Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

PANTĒRA

Founder
 • Ieraksti

  62
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  11

PANTĒRA last won the day on June 17

PANTĒRA had the most liked content!

Biedra reputācija

23 Ļoti laba

7 Sekotāji

Informācija par PANTĒRA

 • Ranks
  Televīzijas zvaigzne
 • Dzimšanas diena 1990.12.29.

Cita informācija

 • Discord
  Revan#6717

Atrašanās vieta

 • Valsts

Nesenie profila apmeklētāji

910 profila skatījumi
 1. Sveiks. Paldies par ieteikumu.. Pie tā tiks piestrādāts! Šīs nedēļas nogalē!
 2. Hey, šeit metam visus liekos postus/spamus.. Vakar beidzot izspēlēju 10 mačus un iedeva man MG1 ranku! Pārsteigts emsu!
 3. Kas balvās? Un kad notiek?
 4. Es ieteiktu OBS, var uz jeb kuras rezulūcijas ierakstīt un paņem samērā maz resursus. Pluss var streīmot pa taisno caur youtube!
 5. Mhm.. Interesanti.. Pameiģināju! Paspēju nofilmēt pirmo ieskatu iekš PubG MOB.. Protams tikai 1 kills, bet tas tā testa versijā! Check this out:
 6. Mūsējie malači. Bet domāju ka šis bijā arī viss, turipnājumā zaudēsim.. Bet par šo pašu sasniegumu, cepuri nost - MALAČI.. Sen mūsējie nebija normāli spēlējuši!
 7. Hey. Prieks ka esi pie mums iegriezies! @Rusifacijs Ko piminējā ir balta patiesība! Piem šeit Lielbritānijā, bērni dzīvo ar saviem vecākiem līdz 24-25. gadu vecumam un tad tikai dodas savā dzīvē.. Protams ir arī tād kuriem skola nav tas ko viņi vēlas un jau 18. gadu vecumā strādā melnos darbus un cērtas cauri dzīvei. Cerams izbaudīsi savu laiku pie mums un nesteigsies prom!
 8. Vienotas jaunas dziesmas: Imagine Dragons - Believer Imagine Dragons - Thunder Imagine Dragons - Whatever It Takes Imagine Dragons - Radioactive Alan Walker - Faded [ Youtube ] Alan Walker - Alone [ Youtube ] Post Malone - Psycho ft. Ty Dolla $ign Post Malone - rockstar ft. 21 Savage Axel Thesleff - Bad Karma Avicii - Waiting For Love Avicii - The Nights
 9. Imagine Dragons - Believer [ Youtube ] Imagine Dragons - Thunder [ Youtube ] Imagine Dragons - Whatever It Takes [ Youtube ] Imagine Dragons - Radioactive [ Youtube ] New Wavy - Pestītājs [ Youtube ] Alan Walker - Faded [ Youtube ] Alan Walker - Alone [ Youtube ] Post Malone - Psycho ft. Ty Dolla $ign [ Youtube ] Post Malone - rockstar ft. 21 Savage [ Youtube ] Axel Thesleff - Bad Karma [ Youtube ] Avicii - Waiting For Love [ Youtube ] Avicii - The Nights [ Youtube ] Rip Avicii Visas ievitotās izņemot 5. dziesmu.
 10. Revan zivtiņas

  Manas smukules!
 11. Man ir glužī tādas pašas domas! Runājot par !sw, pilnībā lieks.. Esmu spēlējis serveros kur ir tāda funkcija, reāli padara serveri lagainu kad viņa tiek lietot. Par pluginiem arī biju domājis pēc iespējas minimālāko.. Bet kādus vēl nezinu.. Par kartēm arī neesmu izlēmis, vienozīmīgi būs Public Mode. Kad serveri tuvosies atvēršanai, būs nepieciešami cilvēki ar zināšanām kas var palīdzēt ar serveri.
 12. @macho Iepriekšējā acc bija 57 spēles.. @macho bet nu par tavu sarakstu nerunāsim! Kaut visas esi zigājis/spēlējis?
 13. Sveicināti visi lietotāji, veterāni, gan jaunpienācēji. Sen neesmu rakstījis jaunumus vai informējis Jūs par lietām, kas notiek un notiks. Kā jau zināt, mēs visu laiku mēģinam attīstīties visām spēlētāju gaumēm, bet tas īsti nav izdevies. Sakarā ar to, mums administrācija, bija sanāksme un izlēmām, ka ir jāveic pārmaiņas spēļu serveru sarakstā un citās lietās. Sākumā vēlos pateikt - cik ļoti priecājos par mājaslapas uzlabojumiem, esam ļoti labi pastrādājuši. Mājaslapa tiks regulāri atjaunota, tas ietvers krāsu maiņu un citas mazas ne tik svarīgas lietas. Tagad runāsim par pašu svarīgāko. Serveru saraksts... Uhhh... Tā tad, īsi un kodolīgi. Mēs esam izlēmuši, ka ņemsim nost Counter-Strike: Source un SA-MP serverus. Mēs administrācija, uzskatam, ka viņi ir lieki. Taču ir daudz jaunu un foršu spēļu serveru, kurus mēs centīsimies attīstīt. Ja beigās, tomēr parādīsies liels daudzums lietotāju, kas vēlas piemēram SA-MP vai kādu citu serveri - varēsim to īstenot. Neuzskatam, ka tukšs serveris ir vajadzīgs, lai tikai aizpildītu vietu mājaslapā. Protams kādi tad serveri paliks mums? Hehe, vecais labais Counter-Strike un noņemto serveru vietā nāks Counter-Strike: Global Offensive un RUST serveris: Ar prieku paziņoju, ka ar šo divu jauno serveru atnākšanu mūsu projektā būs nepieciešami jūsu ieteikumi serveriem. Kas būtu labāk, kādus pluginus lietot - katra ideja būs noderīga. Kad ir gaidāmi jaunie serveri? Jau šī meneša beigās, tapēc par to paziņojam laicīgi, lai varat ieteikt savas idejas un uz to laiku jau serveri būtu gatavi. Tapēc ķeramies klāt ieteikumu sadaļai un izsakam savas idejas! Ar cieņu, MOXX.lv Administrācija!
 14. Uhhh.. cik lielas ikonas! Man personīgi pēc iespējas mazākas! Un pat tad bieži trūkst vietas uz dektopa! (porņikiem nosaukumi paslēpti!)
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018