Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Līderu saraksts


Populārs saturs

Showing most liked content since 2018.06.17. in all areas

 1. 2 reputācija
 2. 1 point
  Uzdevums: Tev ir jāraksturo iepriekšējo komentētāju, galvenais šīs spēles mērķis ir uzzināt ko par tevi domā tavi foruma biedri. Noteikumi: * Aizliegts aizskart citu lietotāju ar skarbiem vārdiem. * Postu intervāls 2. * Aizliegts noraksturot iepriekšējo postotāju ar vienu vārdu. (Jāizsakās vismaz ar teikumu) Tad jau laikam sākam ar mani.5
 3. 1 point
  hugurris ; Esi jau te gandrīz kopš projekta sākumiem, daudz palīdzi projektam. Esi viens no aktīvākajiem šeit. Īstenībā sakarīgs džeks, neko sliktu pateikt nevaru. Šeit jau ir ļoti daudz sasniedzis.
 4. 1 point
  Sveicināti mazliet parunāsim , par serveriem. Ja jūs vēlaties , lai cilvēki nāk un ir aktīvi. Tad atstājiet serverus. Un kad ir brīvs laiks ievietojat ko jaunu un tādu iespaidīgu.Un tad cilvēki arī būs. Bet tā ja jūs aizvērsiet serverus. tā cilvēki pazudīs.Jo daudzi jau spēlē cs 1.6 ,citi atkal gta san samp. citi cs:go utt. Nekad jau nevar zināt. galvenais ir cīnīties, par to ko vēlies panākt un parādīt citiem cilvēkiem. Bet ja nolaižat rokas, tad jau arī pārējie atsakās kaut ko darīt . Daudzas lietas ir atkarīgas no jums.
 5. 1 point
  Novērtēju ka centies palīdzēt iesācējiem, bet bandicams goda vārds ir mēsls. OBS ir brīnums!
 6. 1 point
  Es ieteiktu OBS, var uz jeb kuras rezulūcijas ierakstīt un paņem samērā maz resursus. Pluss var streīmot pa taisno caur youtube!
 7. 1 point
  Sveiks Sveiks. Šoreiz tēlošana asprāti tevi iegāza,vai arī esi slikts jokdaris. Nesmuki esi sasveicinājies vechuuk. Bet nu anyway vēlu veiksmi.
 8. 1 point
 9. 1 point
  FORUMA NOTEIKUMI Visa veida reklāma ir aizliegta. ( noderīgas informācijas linki ir atļauti, saskaņoti ar administrāciju vai moderatoriem ) Neizmanto miljons smaidiņus katrā postā, tas paredz arī, ka posta saturā nevar būt tikai smaidiņi. Aizliegts nacisms, rasisms, naida kurināšana vai jebkāda veida diskriminācija. Netaisi dubultpostus (doublepost), kā arī nevajag BUMP'ot. Aizliegts jebkādā veidā draudēt vai nomelnot šo projektu. Aizliegts ievietot jebkādu pornogrāfiju saturošu materiālu. Nespamo un neflūdo. Aizliegts veikt plikus quote(citējošos) postus bez sava viedokļa. Proti, citē kādu? Pievieno jēdzīgu komentāru no sevis. Stingri aizliegts ievietot ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez autora atļaujas. Izmanto leksiku, kas atbilst Latvijas normām. Neizmanto linku saīsinātājus un posto pilnos linkus. Aizliegts popularizēt atkarību izraisošas vielas. Un vispār labāk nerunāt ne par narkotikām, ne zālīti. Aizliegts pieprasīt dažādu interneta atjautības spēļu atbildes/konkursu balsis bez administrācijas atļaujas - saskaņošanas Aizliegts savā postā iekļaut bildi, kura saistīta ar oriģinālo postu. (Tai skaitā reaction gifs) Aizliegts lietot italic fontu katrā postā. Admina pieteikumā obligāti jāpamato kāpēc jūs dodat Rec vai Anti, nekādus (hz / nē / anti / tu man nepatīc / utt). Stingri aizliegts lieki un nepamatoti likt citiem lietotājiem -rep vai +rep punktus. Noteikumi tiks regulāri papildināti! Noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda!
 10. -1 reputācija
  Izklausās perfekti, palīdzēšu ja vajadzēs CS:GO serverī. zināšanas ir. GL
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018