Jump to content

hugurris

Administrator
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by hugurris

 1. Es piedalos, būs jautri.
 2. [Aptauja] Nr. 4

  Pienācis laiks jau ceturtajai aptaujai, šoreiz - apskatīsimies kādus spēles žanrus spēlē citi.
 3. [Izloze] Destiny 2 spēles aktivizācijas kods

  Apsveicam lietotāju, @Borgore! Godam piedalījies, godam uzvarēji. Spēles aktivizācijas kodu nosūtīšu uz PM. Paldies visiem, kas piedalijās spēles izlozē. Tas, ka citiem šoreiz nepaveicās, tas nekas, būs arī citas reizes un varēsiet iegūt savā īpašūmā citas spēles! Veiksmi!
 4. Čau, čau, sen nav bijusi nekāda aktivitāte foruma vai izloze, tad tāpēc šodien es izlozēju Activision/Blizzard datorspēli: Destiny 2. Visiem kuriem interesē šada veida spēle ir aicināti pietiekties izlozē, jo arī, ja neinteresē, tad spēle nekad nebūs lieka. Ja paveiksies un izlozēs tavu vārdu izlozē, tad tu saņemsi aktivizācijas kodu foruma paskastītē, kuru tu varēsi aktivizēt Blizzard mājaslapā vai Battlenet launčerī. Kas jādara, lai pilnvērtīgi tu varētu piedalīties un saņemt spēles aktivizācijas kodu? Tev forumā jāizveido 3 ieraksti, kas nedrīkst būt tups spams pa visām diskusijām, vari veidot diskusijas, ar pilniem teikumiem veidot atbildes uz topikiem vai arī veidot blogus! Obligāti jābūt reģistrētam forumā, ar tādu pašu segvārdu, kāds būs pieteikts @gleam.io Te pat zem izlozes, uzrakstam, ka piedalos! Apstiprini savu dalību, šeit: https://gleam.io/ojTjn/moxxlv-destiny-2-sples-atslgas-izloze Lai visiem veicas un izloze sākas jau no šodienas. Beigsies datumā 06.02.2018, plkst. 18:00
 5. Pārdodu RUST [7eur]

  Par cik es sekoju līdzi RUST izstrādei, tad pēc divām dienām spēle iziet no Early Acces, tas nozīmē, ka RUST būs pilnā spēle, ar paaugstinātu cenu. Garrys pats pavēstija visiem spēlētājiem, ka pēc spēles iznākšanas pacelsies spēles cena, t.i - "The price will be increasing from its current $19.99 to $34.99." Tākā, spēles konta īpašnieks var izvēlēties savu cenu, vai nu pārdot pa lēto vai pa dārgo. Sīkāk par to varat lasīt: FacePunch Devblog
 6. [Aptauja] Nr. 3

  Mazliet pasvaidzināsim aptauju.
 7. Pamēģini (verify game file un cache)
 8. Steelseries Rival 310

  Pirms pusgada manā īpašumā bija nonākusi viena no SteelSeries pelēm(Rival 100), diezgan vidējas klases materiāls, ne tik izturīga priekš manis, zinot to, ka patīk pēc zaudes aizmest peli nezināmā virzienā. Pēc kāda laika arī saplīsa, zem mouse1 noplīsa klikšķa uztvērējs, gan jau pats biju vainīgs. Bet tagad pārtapu par vienu lielu HyperX cienītāju, tikai un vienīgi cenšos lietot & iegādāties HyperX perifērijas. Dēļ tā iegādājos nākamo pirkumu, peli - HyperX Pulsefire FPS, tieši kad varēja iegādāties. Par peli varu teikt daudz ko labu, ir izturīga, precīza, konkurētspējīga pret citu brendu pelēm, nav nemaz tik dārga ko par to iegūsti(pirku pa 60euro, tagad jau vienā veikala plauktā ir iespējams dabūt par 46euro)
 9. ieteikumi forumam

  1) Navigācija pārtaisīta un tagad var uzspiest uz forums. 2) Tas arī izdarīts, tagad atseviški un pat labāk. 3) Nu mums jau patīk, ka projekta administators izsūta sveicienu, bet nu ja tik slikti, tad uztaisīsim, ka bots sūta sveicienus. 4) Pie tulkojuma strādājam, katru dienu nesanāk tulkot, bet daram ko varam. 5) Ir, ir domēna adrese, vienkārši monitoriem ir ievadīts IP. 6) Tam steam profilu blokam ir uzlikts ierobežotājs, t.i - 3. -- Pie reklāmām mēs strādājam un strādāsim. Cool, paldies Tev par ieteikumiem!
 10. blone sasveicinās

  Ahoi! Laipni aicināts uz klāja. Klau, par cik spēlē ARK, tad jau Rust arī vajadzētu patikt, vai kā tev tur ir?
 11. Ātrs un bez žēlastības 8 (2017)

  Nu, cik esmu lasījis no uzticamiem resursiem, tad uz 2020. gadu gaidāma 9. filmas daļa.
 12. Ātrs un bez žēlastības 8 (2017)

  Ātrs un bez žēlastības filmas tīzeris: Filmas anotācija: Piesprādzējieties – sacīkstes “Ātrs un bez žēlastības” stilā turpinās! No Havanas krāsainajām ielām un Ņujorkas “dzelzsbetona džungļiem” līdz pat Barenca jūras ledājiem – “Ātrs un bez žēlastības” komandai, šķiet, nav nekā neiespējama. Taču kad viņiem pretī stājas kāda noslēpumaina sieviete, Domam un viņa komandai vairs nav pa ceļam… Viņus gaida grūtākais no uzdevumiem – atgūt cilvēku, kurš reiz viņus padarīja par ģimeni. Ekrānuzņēmumi: Filmu vari noskatīties online: Skatīties filmu
 13. Pievienojies moXX komandai

  Čau visiem! moXX portāls ir nesen atvēris savas durvis, lai portāls kļūtu interesantāks - vairāk skatāmāks un piesaistītu jaunus biedrus, komanda piedāvā pievienoties tās kolektīvā. Ja uzskati, ka esi nepieciešams portālā uz kādu no amatiem - ar kuru ļoti labi spētu tikt galā, piesakies sūtot savu pieteikumu uz e-pastu admin@moxx.lv vai uzraksti vēstuli, kādam no administratoriem. Pieejamie statusi un amati: Moderators (jābūt lielai pieredzei un labām zināšanām ar forumu), BanTeam (jābūt pieredzei un jāprot labi apieties ar AMX un SM), Žurnālists (jābūt pieredzei amatā, labai iztēlei un labi jāsaprotas ar cilvēkiem), CS: GO / CS: 1.6 / CS: CZ Admins (jāmāk atšķirt palīgprogrammu lietotāji, labi jāsaprotas ar spēlētājiem un jābūt pieredzei), Paraugs pēc kura jāsūta pieteikums: Vārds Uzvārds (uzvārds nav obligāts, var rakstīt tikai ar burtu), Vecums, Pieredze un projekti, kuros esi bijis attiecīgajā amatā, Kāpēc vēlies būt attiecīgā amata loceklis, Links uz sasveicināšanās rakstu, Links uz STEAM: Centīsimies izskatīt visus pieteikumus līdz 24h, dosim atbildi ar pozitīvu vai negatīvu atbildi un pamatojumu lēmumam.
 14. Atjauninājumu blogs (Devblogs)

  Devblog #2 Ilgs laiks pagājis, nav bijis nekāds mājaslapas vai serveru devbloga ieraksts, tāpēc esam mazliet sākuši vairāk pievērsties updatiem. Pēc pāris dienām lielāki uzlabojumi un atjauninājumi gaidāmi, bet tagad: Mazliet sakārtotāks un svaigāks forums, Pilnveidots tulkojums uz paku: Latviešu valoda, Serveru tīkls sakārtots un atjaunināts (turpinājums sekos), Pievienoti vēl 3 foruma backgroundi, Atjaunināts foruma paziņojums, Uz nenoteiktu laiku tika izņemtas neaktīvās un nevajadzīgas foruma sadaļas & diskusijas. Pagaidām uz šo Devblog tas arī viss, bet pēc dažām dienām tiks paziņots jauns Devblogs par uzlabojumiem! Tāpēc sekojam līdzi un esam aktīvi foruma dzīvēs-plūsmā.
 15. [2017] Šausmu nostaļģija

  Pagaišo gadu pa vasaru arī gribēju aiziet uz kino, tieši uz IT filmu. Draugi bija bijuši un ļoti labas atsauksmes par filmu. Tagad jau nokavēts, atliek vien sagaidīt, kad parādīsies kāda no zināmiem online filmu saitiem.
 16. [Radošais mirklis] Privātā istaba

  Izskatās baigi forši! Kāda būtu tava atbilde, ja tev pajautātu, vai vēlies pievienoties moxx kolektīvam? Kā csgo serveru pārzinis?
 17. AMD Radeon R5 235 2GB DDR3

  Diezvai... Cik zinu vecās sistēmas neatbalsta videokartes 4GB, jā ies vkarte, bet izmantos tikai 2GB.
 18. moXX Gaming CS:GO

  Nobalsoju par DM serveri(nevajag only hs) + kā otru varētu Competitive serveri.
 19. Kā pieprasīt Unban?

  Topika title obligāti jābūt, tādam, no kura tu esi saņēmis banu (piem. DD2 (CS) Tavs niks) Konsoles izraksts: Laiks, kad saņēmi banu Servera mape: Tavs Demo: Steam ID: Tavs IP:
 20. Serveru mapes ieteikums! Mapes nosaukums: Mapes ekrānuzņēmums: Links uz mapi: Kas mapi izveidoja:
 21. Manā īpašumā ir nonākusi Destiny 2 aktivizācijas atslēga, tāpēc vēlos viņu pārdot, jo apskatoties spēles geimplejus mani neieinteresēja. Atslēgu atdošu pa: 25€ Ar mani vari sazināties te pat forumā izmantojot "PM" vai arī rakstot man Steam!

Par mums

Projekts tika izveidots 2011. gadā, Apvienotajā Karalistē, ar daudziem un dažādiem Counter-Strike spēļu serveriem. Pēc tā ir bijušas daudz pārmaiņas kā arī restartu un paužu. Tagad esam nostabilizējušies un esam nolēmuši bāzēties Latvijā!

Saziņa ar mums

admin@moxx.lv - Saziņa ar administrāciju

partnership@moxx.lv - Lai sarunātu sadarbību

support@moxx.lv - Lai sazinātos ar support kolektīvu
×