziem spotiem, kur var kempot. Mapi veidoju apmēram +/- pirms gada. Tā kā tā bija mana pirmā veidotā mape tad laiks aizgāja diezgan daudz un varbūt tā nav tā labāka mape, kura ir redzēta, bet spēlēt var cheers, bois.
  3. 1 point
    Reāli smuki.. Pēc pirmajām domāju ka nekas labs nebūs, bet pēc tam wow?! Malacis +karma.. Ja nav slinkums un ir kaut drusciņ laiks, vari pameiģināt varbūt moXX' am uzmeikot karti?

Par mums

Projekts tika izveidots 2011. gadā, Apvienotajā Karalistē, ar daudziem un dažādiem Counter-Strike spēļu serveriem. Pēc tā ir bijušas daudz pārmaiņas kā arī restartu un paužu. Tagad esam nostabilizējušies un esam nolēmuši bāzēties Latvijā!

Saziņa ar mums

admin@moxx.lv - Saziņa ar administrāciju

partnership@moxx.lv - Lai sarunātu sadarbību

support@moxx.lv - Lai sazinātos ar support kolektīvu
×