Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

R.Alberts

Lietotājs
 • Ieraksti

  10
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

Everything posted by R.Alberts

 1. Šis ir kaut kas episks.Es tā domāju, kad ne visi sapratīs.
 2. Esmu spēlējis ,telefona versiju. Viss tas pats, kas pc versija. Bet ja dators nevelk, tad jā izdevīgāk ir spēlēt caur telefonu. Kā arī jautrāk un mazliet sarežģītāk , jo jāspēlē uz maza ekrāna, kā arī nav klaviatūras un peles
 3. Ko lai saka cilvēks centās palīdzēt, kādam jaunam youtuberim. un lai viņam nav jāmeklē. Bet runājot par bandicam jā viņš ir mēsls palicis.Bet priekš iesācējiem būs, tieši laikā. Jo ar Obs ir mazliet pagrūtāk un šis tas ir jāzina par Video filmēšanu utt. Pēc manām domām Bandicam ir vienkārši rupji sakot sūdīga OBS parodija.
 4. Sveiki. Paskatījos, šo modu.Izskatās galīgi garām pēc manām domām .Jo liekas kad viegli bus spēlētājus nogalināt utt. Kā arī neko labāku jau šie spēles izveidotāji neizdomās, jo daļu no visas spēles ir nozaguši ,no Pubg. tas jau ir galīgi stulbi. Kas tad būs nākošais, ko viņi izdomās.Kaut kādu nemirstības dziru. Kādā apslēptā lādē Atvainojos par savu dramatisko rakstu.Bet kā jau teicu es neesmu tāds spēlētājs.
 5. Sveicināti mazliet parunāsim , par serveriem. Ja jūs vēlaties , lai cilvēki nāk un ir aktīvi. Tad atstājiet serverus. Un kad ir brīvs laiks ievietojat ko jaunu un tādu iespaidīgu.Un tad cilvēki arī būs. Bet tā ja jūs aizvērsiet serverus. tā cilvēki pazudīs.Jo daudzi jau spēlē cs 1.6 ,citi atkal gta san samp. citi cs:go utt. Nekad jau nevar zināt. galvenais ir cīnīties, par to ko vēlies panākt un parādīt citiem cilvēkiem. Bet ja nolaižat rokas, tad jau arī pārējie atsakās kaut ko darīt . Daudzas lietas ir atkarīgas no jums.
 6. Nu ko sveiki visiem lietotaji. Piebilstu uzreiz man,nesanak rakstit sasveicinasanos.Bet pieklājība jāizrāda ir. Tātad mans vards ir Niks. Esmu 20 gadus jauns jaunietis,uzskatat kā jus vēlaties. Katram mums ir hobiji.Nu tad es pastāstīšu par saviem hobijiem. Brīvajā laikā nodarbojos ,ar auto sportu ,kā ari ar motokrosu. Ar siem diviem hobijiem nodarbojos jau no pašas bērnības. Jo jau mazotne ieinteresēja atrums , un tas adrenalīns ko var just braucot. Bet nu ko tur par maniem hobijiem utt. Labak jau parunat par datorspēlēm,jo mes dzivojam 21 gadsimta kad daudziem intrese tikai spelites. Nu tad ,tā šad un tad uzspeleju Cs 1.6 kad ir brivaks laiks.Ka ari spēlēju Fortnite,Pug.Gta 5. Šis ir spelea ko es brīvajā laikā uzspēlēju.vai arī kad sagribās. Bet tā pārsvarā esmu forma cilvēks.Bet ja uzrodas kompānija kas velas spēlēt,tad es pievienojos. Nu ko tas laikam arī viss, jo kā jau jums minēju man nekad neveicas ar sasveicinasanos. Postiem. Un ka ari šo rakstu no telefonā. Ar cieņu Niks .Kā ari no Forum Nika Resnais_Alberts.
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018