Jump to content
PAZIŅOJUMS
Lūdzam ievērot foruma noteikumus kā arī servera noteikumus! Cienīsim viens otru!

Revan

Īpašnieks
 • Ieraksti

  29
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  3

Everything posted by Revan

 1. cs_italy_go tiks pievienota.!
 2. Sveiciens visiem, šodien saņēmos sākt konfigurēt serveri un viņam tika pievienots round sound.. Par cik ļoti lielai daļai spēlētāju viņš patīk! Protams jums arī vajadzētu ielikt kādas dziesmas ko vēlaties dzirdēt serverī! Tapēc uz priekšu! Iesakam savu dziesmu un viņa tiks pievienota! Kā arī daudz domāju par kartēm ko izmantot serverī. Tapēc pagaidām karšu saraksts ir sekojoš: cs_italy, cs_office, de_aztec, de_cbble, de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train, de_cpl_mill, de_mirage, de_tuscan Būtu ļoti labi ja jūs arī ieteiktu kādas kartes izmantot serverī! Tapēc ķeramies klāt un rakstam ieteikumus!
 3. WESG A FNATIC Fragmovie 2018

  Fnatic oficiālā WESG 2018 FRagfilma Sastāvs: Flusha JW Krimz Golden Lekr0 Like, like.. Un sekojam mūsu YOUTUBE kontam!
 4. View File MOXX.LV CSS GUI & HUD Instalition: Simply place "moxxgui" folder in CSS custom addons folder: D:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Source\cstrike\custom Folder location can depend wheres steam instaled, I've instaled it D: drive, most probably you got in on C: drive. Instalācija: Vienkārši ievieto "moxxgui" mapi iekš CSS custom addonu mapes: D:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Source\cstrike\custom Mapes atrašanās vieta var būt cita, jo manā gadījumā esmu steamu uzinstelējis uz D: diska, visticamāk tev varētu būt C: disks. Submitter Revan Submitted 2018.04.18. Category GUIs & Huds  
 5. MOXX.LV CSS GUI & HUD

  Version 2.3

  0 downloads

  Instalition: Simply place "moxxgui" folder in CSS custom addons folder: D:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Source\cstrike\custom Folder location can depend wheres steam instaled, I've instaled it D: drive, most probably you got in on C: drive. Instalācija: Vienkārši ievieto "moxxgui" mapi iekš CSS custom addonu mapes: D:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Source\cstrike\custom Mapes atrašanās vieta var būt cita, jo manā gadījumā esmu steamu uzinstelējis uz D: diska, visticamāk tev varētu būt C: disks.
 6. Sveiciens visiem kas šeit vēl ir dzīvi. Maziņš updeits par to kas notiek un būs nākotnē. Kā jau daudzi ir dzirdējuši mēs strādājām pie jauna foruma dizaina un mājaslapas, tas tomēr tika atlikts malā un uzlabosim veco dizainu kas jau puslīdz ir gatavas! Mazāk darbu, mazāk problēmu. Runājot par serveriem, pagaidām esam atvēruši vienu CS 1.6 serveri pie kura vēl strādājam un īsti nezinam kā viņu konfigurēt, ko likt iekšā utt.. Apsveram domu par kādu forušu modu, vai pat izveidot savu PubG tipa serveri priekš CS 1.6.. To mēs redzēsim jau šonedēļ! Kā arī ar prieku paziņoju ka nākošās nedēļas beigās norisināsies pirmais MOXX.LV rīkotais turnīrs, kurā būs iespējams iegūt balviņas mūsu serveros - kā arī serveru tīks drīz papildināsies! Gaidam visu un galvenais izbaudam savu laiku pozitīvi! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija
 7. Hey hey.. Esam atvēruši CS serveri.. Protams serveris ir pilnībā tukš un vēlamies lai jūs iesakat idejas ko ielikt serverī.. Tagad sākotnēji ieliksim roundsound.. Lai jautrāk.. Un tad domāsim ar jums kopā ko likt klāt! Kā arī iesakta kartes ko izmantot serverī.. Kuras būtu labākas priekš jums! Visas idejas ir no svara! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija!
 8. Pārbaudīts un apstiprināts! Lai veicas!
 9. Ar prieku paziņoju, ka ar šodienu esam uzstādījuši CS:GO serveriem banlisti! CS:GO Baliste: šeit Turpmāk visu bani un cita informācija par baniem utt būs atrodam tur! Ir kādi ieteikumi droši izsakiet savas domas! Katrs ieteikums palīdz musm kļūt labākiem! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija
 10. Izlaišanas datums: 2018. gada 11. janvāris (Vācija) Režisors: Jaume Collet-Serra Budžets: 40 miljoni USD Komponists(-i): Roque Baños Scenārijs: Ryan Engle, Byron Willinger, Philip de Blasi Nu ko? Kādas jums domas par šo filmu? Manu prāt kkur redzēts scenārijs.. īsti nevaru saprast bet šķiet redzēta filma! haha.. Bet ņemot vērā to, ka Liams Nīsons ir galvenajā lomā pēc idejas vajadzētu būt ļoti labai filmai! Visas iepriekšējās ko esmu redzējis ir bijušas koņčas.. Kāds jums par šo gabaliņu viedoklis?
 11. Esi banots kādā no mūsu serveriem? Tad vadoties pēc šī parauga vari pieprasīt bana apelāciju. Ja spēsi pierādīt, ka bans ir nepamatots tad kāds no BanTeam kolektīva tev viņu noņems. Apelācijas anketa: IG Niks: Serveris: Admina niks: Laiks un datums: Izraksts no consules: Pierādijums (Demo/Screen/Video): Nosacījumi: Tēmas virsrakstu ir jāsastāda šādi: (Apelācija: Niks) - Bans: Čīti/Noteikumu neivērošana/Cits Obligāti jānorāda "Pierādijums" ka neēsi čītojis. Nenorādot pierādijums anketa tiks automātiski anolēta! Nedrīkts lieki spamot atbildēs! Admins kas tevi nobanoja var izteikties un parādīt savus pierādijumus 4. dienu laikā!
 12. Tā tad esi kādu pieķēris čītojam mūsu serveros vai vienk pārkāpjam servera noteikumus un vēlies mums palīdzēt par to pastāstot mums? Tad vadoties pēc šīs anketas ziņo par pārkāpēju! Anketa: Spēlētāja niks: Serveris kurā spēlēja: Aptuvenais laiks: Steam/Non-Steam: Liecinieki?: Pierādijumi? (Demo/screen/Video): Noteikumi: Zieņujuma nosaukuma ir jābūt sastādītam šādi: (Niks: Revan) - Pārkāpums: Čīti/Noteikumu neievērošana/Cits Nedrīks nepamoti apsūdzēt kādu spēlētāju, ja tev viņš vienk nepatīk! Tava ziņojumu izskatīs kāds no BanTeam kolektīva!
 13. Informācija par sevi: Vārds: IG Niks: Vecums: Steam links: Nodarbošanās: Pieredze kā adminam; Kāds mums būs labums no tevis?: Cik bieži uzturies serveros?: Aptuvenie laiki kad uzturies serveros?: Sasveicināšanās links: Pieteikuma noteikumi: Pieteikuma derīguma termiņš - 2 nedēļas: Pieteikuma nosaukumam jābūt skaidram un labi saprotamam! Pieteikums jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi. Vismaz viens serverea admina galvotājs par tevi! Reģistrētam MOXX.LV portālā vismaz 2. nedēļas. Palīdzējis projektam. Piem: Noziedojis vai reklamējis projektu! Vēlam veiksmi visiem censoņiem!
 14. Esam klāt ar kārtējo aptauju! Nobalsojam par savu iemīļoto spēle! Ir iespējams nobalsot par vairākām spēlēm!
 15. Zaudējām Brāli

  mhmmmmm
 16. FORUMA NOTEIKUMI Visa veida reklāma ir aizliegta. ( noderīgas informācijas linki ir atļauti, saskaņoti ar administrāciju vai moderatoriem ) Neizmanto miljons smaidiņus katrā postā, tas paredz arī, ka posta saturā nevar būt tikai smaidiņi. Aizliegts nacisms, rasisms, naida kurināšana vai jebkāda veida diskriminācija. Netaisi dubultpostus (doublepost), kā arī nevajag BUMP'ot. Aizliegts jebkādā veidā draudēt vai nomelnot šo projektu. Aizliegts ievietot jebkādu pornogrāfiju saturošu materiālu. Nespamo un neflūdo. Aizliegts veikt plikus quote(citējošos) postus bez sava viedokļa. Proti, citē kādu? Pievieno jēdzīgu komentāru no sevis. Stingri aizliegts ievietot ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez autora atļaujas. Izmanto leksiku, kas atbilst Latvijas normām. Neizmanto linku saīsinātājus un posto pilnos linkus. Aizliegts popularizēt atkarību izraisošas vielas. Un vispār labāk nerunāt ne par narkotikām, ne zālīti. Aizliegts pieprasīt dažādu interneta atjautības spēļu atbildes/konkursu balsis bez administrācijas atļaujas - saskaņošanas Aizliegts savā postā iekļaut bildi, kura saistīta ar oriģinālo postu. (Tai skaitā reaction gifs) Aizliegts lietot italic fontu katrā postā. Admina pieteikumā obligāti jāpamato kāpēc jūs dodat Rec vai Anti, nekādus (hz / nē / anti / tu man nepatīc / utt). Stingri aizliegts lieki un nepamatoti likt citiem lietotājiem -rep vai +rep punktus. Noteikumi tiks regulāri papildināti! Noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda!
 17. Hey hey, pienācis laiks kārtējai aptaujai un vēlamies noskaidrot kādas spēles spēlējam? Varam nobalsot un ja tava tipa spēle nav iekļauta, tad pastāsti par viņu komantārā!
 18. Līderis: @Revan - Klana līderis @KennedyLV - Klana vadītājs / Komandas AWP Palīgi: @Appexy - Līdera palīgs / Spēles lietpratējs Biedru saraksts: @TeskiYBolt - AK-47
 19. Vienk AK ir 3.80 kkas.. Tapēc domāju kas un kā cik izdevīgi man tas ir.. Tev nav USPis vai kāds cits rokas ierocis ko klāt piemest?
 20. Tā tad mainu savu lieko AK pret kaut ko, nezinu ko vēlos.. Ja nu kādam ir normāls USPis, vai kas tāds! Rakstat savus piedāvājumus!
 21. Cik viņam Community Market cena?
 22. Hey hey.. Ka esat pamanījuši daudz kas ir pazudis.. Ieskaitot lietotāju kontus. Tas notika foruma UPDATE procesā. Pēc update forums sāka "gļučīt" un nebija izvēles kā likt visu no nulles. Tagad aktīvi strādāju pie foruma valodas pakām. Forums turpmāk būs 3 falodās, Latviešu, Angļu un krievu. Tapēc mēs meklējam, kādu kas pārzin Krievu valodu un spētu palīdzēt ar tulkojumiem.. Kā arī mazliet pastāstīsu par MOXX.LV nākotni. Mums uz doto mirkli to jauna mājaslapa un serveri pagaidām tika atslēgti, jo viņos nebija parktiski nekāda aktivitāte. Pēc tam kad būsim visu savedušu kārtībā ar majaslapu, tad arī atvērsim jaunos serveru un citas lietas kas tika iesāgta un līdz galam nenovestas.. Atvainojos jau iepriekš tiem cilvēkiem par nesaņemtām konkursu balvām vai citām lietām. Tas viss notiks nākotnē! Ar cieņu, Revan
 23. Brennan Savage - Bulletproof (Bass Boosted)
 24. Cik saprotu vēlies kļūt par MOXX.LV CS:GO Klana biedru.. Tas ir pavisam vienkārši, aizpildi šo anketu un tad redzēsim kas notiks tālāk! Anketa: IG Niks: RL Vārds: Steam ID: Ranks / Min ranks Gold Nova Master (GNM/GN4) : CS Pieredze: Cik aktīvi spēlē?: Tavas stiprās puses CSā? Tavas stiprās kartes: Tavs labākasi ierocis: Cita noderīga informācija: Tava anketa tiks izskatīta 2 dienu laikā, protams tiksi pārbaudīts IG, cik labi spēlē! Vēlu veiksmi visiem cenšoņiem!
 25. Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018

×