Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Revan

Founder
 • Ieraksti

  70
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  11

Everything posted by Revan

 1. Sveiciens visiem marsiešiem no moXX.LV Administrācijas. Visi zinam, ka pēdējo pāris mēnešu laikā nav bijusi nekāda aktivitāte pozitīvai komūnas kustībai. Saprotam, ka visi "downtime" un ne-aktivitāte portālā un serveros, daudziem ir likuši sākt domāt par moXX esamību un virzienu un šaubas par projektu kā tādu! Daudz ir izmēģināts un izveidots kā rezultātā ir radies bardaks. Labās ziņas ir tās ka daudz kas tiks mainīts un jau strādājam pie uzlabojumiem un jauniem serveriem. Kā viena no pozitīvajām izmaiņām ir tā, ka mums ir pievienojies "RadioActive", viens no sākotnējiem moXX Gaming dibinātājiem. Kopā ar viņu tiek izstrādāts jauns GTA V RP serveris un tiek strādāts pie jaunas, modernākas mājas lapas kas būs vairāk sasaistīta ar forumiem un serveriem. Kā jau minēju tiek veidots GTA V RP serveris. Diemžēl tas ir tikai iesākuma stadijā, bet mēs esam apņēmušies novest visu līdz galam par spīti pagātnei un iepriekšējiem solījumiem. Saprotam, ka servera izveide varētu aizņemt diezgan daudz laika un pacietības, bet lai būtu kaut kas ar ko pamieloties, tiks veidoti regulāri devblogi kur varēsiet piedalīties diskusijās par esošajām un nākotnes funkcijām serverī. Lai veidotu kaut kādu aktivitāti, domājam par papildus spēļu serveriem ko mēs varētu jums piedāvāt, taču nezinam vēl tieši ko - gaidam jūsu ieteikumus, jo jūs labāk zināt ko jums patīk spēlēt un ko gribētu spēlēt kopā. Tā kā, droši dodamies uz ieteikumu sadaļu, pastāstam savas idejas tur un tad mēs centīsimies kaut ko realizēt priekš jums. Ar Cieņu, moXX.LV Administrācija
 2. Uzlabojumi 31/07/2018 Pārvietotas SOC ikonas uz citu vietu. (Pēc lietotāju prasībām) Pievienots ziedojumu bloks mājaslapā. (Varat ziedot jeb kādu summu, drīzumā arī bus par to tēma forumā) http://i.prntscr.com/QkwkWfaBQeqCnzo8K67txw.png Nomainīta mājaslapas un foruma fona bilde. Uzlabots pēdējās atbildes forumā, pievienots datums kad tēma ir veidota un kā arī uzlabots atbilžu skaitu mākonītis! Tas arī pagaidām viss, drīzumā vēl daudz kas jauns nāks klāt! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija
 3. Mājaslapas & Foruma DevBlogs Šeit jūs varēsiet iepazīties ar viss jaunākiem uzlabojumiem mājaslapā un forumā. Atjaunosim informāciju retoši ik pēc ktarta uzlabojumu vai maiņas! Foruma uzlabojumi 29/04/2018 Forumā tagad var uzlikt savu steam profilu Forumā tagad arī var ienākt/reģistrēties ar Steam kontu Forumā pievienoti sociālie tīki pie lietotāju kontiem - Lai pievienotu savu informāciju dodamies uz > Mans profils > Socila info: http://prntscr.com/jbytgi un tad aizpildam nepieciešamo informāciju! Mājaslapas uzlabojumi 29/04/2018 Uzlabots mājaslapas dizains Uzlaboti mājaslapas skripti Pievienots slaideris ar ieskatiem jaunākās spēlēs Pievienoti serveru monitori Pievienos "MINI-NEWS" / Tiks publicēta savrīgākā informācija Sekojam svaigākiem uzlabojumiem! Drīzumā vēl daudz kas cits ir gaidāms! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija
 4. Tā tad.. Liekam labākos un smieklīgākos momentus no CSGO.. Mirušo ķermeņu pozas vai spēles kļudas.. Ja mieklīgs, tad tam ir vieta šeit! Man pretinieks, kā bomzītis izdomāja pie kastēm pagulēt!
 5. Hey.. Pirms lielās tīrīšanas izdomāju varētu mēs parādīt savus desktopus.. Tad nu es sākšu pirmais.. Pirms lielās talkas(haha): https://prnt.sc/jcbnmj Pēc lielās talkas: https://prnt.sc/jcbqkw Daudz labāk kad bardaks savākts!
 6. Sen nebiju spēlējis! Tā neko sanāca!
 7. Sveicināti visi lietotāji, veterāni, gan jaunpienācēji. Sen neesmu rakstījis jaunumus vai informējis Jūs par lietām, kas notiek un notiks. Kā jau zināt, mēs visu laiku mēģinam attīstīties visām spēlētāju gaumēm, bet tas īsti nav izdevies. Sakarā ar to, mums administrācija, bija sanāksme un izlēmām, ka ir jāveic pārmaiņas spēļu serveru sarakstā un citās lietās. Sākumā vēlos pateikt - cik ļoti priecājos par mājaslapas uzlabojumiem, esam ļoti labi pastrādājuši. Mājaslapa tiks regulāri atjaunota, tas ietvers krāsu maiņu un citas mazas ne tik svarīgas lietas. Tagad runāsim par pašu svarīgāko. Serveru saraksts... Uhhh... Tā tad, īsi un kodolīgi. Mēs esam izlēmuši, ka ņemsim nost Counter-Strike: Source un SA-MP serverus. Mēs administrācija, uzskatam, ka viņi ir lieki. Taču ir daudz jaunu un foršu spēļu serveru, kurus mēs centīsimies attīstīt. Ja beigās, tomēr parādīsies liels daudzums lietotāju, kas vēlas piemēram SA-MP vai kādu citu serveri - varēsim to īstenot. Neuzskatam, ka tukšs serveris ir vajadzīgs, lai tikai aizpildītu vietu mājaslapā. Protams kādi tad serveri paliks mums? Hehe, vecais labais Counter-Strike un noņemto serveru vietā nāks Counter-Strike: Global Offensive un RUST serveris: Ar prieku paziņoju, ka ar šo divu jauno serveru atnākšanu mūsu projektā būs nepieciešami jūsu ieteikumi serveriem. Kas būtu labāk, kādus pluginus lietot - katra ideja būs noderīga. Kad ir gaidāmi jaunie serveri? Jau šī meneša beigās, tapēc par to paziņojam laicīgi, lai varat ieteikt savas idejas un uz to laiku jau serveri būtu gatavi. Tapēc ķeramies klāt ieteikumu sadaļai un izsakam savas idejas! Ar cieņu, MOXX.lv Administrācija!
 8. Hey, šeit metam visus liekos postus/spamus.. Vakar beidzot izspēlēju 10 mačus un iedeva man MG1 ranku! Pārsteigts emsu!
 9. Kas balvās? Un kad notiek?
 10. Es ieteiktu OBS, var uz jeb kuras rezulūcijas ierakstīt un paņem samērā maz resursus. Pluss var streīmot pa taisno caur youtube!
 11. Mhm.. Interesanti.. Pameiģināju! Paspēju nofilmēt pirmo ieskatu iekš PubG MOB.. Protams tikai 1 kills, bet tas tā testa versijā! Check this out:
 12. Mūsējie malači. Bet domāju ka šis bijā arī viss, turipnājumā zaudēsim.. Bet par šo pašu sasniegumu, cepuri nost - MALAČI.. Sen mūsējie nebija normāli spēlējuši!
 13. Hey. Prieks ka esi pie mums iegriezies! @Rusifacijs Ko piminējā ir balta patiesība! Piem šeit Lielbritānijā, bērni dzīvo ar saviem vecākiem līdz 24-25. gadu vecumam un tad tikai dodas savā dzīvē.. Protams ir arī tād kuriem skola nav tas ko viņi vēlas un jau 18. gadu vecumā strādā melnos darbus un cērtas cauri dzīvei. Cerams izbaudīsi savu laiku pie mums un nesteigsies prom!
 14. Vienotas jaunas dziesmas: Imagine Dragons - Believer Imagine Dragons - Thunder Imagine Dragons - Whatever It Takes Imagine Dragons - Radioactive Alan Walker - Faded [ Youtube ] Alan Walker - Alone [ Youtube ] Post Malone - Psycho ft. Ty Dolla $ign Post Malone - rockstar ft. 21 Savage Axel Thesleff - Bad Karma Avicii - Waiting For Love Avicii - The Nights
 15. MOXX iRadio Maija TOP20+ saraksts: G-Eazy - Get Back Up feat. Eminem & Anna Reiks ft Chris King - West Coast #MAMBADAY Drake - Nice For What Eminem - River ft. Ed Sheeran Lil Dicky - Freaky Friday feat. Chris Brown Post Malone - Psycho ft. Ty Dolla $ign Avicii - Wake Me Up Ride Out - Kid Ink, Tyga, Wale, YG, Rich Homie Quan Sevyn Streeter - How Bad Do You Want It Eminem - Not Afraid Eminem - River ft. Ed Sheeran MATRANG - от Луны до Марса Mesa - Vērtības Bassnectar – Speakerbox Wiz Khalifa & Iggy Azalea – Go Hard or Go Home Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth Bruno Mars - Finesse REIKS FT. PĒTERIS UPELNIEKS - NE LĪDZ GALAM Martin Garrix, David Guetta – So Far Away Justin Timberlake - Say Something Tom Walker - Leave a Light On Lost Frequencies & Zonderling - Crazy
 16. Imagine Dragons - Believer [ Youtube ] Imagine Dragons - Thunder [ Youtube ] Imagine Dragons - Whatever It Takes [ Youtube ] Imagine Dragons - Radioactive [ Youtube ] New Wavy - Pestītājs [ Youtube ] Alan Walker - Faded [ Youtube ] Alan Walker - Alone [ Youtube ] Post Malone - Psycho ft. Ty Dolla $ign [ Youtube ] Post Malone - rockstar ft. 21 Savage [ Youtube ] Axel Thesleff - Bad Karma [ Youtube ] Avicii - Waiting For Love [ Youtube ] Avicii - The Nights [ Youtube ] Rip Avicii Visas ievitotās izņemot 5. dziesmu.
 17. Revan zivtiņas

  Manas smukules!
 18. Man ir glužī tādas pašas domas! Runājot par !sw, pilnībā lieks.. Esmu spēlējis serveros kur ir tāda funkcija, reāli padara serveri lagainu kad viņa tiek lietot. Par pluginiem arī biju domājis pēc iespējas minimālāko.. Bet kādus vēl nezinu.. Par kartēm arī neesmu izlēmis, vienozīmīgi būs Public Mode. Kad serveri tuvosies atvēršanai, būs nepieciešami cilvēki ar zināšanām kas var palīdzēt ar serveri.
 19. @macho Iepriekšējā acc bija 57 spēles.. @macho bet nu par tavu sarakstu nerunāsim! Kaut visas esi zigājis/spēlējis?
 20. Uhhh.. cik lielas ikonas! Man personīgi pēc iespējas mazākas! Un pat tad bieži trūkst vietas uz dektopa! (porņikiem nosaukumi paslēpti!)
 21. Var jau. Man nav iebildumu! Pastīsimies ko citi saka.. Jo reāli var būt vairākas emoji pakas, un katrs var lietot sev tīkamo!
 22. Hey.. Prieks redzēt jaunas sejas.. Cerams izbaudīsi savu laiku MOXX.LV! Kā arī apsveicu ar kinderi! Kurā valstī vipsār uzturies? Es pats personīgi UK dzīvoju! Un jā, kā jau @Rusifacijs teica, cerams iejutīsies bariņā!
 23. Sveiciens visiem MOXX.LV lietoājiem. Šeit jūs tiksiet informēti par izmaiņām CS EU Dust2, Public izmaiņām. Gari nerunājot ķeršos klāt par jaunumiem šājā serverī! 09/05/2018 - Uzlabojumi Serverī tagad iešujot pretiniekam parāda nodarīto bojājumu, un saņemto bojājumu blakus mērķītim. (nestrādā šaujot caur sienām) Tagad ir iespējams resetot savu rezultātu ar komandu (/rs) Tipiski. Kā arī atmīnējot C4 bez kita, tagad ir 50% iespējamība ka neizdosies. Un ja neizdodas bumba var uzsprāgt ātrāk! (mans mīļākais uzlabojums) Ja nodari 50% bojājumu spēlētājam un ja tu viņu nenogalini, bet to izdara kāds cits, tad tev tiks iedots kila asists. Zem 50%, nebūs asista. Warmups norit kartes sakumā 60. sekundes un tikai ar nazīšiem. Kā arī pievienotas raundu beigās dziesmas. Pagaidām katai komandai tikai ir 3. dziesmas. Iesakat savas šeit Prtams ka VIPiņš arī ir. Vairāk informācija zemāk: VIP Informācija: Nodarot bojājumu pretiniekam tev piešķir $3 bonusu Nogalinot pretinieku tev piešķir $50 bonusu Nogalinot pretinieku ar HS tev piešķir $100 bonusu Nogalinot pretinieku tu iegūsti 10HP bosnusu Nogalinot pretinieku ar HS tu iegūsti 20HP bosnusu VIP spēlētāja maksimālais dzīvību skaits ir 150HP VIP spēlētāji var lietot adminu čatu un redzēt par ko runā admini. Kā arī VIP spēlētājiem ir slota rezervācija, tas nozīmē ka tev vienmēr būs vieta serverī! EU Dust2 - dd2.moxx.lv karšu saraksts: de_dsut2 de_dust2x2 EU Public - pub.moxx.lv karšu saraksts: cs_italy cs_office de_aztec de_cbble de_dust2 de_dust2x2 de_inferno de_nuke de_train de_cpl_mill de_mirage de_tuscan Darāmās lietas: VIP spēlētājiem pievienot skinus Tas arī viss pagaidām. Ja jums ir kādi ieteikumi serverim vai karšu sarakstam priekš PUB setvera, droši rakstiet viņus serveru ieteikumu sadaļā! Ar cieņu, MOXX.LV Administrācija.
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018