Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Mūsu serveru tīkls:
RUST: RUST.MOXX.LV | CSGO: DZ.MOXX.LV | CS 1.6: DD2.MOXX.LV

Weird

BanTeam
 • Ieraksti

  54
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  5

Weird last won the day on January 23

Weird had the most liked content!

Biedra reputācija

23 Ļoti laba

Informācija par Weird

 • Ranks
  Reportieris

Cita informācija

 • Discord
  renarinsh#1008

Atrašanās vieta

 • Valsts

Nesenie profila apmeklētāji

757 profila skatījumi
 1. Weird

  hi from whiaftie

  Sveiks, Reini. Tik tiešām prieks, ka arī tādas personas kā Tu iegriežas šeit. Vēlu sasniegt iecerēto!
 2. Weird

  Overlord 2018

  Jaa. Vakar noskatījos, skatāma filma, tikai daudz fantāzijas.
 3. Weird

  Cits ieteikums DD2

  Tas būs, kad boosts beigsies.
 4. Weird

  Sveiks no eslatt

  Sveicināts. Ričard. Laipni lūgts kompānijā.
 5. Weird

  Pārmaiņas, laipni lūgti!

  labi jaunumi, tā tik turpināt :)
 6. Weird

  Tavs viedoklis? Par spēļu serveriem?

  go viennoziimiigi
 7. Weird

  [Ieteikums] Kyle_Carter

  Tak anti. Katram serverim ir sava politika. Nevajag reāli visiem LV serveriem būt vienādiem.
 8. Weird

  T-34 (2018)

  Režisors : Aleksejs Sidorovs Žanrs : Kara filma, piedzīvojumi, drāma Iziešanas gads : 2018 Īsi par filmu : Nokļuvis gūstā, tankistu komandieris Ivuškins plāno pārdrošu bēgšanu. Viņš savāc savu ekipāžu un izaicina vācu tanku komandieri Jageru. Savas mīļotās un mīlas dēļ viņš ir gatavs doties līdz galam. Šo filmu personīgi pats esmu noskatījies. Manu uzmanību filmā pievērsa tikai viena lieta, drīzāk viens aktieris, tas ir - Vinsents Kīfers, vairāk zināms kā aktieris seriālā Kobra (domāju visiem šis ko izsaka) . Iesaku noskatīties, protams, filma pieejama tikai krievu valodā. Skatīties ONLINE :
 9. Weird

  Cau

  Hello. gl&hf
 10. Weird

  Sveiciens no BoBix

  Ansi, sveicināts pie mums. Vēlu sasniegt visu, kas Tev ir iecerēts. Neesi kļūdijies, ka moxx būs grands. gl&hf
 11. Weird

  Sveiciens no portendorfer

  Veiksmīgu dzīvi tepat moxx.
 12. Weird

  [DD2 Admin] Perkons

  Vari mēģināt. Ar BT nesanāca, bet acc nav tik atbildīgs statuss. Sakarā arī ar to, ka vajadzīgas sejas, kas uzņemsies par servera kārtību. Rek. Sūdus tikai nevāri.
 13. Weird

  (BanTeam) maark.

  BanTeam pienākumi: Koordinēt Uzraugu darbību. Izskatīt sūdzības, kas saistītas ar Uzraugu darbību. Izskatīt ieteikumus, kas saistīti ar noteikumu maiņu. Rediģēt un uzlabot noteikumus, lai vairotu spēles kvalitāti. Izvirzīt kandidātus uz Uzrauga amatu. Banu novērošana un izskatīšana. Uzraugu novērošana un uzraudzība. Amata obligātās prasības Jābūt ADEKVĀTAM. Lietotājam jābūt vismaz 50 ierakstiem forumā. Lietotājam ir jābūt aktīvam forumā un serverī. Lietotājam ir jābūt reģistrētam ne mazāk kā nedēļu. Lietotājam ir jābūt vismaz 15 gadus vecam. Lietotājam nedrīkst būt vairāk kā 1 warn punkti. Lietotājam ir jāpilda Uzrauga pienākumi vismaz 3 mēneši. Jābūt rekomendācijai no augstākstāvošas personas. Obligāti jābūt abiem cs protokoliem (47/48, vēlams steam). Lietotājs nedrīkst būt patiesi nobanots nevienu reizi. Ja kāds no iepriekš minētiem punktiem nav izpildīts, pieteikumu vari neturpināt. Anketa: Tavs vārds: Renārs Tavs vecums: 16 gadi Links uz sasveicināšanās topiku: Nav. Kāpēc jāpieņem tieši tevi jeb ko tu sniegsi projektam: projektā esmu gandrīz no pirmsākumiem un iespējams esmu persona, kam šo var uzticēt. Iekš moxx sistēmas esmu darbojies un gatavs esmu darboties turpmāk. Why not? BanTeam pieredze: Esmu piedalījies citos projektos banteam darbā, tas man neliekas problemātiski, tikšu galā ar visu šo. Cik stundas dienā esi gatavs veltīt BanTeam pienākumu izpildei?: Atšķirībā kāda būs aktivitāte. Domāju, līdz 4 stundām ar pārtraukumiem, jo visi zinam, kad pagaidām liels darbs nenāks. Vajadzīgs laiciņš. Motivācijas vēstule: Šim gatavs esmu pievērsties nopietni, tikai katram jādod ziņa tālāk, ka šis projekts funkcionē, tad arī darbiņš būs lielāks, jo cilvēki te spēlēs un turpinās spēlēt, attīstīties. Tikai vajag tam ticēt. BanTeam jau noteikti nav tas grūtākais darbs, tiksim galā. Cerēšu vien, ka man nāks darbs klāt, un tik tiešām būs ko iesākt tepat vien.
 14. Weird

  (BanTeam) Perkons

  Īsi un konkrēti izskaidroja. Esi pavisam zaļš šeit, ANTI!
 15. Prasības Lietotājam jābūt vismaz 50 ierakstiem forumā - Nav. Lietotājam jābūt aktīvam forumā un serverī - Ir. Lietotājam jābūt reģistrētam forumā ne mazāk kā 2 nedēļas - Ir. Lietotājam jābūt vismaz 15 gadus vecam - Ir. Jābūt sasveicināšanās topikam - Nav. Lietotājs nedrīkst būt bijis patiesi nobanots mūsu serverī - Izpildīts. Tālākā anketa Tavs servera nickname - maark. Vecums - 16 gadi. Links uz sasveicināšanās topiku - Vēl neesmu pēc foruma restarta rakstījis, bet kas zin, tas zin mani. Kāpēc mums būtu tieši tevi jāpieņem par servera administratoru? - Sāksim ar to, ka moxx servera sistēmās esmu jau sen, pārzinu kas un kā te ir, pirms restarta biju DD2 administrātors, sūdus nevārīju, domāju arī šoreiz problēmu nebūs. Pieredze šajā amatā? - Tepat vien esmu pabijis par administrātoru. Ir bijuši citi projekti kā head****. Nepārskaistīšu visus, bet apieties māku ar funkcijām. ;]
top

Powered by Invision Community
Поддержка Invision Community в России