Jump to content

fire.png csgo.png - GO.MOXX.LV  fire.png samp.png - RP.MOXX.LV - Atvēršnās 26.04.19 (18:00)
discord.png Pievienojies mūsu officiālajam Discord serverim discord.png
music.png Klausies MOXX.LV officiālo Radio staciju music.png

Gonzalez

Administrators
 • Ieraksti

  10
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1

Gonzalez last won the day on April 1

Gonzalez had the most liked content!

Biedra reputācija

1 Neutral

1 Follower

Informācija par Gonzalez

 • Rank
  Jauniņais

Nesenie profila apmeklētāji

211 profila skatījumi
 1. Gonzalez

  [iRadio] MOXX Dziesmas

  Nezināju ka tu šo klausies ikdienā, bet nē, šis bija cringe...
 2. Gonzalez

  [iRadio] MOXX Dziesmas

  Liekam šeit sev tīkamās dziesmas, kuras vēlamies, lai tiek atskaņotas mūsu radio ēterā.
 3. Gonzalez

  Parādi savu desktop.

  @toxic neesi komūnus atkal sajaucis? 1/10 tapēc ka skolas
 4. [MOXX] Sudziba par administratoru Tavs Vārds_Uzvārds: Administratora Vārds_Uzvārds: Administratora veiktais pārkāpums: Situācijas apraksts: Laiks, kad pārkāpums tika veikts: Bildes/video ar pierādijumu: Kāds sods pienāksies administratoram:
 5. [MOXX] Sūdzība par servera spēlētāju Tavs Vārds_Uzvārds: Pārkāpēja Vārds_Uzvārds: Situācijas apraksts: Laiks, kad pārkāpums tika veikts: Bildes/video ar pierādījumu: Ja video/bildē varēs redzēt arī kādu pārkāpumu no autora puses, arī autors saņems atbilstošu sodu!
 6. Gonzalez

  [Paraugs] Ban apelācija

  [MOXX] Ban apelācijas paraugs Patrāpijies nepatiess bans serverī? Tad uzrakstot bana apelāciju mūsu administratori to izskatīs cik vien ātri iespējams. Ja tavs topiks netiek izskatīts tuvāko 8 stundu laikā un neatrodies jaunāko topiku sadaļa, tad tu to drīksti pacelt! Augstāk redzamo tekstu nav nepieciešams ievadīt tavā topikā! 1. Jūsu spēles Vārds_Uzvārds - 2. Kad saņēmāt banu (m./d./g.) - 3. Jūsu IP adrese - 4. Paskaidrojums, ko jūs darijāt pirms bana saņemšanas - 5. Ekrānšaviņš ar banu (F8) (tikai bildites.lv linki tiek pienemti) -
 7. [MOXX] Pieteikums par servera administratoru Prasibas kas ir nepieciešamas: Limenim jabut ne zemakam ka 5 (+/-): Nedrikst but neviena bridinajuma nedz serveri, nedz foruma (+/-): Jābut labai reputācijai forumā (+/-): Ļoti labi pārzini RolePlay terminus un kā arī pielietojumus (+/-): Jābut 16 gadus vecam (+/-): Jābut sasveicināšanās topikam (+/-): Nosūtīti privāti kontakti caur Private Message [Discord u.tml.](+/-): Pieteikums. Tavs iekšspēles Vards_Uzvards: Cik reizes esi bijis administrators: Iemesls kāpec mums būtu jāpieņem tieši tevi: Cik labi saproties ar pārējiem spēlētājiem 0/10: Links uz sasveicināšanās topiku: Motivācijas vēstule (vismaz 150 vārdi): Jautājumi ārpus monitora. Vārds: | Vecums: | Dzīvesvieta: Pieteikumu drīkst atkārtoti taisīt tikai pēc 14 dienām vai ar administrācijas atļauju, pretējā gadījumā 2 brīdinājuma punkti! Prasībām jābūt visām, un neder "tulit bus".
×