Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Mūsu serveru tīkls:
RUST: RUST.MOXX.LV | CSGO: DZ.MOXX.LV | CS 1.6: DD2.MOXX.LV

whiaftie

Lietotājs
 • Ieraksti

  9
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1

Everything posted by whiaftie

 1. whiaftie

  Danger Zone

  Domāju, ka CS:GO būs tīri interesanti. GTA V RP latviešu valodā būs?
 2. whiaftie

  hi from whiaftie

  Sveicināti.. Sākšu ar svarīgāko. Mani sauc Reinis, man ir 19 gadi. Dzīvoju un strādāju Rīgā, bet nācis esmu no Jelgavas. Pagājušogad pabeidzu vidusskolu, 12.klasi un iestājos LU (Latvijas Universitātē). Šobrīd mācos un strādāju brīvajā laikā. Mācos es humanitāro zinātņu fakultātē. Šobrīd esmu 1. kursā. Par PC... Agrāk spēlēju ļooti daudz spēļu, piemēram, CS, GTAV u.c, bet uzsākoties 2018. mācību gadam spēlēm laika vairs nebija. Šobrīd varu kādreiz uzspēlēt kādu CS:GO maču, bet ļoti reti, jo vēl pa vidu mācībām strādāju. Apmēram 4 gadus jau nodarbojos ar photoshop, varētu teikt, ka tā ir mana ''sirds lieta''. Iepriekš ļoti interesējos par forumiem, biju pats veidojis priekš sevis, intereses pēc. Mani hobiji? Nodarbojos ar peldēšanu, kad ir laiks, apmēram jau 7 gadus. Eju uz sporta zāli, trenažieriem.
 3. whiaftie

  [DD2 Admins] Lissaks

  Tavs pieteikums = Tava attieksme pret amatu un projektu. Varbūt CS'ā tā gramatika nav tik svarīga, bet vismaz pieteikumā vari rakstīt normāli? - ar garumzīmēm un pieturzīmēm. Pieteikumā ļoti maz norādīts informācijas. Tavuprāt, tas ir pamatojums? 16 gadi? Kam? Kur? Smieklīgi. Pret.
 4. whiaftie

  Pārmaiņas, laipni lūgti!

  Jauki. Sākums izskatās veiksmīgs rustam, cerams tā arī turpmāk būs.
 5. whiaftie

  Sveiks no eslatt

  Sveicināts projektā.
 6. whiaftie

  Tavs viedoklis? Par spēļu serveriem?

  Ja serveri tiek bāzēti latviešu valodā un latviešu auditorijai, tad, manuprāt, vissakarīgākā ideja ir CS:GO, tas ir tieši LATVIJĀ visaktuālākais no tā piedāvājuma, ko sniedz mums Revans, un domāju tur online varētu būt normāls. Savukārt, ja tiešām vēlas aktīvu spēļu serveri un, lai online ir tiešām labs tādā gadījumā ir jāveido GTA V serveris ANGĻU VALODĀ, angļu auditorijai. Pagaidām latviešu vidū GTA V RP nav tik aktuāls, arī pat, ja ir spēlētāji no LV tad viņi 90% uzturas angļu serveros. Iepriekš bija kaut kāds GTA V RP latviešu projekts, centos šobrīd sameklēt internetā - vairs neatradu.. Aktīvs serveris, normāls online - GTA V RP angļu valodā. Sakarīgākais no piedāvājuma, taču ar +/- normālu aktivitāti - CS:GO. Par pārējām spēlēm spriest nevarēšu, taču domāju, ka nekas īsti labs nesanāktu. Veiksmi.
 7. whiaftie

  [Ieteikums] Kyle_Carter

  Tas ir pilnībā loģiski, ka izejot offline no servera ejot online Tu atspawnojies tajās koordinātes, kur pameti spēli (izgāji off). Nesaprotu, kāpēc to vajag mainīt. Pret.
 8. whiaftie

  Es, tu un mēs visi kopā

  Jauki. Sākums izskatās tiešām veiksmīgs.
 9. whiaftie

  Pasaule is here.

  Sveicināts projektā.
top

Powered by Invision Community
Поддержка Invision Community в России