Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

hugurris

Administrators
 • Ieraksti

  38
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

Everything posted by hugurris

 1. Rakstam par Fortnite, liekam iekšā labākos momentus, jaunāko informāciju vai ko citu, kas ir saistīts ar Fortnite! -- Kā jums patīk jaunais Fortnite mods, Thanos? https://clips.twitch.tv/ShakingMushyRingMikeHogu?tt_content=player_title&tt_medium=clips_embed
 2. Foruma spēle, ļoti vienkārša viss kas tev jādara ir jāatrod attiecīgā skaitļa bilde un jāpublicē šeit. (ievērosim postu intervālu: 3) Sākam:
 3. Bezmaksas PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) viedtālruņu versija ir kļuvusi par ārkārtīgi populāru spēli Android lietotāju starpā. Diemžēl PUBG Mobile pagaidām neatbalsta nevienu spēļu kontroles ierīci, bet viedtālruņa ekrānā sabakstīt visas virtuālās pogas vienlaikus nav tas vieglākais darbiņš. PUBG Mobile izstrādātājs Tencent tikko izlaidis oficiālu spēles emulatoru galddatoriem – varēsi spēlēt PUBG Mobile, izmantojot peli un tastatūru. Turklāt PUBG Mobile vēl arvien būs bez maksas. Nav nekāds noslēpums, ka tieši PUBG Mobile spēles versijā spēlētāji, kuri izmantoja Android emulatorus, bija par kārtu veiklāki un spēja ar mazāku piepūli ieraudzīt spēles beigās “winner winner chicken dinner”. Turpmāk visi PUBG Mobile spēlētāji, kuri izmantos oficiālo emulatoru, ar Tencent Gaming Buddy palīdzību tiks nodalīti no viedtālruņu ekrānos spēlējošajiem, kas ir tikai godīgi. Pagaidām Tencent emulators ir beta izmēģināšanas stadijā, to vari lejupielādēt te. Raksta autors: Artis Ābols Raksts kopēts no: Kursors.lv -- Tiem kuriem ir vāji datori, vai nevēlas maksāt par spēli, droši var lejupielādēt pubg mobile un spēlēt uz PC.
 4. Sveicināts uz klāja. Kādu reizi varēsim uzzipināt to pebdžī.
 5. Tie kuri spēlē Battlefield 4, ir laipni aicināti padalīties ar savu konta ID, lai var pievienot Jūs friend-listā un uzspēlēt kopā. ID: hugurris
 6. @maark. Iemet skreenšotu.
 7. No...No... Vēl nekas nav beidzies, domāju, ka Zviedrus varēsim paņemt. @Revan
 8. Laipni aicināts uz klāja, čau!
 9. Yeah, tīri laba spēle, ja Tev nav īstā PC kopija vai dzelži nevar pavilkt to ne tik labu optimizēti spēli. Varētu šodien uzspēlēt.
 10. Čau, laipni aicināts uz klāja!
 11. Es jau domāju, ka kādu Krievu singlu arī vajadzētu, kā piemēram: Miyagi, Skrūžh, Basta.
 12. @Revan Neesmu visas spēlējis, bet cik skatos, tad dažas kas rādās manā 'bibliotēkā' ir no otra Steam konta.
 13. Viss kas tev jāizdara, ir jānoskrīno sava steam konta 'grāmatnīca' ar spēlēm Sākam:
 14. Čau, laipni aicināts uz klāja!
 15. Discord - ir BEZMAKSAS balss un teksta, čata programma. Izstrādāta/ izveidota priekš spēļu spēlētājiem un tiem, kuriem ir svarīga sarunu kvalitāte un katrs fps spēlē. - Discord iespējas, kvalitātes garša: Nekad nebūs jamaksā(ja nu vienīgi vēlies bonus), lai čatotu, sarunātos īpaši labā kvalitātē, Drošības pakāpe ideāla, DDoS aizsardzība, tava IP addreses aizklāšana, Ātra/ Unikāla mobīlā telefona(IOS/Android) aplikācija, Dalieties programmā ar jebko gan datorā, gan mobilajā aplikācijā(bildes/ video/ linki/ gif/ u.tml), Nesamazina tavu FPS(frames per second) spēlējot spēlēs, kamēr ar draugiem komunicējiet, salīdzinājumā ar skype, ts3 un vetrillo, Saruna kvalitāte ir viena no izcilākajām sarunu/ čatu programmām, izstrādāta ar viena no jaunākajām tehnikām, pārspējot pat savus konkurentus, skype/ ts3/ vetrillo un pārejos, Patīkams iekš spēles overlays. Lai sāktu lietot un izbaudīt visas priekšrocības ko sniedz discord, tev tas prasīs tikai 10 sekundes, bez nekādiem draiveriem, vai dīvainām konfigurācijām. Lejuplādēt - Discord
 16. Kas ir Counter-Strike: GO? Ļauj man tev pastāstīt: Counter-Strike: GO (CS:GO) ir pirmās personas šaujamspēle(FPS), ko izstrādāja kompānija "Valve Software". Par šās spēles kodolu kļuva Counter-Strike: Source franšīze, kura tika izdota 2004. gada 1. novembrī. Atstājot klasisku saturu, pārveidojot klasiskās mapes, izveidojot vairākas jaunas mapes. "Character" pārtaisīts izskats un spēles režīmi. - Spēļu režīmi, un to skaidrojums: Klasiskais spēļu režīms, kas padarija Counter-Strike franšīzi slavenu "Casual" spēles režīmā, tu saņem automātiski bruņas, bumbas atmūķešanas kitu un iegūsti bonusus par nošautajiem spēlētājiem, tas ir attiecīgs XP tavam līmenim. "Demolition" spēles režīmā, spēlētājs uzbrūk un aizsargā "bomsite" jeb "plant", kur ir izveidota ātri izspēlējam mape. Spēlētājam tiek automātiski iedots starta šaujamierocis. "Arms Race" ir "gun-progression" spēles režīms, kur tūlītēja atdzīvošanās un kaudzēm cīņas par labāko spēlētāja titulu. Spēlētājam tiek automātiski iedot šaujamierocis. Ar katru ieskaitīto "killu" spēlētājiem tiek iedots labāks ierocis. - Counter-Strike franšīzes vēsture: 1999. gadā tika izlaista modifikācija priekš Half-Life. Counter-Strike progresēja no betas līdz pilnai versijai. Klasisks spēles režīms, kas sakombinējas ar "competitive" šaušanu un atvēlētu kopienu, vairāk nekā jau 10 gadus. Counter-Strike: 1.6, Source, un Global Offensive - Bija balstīts uz spēlētaja šaušanas prasmi. Katra komanda, no savas valsts pierādijā, ka ir vieni no labākajiem Counter-Strike spēlmaņiem. Viens ar otru sacenšoties, parādot savas kārtis un stratēģijas/ prasmes reģionālajos un internacionālos turnīros. Profesionālie Counter-Strike spēlētāji ir tikuši par leģendāriem spēlētājiem, internacionālos spēļu gaisotnē.
 17. CSGO modu veidi un to īss skaidrojumi: DE (bumbas detonatoru noņemšana) - Terroristi "uzplanto" bumbu un Counter-Terrorist ir steidzīgi jānoņem bumbas detonators, kā arī jālikvidē ikviens Terrorists. CS (ķīlnieku glābšana) - Orģināls Counter-Strike spēles režīms. Terroristi ir sagrābuši ķīlniekus, un Counter-Terrorist ir jāizglāb ķīlnieki no Terroristu nagiem. AR (Arsenāls) & GG (Ieroču spēle) - Balstīts uz "GunGame" spēles režīmā. Roundu sākumā tiek iedots šaujamierocis, un pēc iespējas vairāk jācenšas nošaut spēlētājus, līdz tu tiec pēdējam ierocim. DM (skilu uzlabošana) & AIM (šaušanu prasmju trenēšana) & AWP (snaiperu prasmju trenēšana) & AM (1v1 arēna) & KA (nažu arēna) - Spēles režīmas, kurā ir iespējams trenēt savu ātrumu, reakciju, un šaušanas & duršanas "skillu". MG (ātrās spēles) - Spēļu režīms, kur ir iespēja pierādīt savas prasmes kz, dr, reakcijas ātrumu, u.tml. Ļoti interesants un patīkams mods, kuru iesaku izmēģināt. JB (ieslodzītāju pārvaldīšana cietumā) - Tiek dota iespēja komandēt ieslodzītājus cietumā, likt izpildīt daudz dažādu uzdevumu, reakciju pārbaudīšana, etc. HE (granātu arēna) - Interesants spēles režīms, kurā tev ar granātu ir jāuzspridzinat pēc iespējas vairāk spēlētāju. ZM (zombiju & izdzīvotāju pasaule) - Viens ideāls piemērs ir te pat, mūsu @zm.stayalive.lv serveris. Pēc iespējas vairāk tev ir jānoturas dzīvām bez nekādas inficēšanās, un jānošauj visi nelabie monstri. ZE (mukšana no zombijem) - Jūs esat vairāki palikuši dzīvi un pēc iespējas ātrāk jābēg, jānokļūst gala punktā, lai iesēstos un aizlidotu prom no nelabās zemes. DR (nāves skrējiens) & KZ (hop-hop, lecam pāri) & BHOP (lec un tik lec) - Savu lekšanas prasmju pārbaudīšanas & uzlabošanas vieta, daudz dažādu grūtības līmeņi, no kuriem gan jāizvairas, jāignorē, jāpārlec un u.tml. SURF (slīdēšanas stils) - Savu prasmju pielietošana slīdēšanā un tālekšanā. HNS (slēpies un meklē jeb ķerenes) - Vai nu ķersi, vai muksi. Viena komanda slēpjas un mūk, bet otra meklē un ķer rokā sliktos puišus.
 18. You never get a second chance to make a first impression.

 19. Man nepatīk. Pašlaik kas ir, ir labi. Nevajag 8ņus veidus no smaidiņiem, kas vienu un to pašu emociju attēlo. Nē!
 20. Būtu devis bagatīgāku un plašaku info, kādi mhz, cik ilgi lietoti, u.tml. Sludinājumu slēdzu, interesentiem rakstīt pārdevējam vēstuli.
 21. klucīši ir vienmēr bijuši labākie
top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018