Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

hugurris

Administrators
 • Ieraksti

  36
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

Everything posted by hugurris

 1. Tie kuri spēlē Battlefield 4, ir laipni aicināti padalīties ar savu konta ID, lai var pievienot Jūs friend-listā un uzspēlēt kopā. ID: hugurris
 2. Bezmaksas PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) viedtālruņu versija ir kļuvusi par ārkārtīgi populāru spēli Android lietotāju starpā. Diemžēl PUBG Mobile pagaidām neatbalsta nevienu spēļu kontroles ierīci, bet viedtālruņa ekrānā sabakstīt visas virtuālās pogas vienlaikus nav tas vieglākais darbiņš. PUBG Mobile izstrādātājs Tencent tikko izlaidis oficiālu spēles emulatoru galddatoriem – varēsi spēlēt PUBG Mobile, izmantojot peli un tastatūru. Turklāt PUBG Mobile vēl arvien būs bez maksas. Nav nekāds noslēpums, ka tieši PUBG Mobile spēles versijā spēlētāji, kuri izmantoja Android emulatorus, bija par kārtu veiklāki un spēja ar mazāku piepūli ieraudzīt spēles beigās “winner winner chicken dinner”. Turpmāk visi PUBG Mobile spēlētāji, kuri izmantos oficiālo emulatoru, ar Tencent Gaming Buddy palīdzību tiks nodalīti no viedtālruņu ekrānos spēlējošajiem, kas ir tikai godīgi. Pagaidām Tencent emulators ir beta izmēģināšanas stadijā, to vari lejupielādēt te. Raksta autors: Artis Ābols Raksts kopēts no: Kursors.lv -- Tiem kuriem ir vāji datori, vai nevēlas maksāt par spēli, droši var lejupielādēt pubg mobile un spēlēt uz PC.
 3. Rakstam par Fortnite, liekam iekšā labākos momentus, jaunāko informāciju vai ko citu, kas ir saistīts ar Fortnite! -- Kā jums patīk jaunais Fortnite mods, Thanos? https://clips.twitch.tv/ShakingMushyRingMikeHogu?tt_content=player_title&tt_medium=clips_embed
 4. @maark. Iemet skreenšotu.
 5. No...No... Vēl nekas nav beidzies, domāju, ka Zviedrus varēsim paņemt. @Revan
 6. Laipni aicināts uz klāja, čau!
 7. Yeah, tīri laba spēle, ja Tev nav īstā PC kopija vai dzelži nevar pavilkt to ne tik labu optimizēti spēli. Varētu šodien uzspēlēt.
 8. Čau, laipni aicināts uz klāja!
 9. Tavs iekš spēles niks: Par kādu bugu/ kļūdu ir sūdzības: Ekrānuzņēmums vai video par bugu/ kļūdu: Komentārs: Informācija: Mums ir patiess prieks, ka palīdzat mums padarīt mūsu serverus labākus un kvalitatīvākus!
 10. Tavs iekš spēles niks: Par kādu bugu/ kļūdu ir sūdzības: Ekrānuzņēmums vai video par bugu/ kļūdu: Komentārs: Informācija: Mums ir patiess prieks, ka palīdzat mums padarīt mūsu serverus labākus un kvalitatīvākus!
 11. Tavs iekš spēles niks: Par kādu bugu/ kļūdu ir sūdzības: Ekrānuzņēmums vai video par bugu/ kļūdu: Komentārs: Informācija: Mums ir patiess prieks, ka palīdzat mums padarīt mūsu serverus labākus un kvalitatīvākus!
 12. Anketa: Admina niks: Kuru serveri admins pārvalda: Ko admins pārkāpa: Aptuvenais laiks: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā portāla administrācija izskatīs tavu reportu!
 13. Anketa: Admina niks: Kuru serveri admins pārvalda: Ko admins pārkāpa: Aptuvenais laiks: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā portāla administrācija izskatīs tavu reportu!
 14. Anketa: Admina niks: Kuru serveri admins pārvalda: Ko admins pārkāpa: Aptuvenais laiks: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā portāla administrācija izskatīs tavu reportu!
 15. Anketa: Spēlētāja niks: Serveris kurā spēlēja: Aptuvenais laiks: STEAM ID: Ko pārkāpa?: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā attiecīgā servera administrācija izskatīs tavu reportu!
 16. Anketa: Spēlētāja niks: Serveris kurā spēlēja: Aptuvenais laiks: Steam/Non-Steam: STEAM ID: Pierādijumi: (demo/ ekrānšāviņš/ video): Komentārs: Informācija: 3. dienu laikā attiecīgā servera administrācija izskatīs tavu reportu!
 17. Informācija par sevi: Vārds: Iekš spēles niks: Vecums: Steam links: Nodarbošanās: Pieredze kā adminam: Kādos serveros esi adminējis?(bez reklāmas[.lv]): Kāds mums būs labums no tevis?: Cik bieži uzturies attiecīgajā serverī?: Sasveicināšanās links: Pieteikuma noteikumi: Pieteikuma derīguma termiņš - 2 nedēļas; Pieteikuma nosaukumam jābūt skaidram un labi saprotamam; Pieteikums jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi; Vismaz viena rekomendācija no augstākstāvošajiem(admini/moderatori/administrācija); Reģistrētam MOXX.LV portālā vismaz 1. nedēļu; Vēlam veiksmi visiem censoņiem!
 18. Informācija par sevi: Vārds: Iekš spēles niks: Vecums: Steam links: Nodarbošanās: Pieredze kā adminam: Kādos serveros esi adminējis?(bez reklāmas[.lv]): Kāds mums būs labums no tevis?: Cik bieži uzturies attiecīgajā serverī?: Sasveicināšanās links: Pieteikuma noteikumi: Pieteikuma derīguma termiņš - 2 nedēļas; Pieteikuma nosaukumam jābūt skaidram un labi saprotamam; Pieteikums jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi; Vismaz viena rekomendācija no augstākstāvošajiem(admini/moderatori/administrācija); Reģistrētam MOXX.LV portālā vismaz1. nedēļu; Vēlam veiksmi visiem censoņiem!
 19. Esi banots kādā no mūsu serveriem? Tad vadoties pēc šī parauga vari pieprasīt bana apelāciju. Apelācijas anketa: Iekš spēles niks: Serveris: Admina niks: Laiks un datums: Izraksts no consules: Pierādijums (demo/ ekrānšāviņš/ video) Komentārs par radušos situāciju: Nosacījumi: Tēmas virsrakstu ir jāsastāda šādi: (Apelācija: Niks) - Bans: Čīti/Noteikumu neivērošana/Cits. Admins kas tevi nobanoja var izteikties un atrādīt savus pierādijumus: 2. dienu laikā!
 20. Esi banots kādā no mūsu serveriem? Tad vadoties pēc šī parauga vari pieprasīt bana apelāciju. Apelācijas anketa: Iekš spēles niks: Serveris: Admina niks: Laiks un datums: Izraksts no consules: Pierādijums (demo/ ekrānšāviņš/ video) Komentārs par radušos situāciju: Nosacījumi: Tēmas virsrakstu ir jāsastāda šādi: (Apelācija: Niks) - Bans: Čīti/Noteikumu neivērošana/Cits. Admins kas tevi nobanoja var izteikties un atrādīt savus pierādijumus: 2. dienu laikā!
 21. Es jau domāju, ka kādu Krievu singlu arī vajadzētu, kā piemēram: Miyagi, Skrūžh, Basta.
 22. Foruma spēle, ļoti vienkārša viss kas tev jādara ir jāatrod attiecīgā skaitļa bilde un jāpublicē šeit. (ievērosim postu intervālu: 3) Sākam:
 23. Spēlētājs @maark. tiek pieņemts uz testa laiku. Pieteikums tiek slēgts!
 24. @Revan Neesmu visas spēlējis, bet cik skatos, tad dažas kas rādās manā 'bibliotēkā' ir no otra Steam konta.
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018