Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Rusifacijs

Moderators
 • Ieraksti

  15
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  5

Everything posted by Rusifacijs

 1. Es uz ps4 labi , ka 1 kill varu dabūt Tā nav spēle priekš manis
 2. Nu vasaliņš iekš moxx, cerams, neesi garāmgājējs!
 3. Čau. Tev jau nav jāaizņemas no vecākiem. Piemēram, vecāki dod naudu kamēr tu augstskolu pabeidz , kas ir +- 24 gadi. Un kad jau strādāsi, tad tu viņus pretī lutināsi. Pacenties esi, prieks
 4. Neatbalstīšu nekad minecraft, tas ir pats smieklīgākais , kas var būt. Counter-strike community pievienot klāt minecraft. Beigās būs knapi 5 spēlētāji un tie paši būs 13 gadīgie, kas spamos visiem skype , lai pievienojas serverī. Esmu redzējis jau kaut kur 10-15 community, kas ir mēģinājuši to darīt, jo ir tādi kā "Jūs" , kas iesaka to un beigās lieki iztērēta nauda un laiks. Galīgi pret!
 5. Ļoti pareizas un labas ziņas! CS:GO serverim noteikti ir jābūt public mode, iekšā ,protams, var likt tikai competitive mapes. CS:GO ieteikums - nelikt daudz pluginus, piemēram , kā !ws, jo viņi tikai nogruzī serveri un ir vispār lieki. Gribi skinus? Pērc steamā. Ja nu tomēr kāds tiešām ļoti vēlas tos !ws skinus, tad viņus varētu pievienot vip privilēģijām, tādā veidā, arī serverim ienāks kāda naudiņa!
 6. Nu nav jēgas viņus bāzt iekšā man liekas, pietiek ar tiem, lai saprastu ko cilvēks domājis ir!
 7. Mūzikai nav ne vainas, bet nu es pārtinu uzreiz kaut kur pa vidu, jo sākumi man tādiem nevisai. Sveiks, cerams, iejutīsies bariņā!
 8. IG Niks: AppEXy. RL Vārds: Armands Steam ID: http://steamcommunity.com/id/terodaktils (Tas ir drauga, bet nu es varu spēlē cik gribu uz viņa, līdz pats saņemšos un nopirkšu sev csgo). Ranks / Min ranks Gold Nova Master (GNM/GN4): Bija LE, nokritos dēļ inactivity , tagad atpakaļ ceļu un esmu MGE CS Pieredze: Ļoti liela un raženīga, sākot no visādiem parastajiem zombie serveriem, beidzot ar lieliem clan war un foršu pieredzi Cik aktīvi spēlē?: Nu 2-4h dienā Tavas stiprās puses CSā? Es domāju, ka apčakarēt cilvēkus uz mapes vietām. Tavas stiprās kartes: De_dust2, de_cache, de_overpass Tavs labākasi ierocis: M4A1-S un USP-S Cita noderīga informācija: Vēlos atgūt veco pieredzi un gūt jaunu iesaistoties komandas spēlē
 9. Nu ja tā godīgi, tad mīļākā(ās) spēles man ir no total war izveidotājiem , kā rome total war2, medieval total war2 utt. Tās vienmēr man paliks atmiņās un arī kā mīļākās.
 10. Ja nemaldos 0.03Euro , bet ja gribi vari noriskēt un pa 1euro ielikt
 11. Esmu gatavs mainīt!
 12. Counter-strike Global:Offensive back on track
 13. Prieks dzirdēt, ka viss ir back. Jau domāju, ka būs kārtējais komūns , bet tomēr tā nav
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018