PAZIŅOJUMS
Lūdzam ievērot foruma noteikumus kā arī servera noteikumus! Cienīsim viens otru!

Revan

Īpašnieks
 • Ieraksti

  20
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  2

Revan last won the day on March 12

Revan had the most liked content!

Biedra reputācija

3 Neutral

4 Sekotāji

Informācija par Revan

 • Dzimšanas diena 1990.12.29.

Personal Information

 • Steam ID
  Grasmanitis

Nesenie profila apmeklētāji

135 profila skatījumi
 1. Ar prieku paziņoju, ka ar šodienu esam uzstādījuši CS:GO serveriem banlisti! CS:GO Baliste: šeit Turpmāk visu bani un cita informācija par baniem utt būs atrodam tur! Ir kādi ieteikumi droši izsakiet savas domas! Katrs ieteikums palīdz musm kļūt labākiem! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija
 2. Izlaišanas datums: 2018. gada 11. janvāris (Vācija) Režisors: Jaume Collet-Serra Budžets: 40 miljoni USD Komponists(-i): Roque Baños Scenārijs: Ryan Engle, Byron Willinger, Philip de Blasi Nu ko? Kādas jums domas par šo filmu? Manu prāt kkur redzēts scenārijs.. īsti nevaru saprast bet šķiet redzēta filma! haha.. Bet ņemot vērā to, ka Liams Nīsons ir galvenajā lomā pēc idejas vajadzētu būt ļoti labai filmai! Visas iepriekšējās ko esmu redzējis ir bijušas koņčas.. Kāds jums par šo gabaliņu viedoklis?
 3. Esi banots kādā no mūsu serveriem? Tad vadoties pēc šī parauga vari pieprasīt bana apelāciju. Ja spēsi pierādīt, ka bans ir nepamatots tad kāds no BanTeam kolektīva tev viņu noņems. Apelācijas anketa: IG Niks: Serveris: Admina niks: Laiks un datums: Izraksts no consules: Pierādijums (Demo/Screen/Video): Nosacījumi: Tēmas virsrakstu ir jāsastāda šādi: (Apelācija: Niks) - Bans: Čīti/Noteikumu neivērošana/Cits Obligāti jānorāda "Pierādijums" ka neēsi čītojis. Nenorādot pierādijums anketa tiks automātiski anolēta! Nedrīkts lieki spamot atbildēs! Admins kas tevi nobanoja var izteikties un parādīt savus pierādijumus 4. dienu laikā!
 4. Tā tad esi kādu pieķēris čītojam mūsu serveros vai vienk pārkāpjam servera noteikumus un vēlies mums palīdzēt par to pastāstot mums? Tad vadoties pēc šīs anketas ziņo par pārkāpēju! Anketa: Spēlētāja niks: Serveris kurā spēlēja: Aptuvenais laiks: Steam/Non-Steam: Liecinieki?: Pierādijumi? (Demo/screen/Video): Noteikumi: Zieņujuma nosaukuma ir jābūt sastādītam šādi: (Niks: Revan) - Pārkāpums: Čīti/Noteikumu neievērošana/Cits Nedrīks nepamoti apsūdzēt kādu spēlētāju, ja tev viņš vienk nepatīk! Tava ziņojumu izskatīs kāds no BanTeam kolektīva!
 5. Informācija par sevi: Vārds: IG Niks: Vecums: Steam links: Nodarbošanās: Pieredze kā adminam; Kāds mums būs labums no tevis?: Cik bieži uzturies serveros?: Aptuvenie laiki kad uzturies serveros?: Sasveicināšanās links: Pieteikuma noteikumi: Pieteikuma derīguma termiņš - 2 nedēļas: Pieteikuma nosaukumam jābūt skaidram un labi saprotamam! Pieteikums jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi. Vismaz viens serverea admina galvotājs par tevi! Reģistrētam MOXX.LV portālā vismaz 2. nedēļas. Palīdzējis projektam. Piem: Noziedojis vai reklamējis projektu! Vēlam veiksmi visiem censoņiem!
 6. Esam klāt ar kārtējo aptauju! Nobalsojam par savu iemīļoto spēle! Ir iespējams nobalsot par vairākām spēlēm!
 7. Zaudējām Brāli

  mhmmmmm
 8. FORUMA NOTEIKUMI Visa veida reklāma ir aizliegta. ( noderīgas informācijas linki ir atļauti, saskaņoti ar administrāciju vai moderatoriem ) Neizmanto miljons smaidiņus katrā postā, tas paredz arī, ka posta saturā nevar būt tikai smaidiņi. Aizliegts nacisms, rasisms, naida kurināšana vai jebkāda veida diskriminācija. Netaisi dubultpostus (doublepost), kā arī nevajag BUMP'ot. Aizliegts jebkādā veidā draudēt vai nomelnot šo projektu. Aizliegts ievietot jebkādu pornogrāfiju saturošu materiālu. Nespamo un neflūdo. Aizliegts veikt plikus quote(citējošos) postus bez sava viedokļa. Proti, citē kādu? Pievieno jēdzīgu komentāru no sevis. Stingri aizliegts ievietot ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez autora atļaujas. Izmanto leksiku, kas atbilst Latvijas normām. Neizmanto linku saīsinātājus un posto pilnos linkus. Aizliegts popularizēt atkarību izraisošas vielas. Un vispār labāk nerunāt ne par narkotikām, ne zālīti. Aizliegts pieprasīt dažādu interneta atjautības spēļu atbildes/konkursu balsis bez administrācijas atļaujas - saskaņošanas Aizliegts savā postā iekļaut bildi, kura saistīta ar oriģinālo postu. (Tai skaitā reaction gifs) Aizliegts lietot italic fontu katrā postā. Admina pieteikumā obligāti jāpamato kāpēc jūs dodat Rec vai Anti, nekādus (hz / nē / anti / tu man nepatīc / utt). Stingri aizliegts lieki un nepamatoti likt citiem lietotājiem -rep vai +rep punktus. Noteikumi tiks regulāri papildināti! Noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda!
 9. MOXX.LV VS MOXX.LV

  MOXX.LV VS MOXX.LV
 10. Līderis: @Revan - Klana līderis @KennedyLV - Klana vadītājs / Komandas AWP Biedru saraksts: @TeskiYBolt - AK-47
 11. Vienk AK ir 3.80 kkas.. Tapēc domāju kas un kā cik izdevīgi man tas ir.. Tev nav USPis vai kāds cits rokas ierocis ko klāt piemest?
 12. Cik viņam Community Market cena?
 13. Hey hey.. Ka esat pamanījuši daudz kas ir pazudis.. Ieskaitot lietotāju kontus. Tas notika foruma UPDATE procesā. Pēc update forums sāka "gļučīt" un nebija izvēles kā likt visu no nulles. Tagad aktīvi strādāju pie foruma valodas pakām. Forums turpmāk būs 3 falodās, Latviešu, Angļu un krievu. Tapēc mēs meklējam, kādu kas pārzin Krievu valodu un spētu palīdzēt ar tulkojumiem.. Kā arī mazliet pastāstīsu par MOXX.LV nākotni. Mums uz doto mirkli to jauna mājaslapa un serveri pagaidām tika atslēgti, jo viņos nebija parktiski nekāda aktivitāte. Pēc tam kad būsim visu savedušu kārtībā ar majaslapu, tad arī atvērsim jaunos serveru un citas lietas kas tika iesāgta un līdz galam nenovestas.. Atvainojos jau iepriekš tiem cilvēkiem par nesaņemtām konkursu balvām vai citām lietām. Tas viss notiks nākotnē! Ar cieņu, Revan
 14. Tā tad mainu savu lieko AK pret kaut ko, nezinu ko vēlos.. Ja nu kādam ir normāls USPis, vai kas tāds! Rakstat savus piedāvājumus!
 15. Brennan Savage - Bulletproof (Bass Boosted)