Jump to content

fire.png csgo.png - GO.MOXX.LV  fire.png samp.png - RP.MOXX.LV - Atvēršnās 26.04.19 (18:00)
discord.png Pievienojies mūsu officiālajam Discord serverim discord.png
music.png Klausies MOXX.LV officiālo Radio staciju music.png

Sentinel

Administrators
 • Ieraksti

  12
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1

Sentinel last won the day on March 31

Sentinel had the most liked content!

Biedra reputācija

2 Neutral

1 Follower

Informācija par Sentinel

 • Rank
  Jauniņais

Nesenie profila apmeklētāji

255 profila skatījumi
 1. Sentinel

  Parādi savu desktop.

  8/10 Beidzot sakopu savu desktopu!
 2. Apraksts Negaidīti pie apvāršņa parādās spožā Gaismas Fūrija, pilnībā apburot Nezobu un uzvēdījot pūķa dzīvē jaunas, romantiskas vēsmas. Taču turpat aiz stūra visam vinkingu ciemam uzglūn jauns ienaidnieks. Hikapam un Nezobam būs jādodas tāltālā ceļā, lai visiem pūķiem uzmeklētu jaunu un drošu mājvietu. Tā ir vieta, par kuru klīst leģendas, un to mēdz dēvēt par slēpto pasauli. Viņi ir gatavi doties līdz pat zemes malai, lai aizsargātu visu, kas viņiem dārgs. Animācija | Ģimenes filma | Piedzīvojumu filma | 105 min.
 3. Sentinel

  Misters Stikls / Glass

  Apraksts: Ar īpašajām spējām apveltītais Deivids Dans, kurš bija vienīgais izdzīvojis vilciena katastrofā, Kevins, kurā mīt vismaz 23 personības un Elaidža Praiss, kuram viņa trauslo kaulu dēļ ir dota iesauka Misters Stikls. Kad Kevins apvienojas ar Misteru Stiklu, abus ļaundarus var apturēt tikai Deivids Dans. Drāma Zinātniskā fantastika Mistika Vecumam: 12+ 129 min.
 4. Sentinel

  Parādi savu desktop.

  9/10 iepriekšējais!
 5. Sentinel

  (Aptauja) #01 JAUNAIS DIZAINS

  (Aptauja) #01 JAUNAIS DIZAINS Tā tad, nepieciešams tavs viedoklis! Ko tu domā par jauno dizainu kopumā? Ir nepieciešams ko uzlabot? Ir ieteikumi? Droši piedalies aptaujā un ja ir ieteikumi droši raksti tos atiecīgā sadaļā forumā.
 6. Sveicināti visi Moxxieši. Kā jau redzat, esmu atjauninājis MOXX.LV dizainu uz ko smukāku un actiņām tīkamāku. Bija laiks aizvietot iepriekšējo dizainu, ir šis tas nācis klāt un vēl šis tas procesā. Teiksim tā, vēlējos atrāk uzlikt šo dizainu un īsti līdz galam nepabeidzot. Sakot to, tas nozīmē ka būs vēl jaunas lietas klāt dizainam. Runājot par serveriem, esam atgriezuši atpakaļ SA:MP serveri ar labāku spēlēs modu un kas arī tiks uzlabots, nezinu kā jums, bet man ir doma viņu pārtaisīt vēl latviskāku. Piemēram varētu būt Rīgas RP? Reāli visu meiģināt uztaisīt kā Rīgā, KNAB, Rīgas Dome, Pašvaldības policija, Valsts policija u.t.t. Cerams domu sapratāt? Un ko jūs par to domājat? Ir tā vērts vai nav? Uhhh, CS:GO serveris uz doto momentu ir izslēgt, un pie viņa strādāju. Vairs nebūs DD2 only serveris, doma viņu pārtaisīt uz kādu Fun modu, piemēram Zombies, Surf, bhop vai pat AIM vai AWP serveri, īsti neesmu vēl izlēmis. Tur jūs arī varat palīdzēt iesakot savas idejas. Personīgi vēlos atvainoties visiem lietotājiem, par pilnīgu wipe un lietotāju kontu dzēšanu. Pateikšu godīgi, kad pārgājām uz jauno hostu un uzlikām jauno dizainu biju ļoti noguris un bija baigais slinkums visu to darīt un izlēmu dot svaigu sākumu visiem. Gan banotiem lietotājiem, veterāniem un jaunajiem! Cerams nedusmojaties uz mani! Tas arī īsumā viss , strādāsim un uzlabosim.. Ar cieņu, Malcoms
 7. Sentinel

  (Sūdzība) Paraugs

  Topika nosaukumam jabut (Sūdzība) Admina niks. Sūdzības saturā jāiekļauj: Admina niks un bana izraksts no konsoles ( ja ir tāds ). Paskaidrojot ko admins pārkāpis. Screenshot vai demo fails kur var redzēt pārkāpumu. Aptuvenais laiks kad saņēmi banu vai admins pārkāpa noteikumus ( Demo ). Ja postā netiks ievēroti ipriekš noraditie noteikumi veidotajam tiks pieškirti WP. Sūdzibu izskatīs tiklidz Foruma staff to varēs, nav vajadzibas spamot. Ja posts tiks izdzēsts atkartota ši paša posta veidošana novedis pie WP sanemšanas.
 8. Sentinel

  (Unban) Pieteikums paraugs

  Topika nosaukuma jabut (Unban) Tavs niks, ja tas netiks ieverots tev izteiks bridinajumu. Nepieciešmās lietas: Bana info, izraksts no konsoles; Tavs situacijas apraksts; Demo fails no CSGO mapites; Laiks kad sanemi banu / raunds ( demo ) Pieteikums tiks izskatits cik atri vien iespejams, ja tas nebus veidots pec noteikumiem, veidotajs tiks attiecigi sodits. Atkartota posta veidošana novedis pie WP, atkārtotu pieteikumu drīkst rekstīt pēc nedēļas!
 9. Sentinel

  (CS:GO ACC) Pieteikuma paraugs

  Topika nosaukuma jabut (CS:GO ACC) Un tavs Niks. Piem (CS:GO ACC) Revan Lai rakstitu ACC pieteikumu tev ir jabut: 50 jedzigiem postiem foruma. Viena, velams divu adminu/mod/owner rekomendacija. ( komentara pierakstit kuri tie ir ) Tirai sirdsapzinais iekš servera Lojalam pret projektu. Pieredzei adminešana. Vismaz 16 gadus vecam Rakstot pieteikumu noradi kur esi bijis admins. Savu pieredzi ka adminam. Linku uz sasveicinašanas topic. Ninku uz steam profilu. Pieteikums tiks izskatits tuvakaja laika. Ja Pieteikums netiks veidots pec parauga vai ari parkaps kadas etikas normas, topiks nekavejoties tiks izdzests. Atkarotota topika veidošana novedis pie WP veidotajam, atkārtotu pieteikumu drīkst rakstīt pēc nedēļas!
 10. Sentinel

  Vispārīgi noteikumi

  Šie ir noteikumi, kuri ir jaievero katram, ja tie netiks ieveroti, tad tiksi sodits ar moderatora/administratora izveletajiem sodu punktiem, proti atbilstoši noteikumam! POSTOŠANA Netaisi topiku, ja foruma tads jau eksiste! Parmekle forumu, ja neesi parliecinats par ta eksistešanu. Nepiesarno forumu ar jauniem postiem/topikiem, lai tikai dabutu uz augšu tavu postu skaitu. Netaisi bump vecajiem topikiem. Pirms to dari parliecinies vai tas ir jauns vai nesen izveidots! Nespamo forumu ar visadiem citiem projektiem! Tas novedis tevi pie mužiga bana. Netaisi off-topic postus! Ja darisi pretejo noteikumam, tiks iedots soda punkts! RESKPEKTEŠANA Neapvaino nevienu ar necenzetiem vardiem! Ja ta darisi, tas var tevi novest pie bana. Neapvaino vai nedraudi nevienam musu foruma biedram caur PM! Tas var novest pie bana. Nediskrimine foruma biedrus, labak respektejam viens otru! FORUMA MODERATORI (+AUGSTAK STAVOŠIE) PIELIKUMI Foruma Moderatori ir atlauja izdzest, aizvert, vai pacelt(pin) topiku ja ir vajadziba. Foruma Moderatori ir atlauja izdzest vai rediget postus ja ir vajadziba. Foruma Moderatori ir atlauja editot, aizvert vai izdzest balsošanu ja ir vajadziba. Foruma Moderatori ir atlauja warnot, banot, vai uzlikt cata/foruma postošanas banu ja ir vajadziba. Foruma Moderatori ir atlauja banot jebkuru, kas parkapj šos noteikumus tos neieverojot. SIGNATURE & AVATAR NOTEIKUMI Aizliegts ievietot jebkadu gore vai pornografiju. Nesatur nevienu reklamu. Nesatur nekadu aizvainojošu materialu. FORUMA BLAUTUVES NOTEIKUMI Aizliegts aizvainot vai terorizet kadu foruma lietotaju. Aizliegts spamot lieku informaciju. Aizliegts reklamet cata jebkadu citu projektu! Tas novedis pie bana. Aizliegts terorizet jebkada veida MOXX projektu. Tas novedis pie profila lieguma. Nelieto catu priekš unban apelacijam, tas tiek darits specialos postos. ATBILDIBA UN DAŽADI Katram lietotajam ir domats tikai viens profils, ja bus vairaki, tad tas novedis pie profila izdzešanas. Katram lietotajiem ir pienakums ieverot šos noteikumus. Ja tos parkapj , tad kas notiks talak to noteiks foruma administracija! Mes nedzesisim tavu profilu bez iemesla, tapec ludzu to vari nejautat. Ja redzi kadu postu kur tiek parkapts kads no šiem noteikumiem, tad zino par to foruma administracijai! Ieverojiet, ka katrai jusu darbibai tiek registreta jusu IP adrese, ja parkapsi šos noteikumus jebkada veida, tad tava IP adrese vai ISP tiks bloketa.
×