Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Līderu saraksts


Populārs saturs

Showing most liked content since 2018.06.19. in all areas

 1. 1 point
  Uzdevums: Tev ir jāraksturo iepriekšējo komentētāju, galvenais šīs spēles mērķis ir uzzināt ko par tevi domā tavi foruma biedri. Noteikumi: * Aizliegts aizskart citu lietotāju ar skarbiem vārdiem. * Postu intervāls 2. * Aizliegts noraksturot iepriekšējo postotāju ar vienu vārdu. (Jāizsakās vismaz ar teikumu) Tad jau laikam sākam ar mani.5
 2. 1 point
  hugurris ; Esi jau te gandrīz kopš projekta sākumiem, daudz palīdzi projektam. Esi viens no aktīvākajiem šeit. Īstenībā sakarīgs džeks, neko sliktu pateikt nevaru. Šeit jau ir ļoti daudz sasniedzis.
 3. 1 point
  Sveicināti mazliet parunāsim , par serveriem. Ja jūs vēlaties , lai cilvēki nāk un ir aktīvi. Tad atstājiet serverus. Un kad ir brīvs laiks ievietojat ko jaunu un tādu iespaidīgu.Un tad cilvēki arī būs. Bet tā ja jūs aizvērsiet serverus. tā cilvēki pazudīs.Jo daudzi jau spēlē cs 1.6 ,citi atkal gta san samp. citi cs:go utt. Nekad jau nevar zināt. galvenais ir cīnīties, par to ko vēlies panākt un parādīt citiem cilvēkiem. Bet ja nolaižat rokas, tad jau arī pārējie atsakās kaut ko darīt . Daudzas lietas ir atkarīgas no jums.
 4. 1 point
 5. -1 reputācija
  Izklausās perfekti, palīdzēšu ja vajadzēs CS:GO serverī. zināšanas ir. GL
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018