Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Revan

Founder
 • Ieraksti

  70
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  11

Revan last won the day on June 17

Revan had the most liked content!

Biedra reputācija

23 Ļoti laba

7 Sekotāji

Informācija par Revan

 • Ranks
  Daiļraides rakstnieks
 • Dzimšanas diena 1990.12.29.

Cita informācija

 • Discord
  Revan#6717

Atrašanās vieta

 • Valsts

Nesenie profila apmeklētāji

1 284 profila skatījumi
 1. Sveiciens visiem marsiešiem no moXX.LV Administrācijas. Visi zinam, ka pēdējo pāris mēnešu laikā nav bijusi nekāda aktivitāte pozitīvai komūnas kustībai. Saprotam, ka visi "downtime" un ne-aktivitāte portālā un serveros, daudziem ir likuši sākt domāt par moXX esamību un virzienu un šaubas par projektu kā tādu! Daudz ir izmēģināts un izveidots kā rezultātā ir radies bardaks. Labās ziņas ir tās ka daudz kas tiks mainīts un jau strādājam pie uzlabojumiem un jauniem serveriem. Kā viena no pozitīvajām izmaiņām ir tā, ka mums ir pievienojies "RadioActive", viens no sākotnējiem moXX Gaming dibinātājiem. Kopā ar viņu tiek izstrādāts jauns GTA V RP serveris un tiek strādāts pie jaunas, modernākas mājas lapas kas būs vairāk sasaistīta ar forumiem un serveriem. Kā jau minēju tiek veidots GTA V RP serveris. Diemžēl tas ir tikai iesākuma stadijā, bet mēs esam apņēmušies novest visu līdz galam par spīti pagātnei un iepriekšējiem solījumiem. Saprotam, ka servera izveide varētu aizņemt diezgan daudz laika un pacietības, bet lai būtu kaut kas ar ko pamieloties, tiks veidoti regulāri devblogi kur varēsiet piedalīties diskusijās par esošajām un nākotnes funkcijām serverī. Lai veidotu kaut kādu aktivitāti, domājam par papildus spēļu serveriem ko mēs varētu jums piedāvāt, taču nezinam vēl tieši ko - gaidam jūsu ieteikumus, jo jūs labāk zināt ko jums patīk spēlēt un ko gribētu spēlēt kopā. Tā kā, droši dodamies uz ieteikumu sadaļu, pastāstam savas idejas tur un tad mēs centīsimies kaut ko realizēt priekš jums. Ar Cieņu, moXX.LV Administrācija
 2. Uzlabojumi 31/07/2018 Pārvietotas SOC ikonas uz citu vietu. (Pēc lietotāju prasībām) Pievienots ziedojumu bloks mājaslapā. (Varat ziedot jeb kādu summu, drīzumā arī bus par to tēma forumā) http://i.prntscr.com/QkwkWfaBQeqCnzo8K67txw.png Nomainīta mājaslapas un foruma fona bilde. Uzlabots pēdējās atbildes forumā, pievienots datums kad tēma ir veidota un kā arī uzlabots atbilžu skaitu mākonītis! Tas arī pagaidām viss, drīzumā vēl daudz kas jauns nāks klāt! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija
 3. Tā tad.. Liekam labākos un smieklīgākos momentus no CSGO.. Mirušo ķermeņu pozas vai spēles kļudas.. Ja mieklīgs, tad tam ir vieta šeit! Man pretinieks, kā bomzītis izdomāja pie kastēm pagulēt!
 4. Sen nebiju spēlējis! Tā neko sanāca!
 5. Hey, šeit metam visus liekos postus/spamus.. Vakar beidzot izspēlēju 10 mačus un iedeva man MG1 ranku! Pārsteigts emsu!
 6. Kas balvās? Un kad notiek?
 7. Es ieteiktu OBS, var uz jeb kuras rezulūcijas ierakstīt un paņem samērā maz resursus. Pluss var streīmot pa taisno caur youtube!
 8. Mhm.. Interesanti.. Pameiģināju! Paspēju nofilmēt pirmo ieskatu iekš PubG MOB.. Protams tikai 1 kills, bet tas tā testa versijā! Check this out:
 9. Mūsējie malači. Bet domāju ka šis bijā arī viss, turipnājumā zaudēsim.. Bet par šo pašu sasniegumu, cepuri nost - MALAČI.. Sen mūsējie nebija normāli spēlējuši!
 10. Hey. Prieks ka esi pie mums iegriezies! @Rusifacijs Ko piminējā ir balta patiesība! Piem šeit Lielbritānijā, bērni dzīvo ar saviem vecākiem līdz 24-25. gadu vecumam un tad tikai dodas savā dzīvē.. Protams ir arī tād kuriem skola nav tas ko viņi vēlas un jau 18. gadu vecumā strādā melnos darbus un cērtas cauri dzīvei. Cerams izbaudīsi savu laiku pie mums un nesteigsies prom!
 11. Vienotas jaunas dziesmas: Imagine Dragons - Believer Imagine Dragons - Thunder Imagine Dragons - Whatever It Takes Imagine Dragons - Radioactive Alan Walker - Faded [ Youtube ] Alan Walker - Alone [ Youtube ] Post Malone - Psycho ft. Ty Dolla $ign Post Malone - rockstar ft. 21 Savage Axel Thesleff - Bad Karma Avicii - Waiting For Love Avicii - The Nights
 12. Imagine Dragons - Believer [ Youtube ] Imagine Dragons - Thunder [ Youtube ] Imagine Dragons - Whatever It Takes [ Youtube ] Imagine Dragons - Radioactive [ Youtube ] New Wavy - Pestītājs [ Youtube ] Alan Walker - Faded [ Youtube ] Alan Walker - Alone [ Youtube ] Post Malone - Psycho ft. Ty Dolla $ign [ Youtube ] Post Malone - rockstar ft. 21 Savage [ Youtube ] Axel Thesleff - Bad Karma [ Youtube ] Avicii - Waiting For Love [ Youtube ] Avicii - The Nights [ Youtube ] Rip Avicii Visas ievitotās izņemot 5. dziesmu.
 13. Revan zivtiņas

  Manas smukules!
 14. Man ir glužī tādas pašas domas! Runājot par !sw, pilnībā lieks.. Esmu spēlējis serveros kur ir tāda funkcija, reāli padara serveri lagainu kad viņa tiek lietot. Par pluginiem arī biju domājis pēc iespējas minimālāko.. Bet kādus vēl nezinu.. Par kartēm arī neesmu izlēmis, vienozīmīgi būs Public Mode. Kad serveri tuvosies atvēršanai, būs nepieciešami cilvēki ar zināšanām kas var palīdzēt ar serveri.
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018