Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

hugurris

Administrators
 • Ieraksti

  36
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

Biedra reputācija

6 Svaigais gurķis

2 Sekotāji

Informācija par hugurris

 • Ranks
  KAS TAS BIIIJA?
 • Dzimšanas diena 2000.05.01.

Atrašanās vieta

 • Valsts

Nesenie profila apmeklētāji

255 profila skatījumi
 1. Tie kuri spēlē Battlefield 4, ir laipni aicināti padalīties ar savu konta ID, lai var pievienot Jūs friend-listā un uzspēlēt kopā. ID: hugurris
 2. @maark. Iemet skreenšotu.
 3. No...No... Vēl nekas nav beidzies, domāju, ka Zviedrus varēsim paņemt. @Revan
 4. Laipni aicināts uz klāja, čau!
 5. Yeah, tīri laba spēle, ja Tev nav īstā PC kopija vai dzelži nevar pavilkt to ne tik labu optimizēti spēli. Varētu šodien uzspēlēt.
 6. Čau, laipni aicināts uz klāja!
 7. Tavs iekš spēles niks: Par kādu bugu/ kļūdu ir sūdzības: Ekrānuzņēmums vai video par bugu/ kļūdu: Komentārs: Informācija: Mums ir patiess prieks, ka palīdzat mums padarīt mūsu serverus labākus un kvalitatīvākus!
 8. Tavs iekš spēles niks: Par kādu bugu/ kļūdu ir sūdzības: Ekrānuzņēmums vai video par bugu/ kļūdu: Komentārs: Informācija: Mums ir patiess prieks, ka palīdzat mums padarīt mūsu serverus labākus un kvalitatīvākus!
 9. Tavs iekš spēles niks: Par kādu bugu/ kļūdu ir sūdzības: Ekrānuzņēmums vai video par bugu/ kļūdu: Komentārs: Informācija: Mums ir patiess prieks, ka palīdzat mums padarīt mūsu serverus labākus un kvalitatīvākus!
 10. Anketa: Admina niks: Kuru serveri admins pārvalda: Ko admins pārkāpa: Aptuvenais laiks: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā portāla administrācija izskatīs tavu reportu!
 11. Anketa: Admina niks: Kuru serveri admins pārvalda: Ko admins pārkāpa: Aptuvenais laiks: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā portāla administrācija izskatīs tavu reportu!
 12. Anketa: Admina niks: Kuru serveri admins pārvalda: Ko admins pārkāpa: Aptuvenais laiks: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā portāla administrācija izskatīs tavu reportu!
 13. Anketa: Spēlētāja niks: Serveris kurā spēlēja: Aptuvenais laiks: STEAM ID: Ko pārkāpa?: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā attiecīgā servera administrācija izskatīs tavu reportu!
 14. Anketa: Spēlētāja niks: Serveris kurā spēlēja: Aptuvenais laiks: Steam/Non-Steam: STEAM ID: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā attiecīgā servera administrācija izskatīs tavu reportu!
 15. Informācija par sevi: Vārds: Iekš spēles niks: Vecums: Steam links: Nodarbošanās: Pieredze kā adminam: Kādos serveros esi adminējis?(bez reklāmas[.lv]): Kāds mums būs labums no tevis?: Cik bieži uzturies attiecīgajā serverī?: Sasveicināšanās links: Pieteikuma noteikumi: Pieteikuma derīguma termiņš - 2 nedēļas; Pieteikuma nosaukumam jābūt skaidram un labi saprotamam; Pieteikums jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi; Vismaz viena rekomendācija no augstākstāvošajiem(admini/moderatori/administrācija); Reģistrētam MOXX.LV portālā vismaz 1. nedēļu; Vēlam veiksmi visiem censoņiem!
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018