Jump to content

asandaris

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

asandaris last won the day on January 30

asandaris had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

1 Follower

About asandaris

 • Rank
  Experienced user

Recent Profile Visitors

78 profile views
 1. skatīto seriālu tēma

  ANIMAL KINGDOM - kaut kad būs jānoskatās. Esmu vairāk uz filmām, it īpaši uz šausmu filmām, bet pāris mēnešus skatos pa lielam tikai seriālus - arī šausmu. Scream ir tīri ok seriāls, šogad iznāks vēl s3. Slasher - noskatījos, bet tāds 50/50. Teen wolf - arī skatāms gabals. Gribu iesākt skatīties - stranger things un sense8(ieteica).
 2. ieteikumi forumam 2

  vienmēr jāatceras, ka cilvēki iedalās vairākas grupās, vienam - kur iepirst tēmās, otram - lai katrs sīkums būtu kārtībā, citam - galvenais, lai sms veikals ir, tāpēc jāņem vēra katrs ieteikums, vismaz jāmēģina. ieteikumi ir tīri ok, atbalstu, bet kā jau @dzhizy teica, baigi netraucē. man galvenais, lai var, kur iepostot.
 3. [2017] Šausmu nostaļģija

  torrentos jau kādu labu laiku IT ir, arī mūsu pašmāju torrentu saitā - fano, ja vaig varu uzaicināt
 4. [2017] Šausmu nostaļģija

  2017. gads ir pagātne un tūlīt arī 2018. gada janvāris, kaut kur lasīju, ka februāra sākuma sola, ka zemē ietrieksies asteroīds, tāpēc gribēju izveidot šo personīgo šausmu filmu topu. Nesatraucies, teksts nebūs daudz, jo kuram gan patīk lasīt, ko kāds random purns te pļurkst vai izkrata savu sirdi par to, cik slikta bija jigsaw filma. TOP 5 - Wish Upon TOP 4 - Don't Knock Twice TOP 3 - IT TOP 2 - Mother! TOP 1 - Don't Hang Up Sākumā iedomājos, ka varētu aprakstīt šīs filmas, bet zinot sevi pastāstīšu par daudz, kas galu galā beigsies ar to, ka pastāstīšu visu filmu. Ja patīk šausmu filmas tad noteikti iesaku visas, ko uzskaitīju. Gribēju arī noskatīties šīs filmas, bet uz doto brīdi nav nekur labā kvalitātē: 1. Polaroid 2. Toxic Shark 3. KEEP WATCHING Filmas, kuras pagaidām gaidu: 1. Truth or dare 2. The Strangers: Prey at Night 3. Selfie From Hell 4. ... Kāds ir Tavs top 5 šausmu tops(2017)?
 5. [Radošais mirklis] Privātā istaba

  Es tiešām saredzu, ka šeit varētu būt kaut kas, bet ne ar mani, kā jau iepriekš minēju, ka nav vairs tie gadi, ne laika. Varu dot kādu padomu vai konsultāciju, bet tas arī viss, protams, serverī redzēsiet mani.
 6. [Radošais mirklis] Privātā istaba

  Aizmirsu pieminēt, ka mapes nosaukums ir zm_*****_privateroom - privātā istaba. ps. nav iespējams rediģēt savu diskusiju.
 7. [Radošais mirklis] Privātā istaba

  Esmu veidojis projektus - gan 1.6, gan csgo, esmu mēģinājis veidot savu mājas lapu - nesanāca, esmu mēģinājis padarīt forumu krutu - īsti nesanāca, esmu mēģinājis veidot savus spraudņus(plugins) - nosacīti izdevās, vairāk izdevās rediģēt gatavus variantus, bet nekad nebiju aizdomājies par to, ka varētu izveidot savu cs mapi, līdz pienāca viens mirklis, ka gribas to paprovēt. Apņemšanās bija, bet ar ko sākt - nav ne jausmas. Pēc vienas pamācības sekoja nākošā, bet saprašana joprojām nebija, vairāk likās, ka skatos ķīniešu alfabētu. Sapratu, ka vienkārši ir jāsāk, tāpēc izveidoju savu pirmo kvadrātu ar nejaušu tekstūru, godīgi sakot, likās ar to pietiek, mape ir gatava http://bildites.lv/a/jcnt7dfe#c3ajunkx Tālāk jau tika izveidoti vairāki objekti(nav ne jausmas, kā pareizi definēt), lai mape būtu pievilcīgāka. http://bildites.lv/a/qz8xatpk#c6fjv385 http://bildites.lv/a/9txu6s3f#52dx6dz3 Eu, bet vaig, ko foršāku, tāpēc tiek izveidot māja, šķūnis, saucat kā gribat. Jūs noteikti nepamanījāt, bet māja vienkārši atrodas gaisā, bez nekāda balsta. http://bildites.lv/a/f5hg8ka4#d8rskuzu Šeit jau var redzēt, ka mapei joprojām tiek pievienotas krutas lietas, vienīgi māja joprojām atrodas gaisā, viss ok, ja esi zem zaļā tad nemaz nevar to pamanīt. http://bildites.lv/a/6gvy539n#6u4nga6r Nav noslēpums, ka latvieši ir depresīvi un šī topošā mape arī liekas nereāli depresīva, tumša - gribas vienkārši vēnas griezt, tāpēc mape tiek padarīta gaišāka un varbūt beidzot varēs, ko saskatīt. http://bildites.lv/a/verr324d#8vjkztgh Beidzot mājai arī tiek ieliktas normālas funkcionālas durvis, laikam, nevis vienkārši caurums http://bildites.lv/a/32rbqafd#dwsrqumb Nezinu kāpēc, bet beidzu uzņemt screenshotus kā veidoju mapi, bet šeit jau ir redzams, ka mape atrodas serverī - beta režīmā. http://bildites.lv/a/bjhgxaan#42dk254s Tā kā beidzu uzņemt bildes ar mapi tad vienkārši parādīšu kā izskatās tagad - pabeigta. http://bildites.lv/a/zbcmexb7#ezeqza4n http://bildites.lv/a/zbcmexb7#9fvjv4kc http://bildites.lv/a/zbcmexb7#wp9g25qw http://bildites.lv/a/zbcmexb7#8df3ewbx http://bildites.lv/a/zbcmexb7#ms4u5fhs http://bildites.lv/a/zbcmexb7#86rghdvm Mape ir domāta priekš zm(csgo), mape ir maza ar daudziem spotiem, kur var kempot. Mapi veidoju apmēram +/- pirms gada. Tā kā tā bija mana pirmā veidotā mape tad laiks aizgāja diezgan daudz un varbūt tā nav tā labāka mape, kura ir redzēta, bet spēlēt var cheers, bois.
 8. moXX Gaming CS:GO

  parastais pubs skan labi, varētu vēl hs only?

Par mums

Projekts tika izveidots 2011. gadā, Apvienotajā Karalistē, ar daudziem un dažādiem Counter-Strike spēļu serveriem. Pēc tā ir bijušas daudz pārmaiņas kā arī restartu un paužu. Tagad esam nostabilizējušies un esam nolēmuši bāzēties Latvijā!

Saziņa ar mums

admin@moxx.lv - Saziņa ar administrāciju

partnership@moxx.lv - Lai sarunātu sadarbību

support@moxx.lv - Lai sazinātos ar support kolektīvu
×