Jump to content
PAZIŅOJUMS
Lūdzam ievērot foruma noteikumus kā arī servera noteikumus! Cienīsim viens otru!

Revan

Īpašnieks
 • Ieraksti

  29
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  3

Revan last won the day on March 25

Revan had the most liked content!

Biedra reputācija

4 Neutral

4 Sekotāji

Informācija par Revan

 • Dzimšanas diena 1990.12.29.

Personal Information

 • Steam ID
  Grasmanitis

Nesenie profila apmeklētāji

218 profila skatījumi
 1. cs_italy_go tiks pievienota.!
 2. WESG A FNATIC Fragmovie 2018

  Fnatic oficiālā WESG 2018 FRagfilma Sastāvs: Flusha JW Krimz Golden Lekr0 Like, like.. Un sekojam mūsu YOUTUBE kontam!
 3. View File MOXX.LV CSS GUI & HUD Instalition: Simply place "moxxgui" folder in CSS custom addons folder: D:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Source\cstrike\custom Folder location can depend wheres steam instaled, I've instaled it D: drive, most probably you got in on C: drive. Instalācija: Vienkārši ievieto "moxxgui" mapi iekš CSS custom addonu mapes: D:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Source\cstrike\custom Mapes atrašanās vieta var būt cita, jo manā gadījumā esmu steamu uzinstelējis uz D: diska, visticamāk tev varētu būt C: disks. Submitter Revan Submitted 2018.04.18. Category GUIs & Huds  
 4. MOXX.LV CSS GUI & HUD

  Version 2.3

  0 downloads

  Instalition: Simply place "moxxgui" folder in CSS custom addons folder: D:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Source\cstrike\custom Folder location can depend wheres steam instaled, I've instaled it D: drive, most probably you got in on C: drive. Instalācija: Vienkārši ievieto "moxxgui" mapi iekš CSS custom addonu mapes: D:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Source\cstrike\custom Mapes atrašanās vieta var būt cita, jo manā gadījumā esmu steamu uzinstelējis uz D: diska, visticamāk tev varētu būt C: disks.
 5. Sveiciens visiem kas šeit vēl ir dzīvi. Maziņš updeits par to kas notiek un būs nākotnē. Kā jau daudzi ir dzirdējuši mēs strādājām pie jauna foruma dizaina un mājaslapas, tas tomēr tika atlikts malā un uzlabosim veco dizainu kas jau puslīdz ir gatavas! Mazāk darbu, mazāk problēmu. Runājot par serveriem, pagaidām esam atvēruši vienu CS 1.6 serveri pie kura vēl strādājam un īsti nezinam kā viņu konfigurēt, ko likt iekšā utt.. Apsveram domu par kādu forušu modu, vai pat izveidot savu PubG tipa serveri priekš CS 1.6.. To mēs redzēsim jau šonedēļ! Kā arī ar prieku paziņoju ka nākošās nedēļas beigās norisināsies pirmais MOXX.LV rīkotais turnīrs, kurā būs iespējams iegūt balviņas mūsu serveros - kā arī serveru tīks drīz papildināsies! Gaidam visu un galvenais izbaudam savu laiku pozitīvi! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija
 6. Sveiciens visiem, šodien saņēmos sākt konfigurēt serveri un viņam tika pievienots round sound.. Par cik ļoti lielai daļai spēlētāju viņš patīk! Protams jums arī vajadzētu ielikt kādas dziesmas ko vēlaties dzirdēt serverī! Tapēc uz priekšu! Iesakam savu dziesmu un viņa tiks pievienota! Kā arī daudz domāju par kartēm ko izmantot serverī. Tapēc pagaidām karšu saraksts ir sekojoš: cs_italy, cs_office, de_aztec, de_cbble, de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train, de_cpl_mill, de_mirage, de_tuscan Būtu ļoti labi ja jūs arī ieteiktu kādas kartes izmantot serverī! Tapēc ķeramies klāt un rakstam ieteikumus!
 7. Hey hey.. Esam atvēruši CS serveri.. Protams serveris ir pilnībā tukš un vēlamies lai jūs iesakat idejas ko ielikt serverī.. Tagad sākotnēji ieliksim roundsound.. Lai jautrāk.. Un tad domāsim ar jums kopā ko likt klāt! Kā arī iesakta kartes ko izmantot serverī.. Kuras būtu labākas priekš jums! Visas idejas ir no svara! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija!
 8. Pārbaudīts un apstiprināts! Lai veicas!
 9. Ar prieku paziņoju, ka ar šodienu esam uzstādījuši CS:GO serveriem banlisti! CS:GO Baliste: šeit Turpmāk visu bani un cita informācija par baniem utt būs atrodam tur! Ir kādi ieteikumi droši izsakiet savas domas! Katrs ieteikums palīdz musm kļūt labākiem! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija
 10. Izlaišanas datums: 2018. gada 11. janvāris (Vācija) Režisors: Jaume Collet-Serra Budžets: 40 miljoni USD Komponists(-i): Roque Baños Scenārijs: Ryan Engle, Byron Willinger, Philip de Blasi Nu ko? Kādas jums domas par šo filmu? Manu prāt kkur redzēts scenārijs.. īsti nevaru saprast bet šķiet redzēta filma! haha.. Bet ņemot vērā to, ka Liams Nīsons ir galvenajā lomā pēc idejas vajadzētu būt ļoti labai filmai! Visas iepriekšējās ko esmu redzējis ir bijušas koņčas.. Kāds jums par šo gabaliņu viedoklis?
 11. Esi banots kādā no mūsu serveriem? Tad vadoties pēc šī parauga vari pieprasīt bana apelāciju. Ja spēsi pierādīt, ka bans ir nepamatots tad kāds no BanTeam kolektīva tev viņu noņems. Apelācijas anketa: IG Niks: Serveris: Admina niks: Laiks un datums: Izraksts no consules: Pierādijums (Demo/Screen/Video): Nosacījumi: Tēmas virsrakstu ir jāsastāda šādi: (Apelācija: Niks) - Bans: Čīti/Noteikumu neivērošana/Cits Obligāti jānorāda "Pierādijums" ka neēsi čītojis. Nenorādot pierādijums anketa tiks automātiski anolēta! Nedrīkts lieki spamot atbildēs! Admins kas tevi nobanoja var izteikties un parādīt savus pierādijumus 4. dienu laikā!
 12. Tā tad esi kādu pieķēris čītojam mūsu serveros vai vienk pārkāpjam servera noteikumus un vēlies mums palīdzēt par to pastāstot mums? Tad vadoties pēc šīs anketas ziņo par pārkāpēju! Anketa: Spēlētāja niks: Serveris kurā spēlēja: Aptuvenais laiks: Steam/Non-Steam: Liecinieki?: Pierādijumi? (Demo/screen/Video): Noteikumi: Zieņujuma nosaukuma ir jābūt sastādītam šādi: (Niks: Revan) - Pārkāpums: Čīti/Noteikumu neievērošana/Cits Nedrīks nepamoti apsūdzēt kādu spēlētāju, ja tev viņš vienk nepatīk! Tava ziņojumu izskatīs kāds no BanTeam kolektīva!
 13. Informācija par sevi: Vārds: IG Niks: Vecums: Steam links: Nodarbošanās: Pieredze kā adminam; Kāds mums būs labums no tevis?: Cik bieži uzturies serveros?: Aptuvenie laiki kad uzturies serveros?: Sasveicināšanās links: Pieteikuma noteikumi: Pieteikuma derīguma termiņš - 2 nedēļas: Pieteikuma nosaukumam jābūt skaidram un labi saprotamam! Pieteikums jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi. Vismaz viens serverea admina galvotājs par tevi! Reģistrētam MOXX.LV portālā vismaz 2. nedēļas. Palīdzējis projektam. Piem: Noziedojis vai reklamējis projektu! Vēlam veiksmi visiem censoņiem!
 14. Esam klāt ar kārtējo aptauju! Nobalsojam par savu iemīļoto spēle! Ir iespējams nobalsot par vairākām spēlēm!
 15. Zaudējām Brāli

  mhmmmmm
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018

×