Jump to content

mark

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About mark

 • Rank
  Experienced user

Profile information

 • Steam ID
  renarchik

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. Nezinu, kā jums, bet man kā orģināls, tā arī remix patīk Dzirdēta 100procentīgi ir .
 2. Hellcase turnīrs 7

  Noteikti visas komandas cīnīsies, vot tikai "Mans not hot" nezinu gan. Ir brīži tādi, kad random vienkārši piesakās utml., ceru, ka šis nav tas moments. Kā jau teicu, visi cīnīsies. Es, piemēram, mēģināšu pēc savām domām izvirzīt TOP3 komandas. TOP3 : Kinguin North Academy EPG lai gan man vēl gribas pieminēt komandu eXtatus, bet lai paliek šāds top3 .
 3. Steam ID: renarchik Steam links : http://steamcommunity.com/id/renarchik/ Veltījums : Kā jau kādreiz minēju. Novēlu moxxam, kā arī tai administrācijai dzīvot ilgi un laimīgi. Bez dzeršanas ar lielu naudas summu rokās vienmēr. gl
 4. Tātad. Vakar no rīta līdz vakaram kapāju GO, vēlāk vajadzēja maukt uz mājām. Protams, izrubīju kompi. Tad atbraucot, pēc kāda laika ieslēdzu kompi un gāju tālāk spēlēt... beigās sanāca tā, kad ejot casual dust 2 , sāk lādēt karti un pēkšņi CSGO izslēdzas vienkārši.. Kāds zin, kur var būt problēma?
 5. blone sasveicinās

  Sveicināts projektā. gl&hf
 6. Ātrs un bez žēlastības 8 (2017)

  Filma sanāca nu vairs jau ne tik laba. Bez Vokera tā vairs nav samērā interesanta, itkā pietrūktu kaut kā. Tā jau normāli, biju skatīties uz kino pirmizrādi, bija interesanti .
 7. Kas tev forumā nepatīk? Sakarīgi jaunumi, tad jau moXX'am spoža nākotne, vismaz jācer, ka tā realizēsies.
 8. [Foruma spēle] Parādi sevi

  Te es. hz pozitivs es.

Par mums

Projekts tika izveidots 2011. gadā, Apvienotajā Karalistē, ar daudziem un dažādiem Counter-Strike spēļu serveriem. Pēc tā ir bijušas daudz pārmaiņas kā arī restartu un paužu. Tagad esam nostabilizējušies un esam nolēmuši bāzēties Latvijā!

Saziņa ar mums

admin@moxx.lv - Saziņa ar administrāciju

partnership@moxx.lv - Lai sarunātu sadarbību

support@moxx.lv - Lai sazinātos ar support kolektīvu
×