Jump to content

fire.png csgo.png - GO.MOXX.LV  fire.png samp.png - RP.MOXX.LV - Atvēršnās 26.04.19 (18:00)
discord.png Pievienojies mūsu officiālajam Discord serverim discord.png
music.png Klausies MOXX.LV officiālo Radio staciju music.png

Sentinel

MOXX.LV Atjauninājums

Recommended Posts

Sveicināti visi Moxxieši. Kā jau redzat, esmu atjauninājis MOXX.LV dizainu uz ko smukāku un actiņām tīkamāku. Bija laiks aizvietot iepriekšējo dizainu, ir šis tas nācis klāt un vēl šis tas procesā. Teiksim tā, vēlējos atrāk uzlikt šo dizainu un īsti līdz galam nepabeidzot. Sakot to, tas nozīmē ka būs vēl jaunas lietas klāt dizainam.

Runājot par serveriem, esam atgriezuši atpakaļ SA:MP serveri ar labāku spēlēs modu un kas arī tiks uzlabots, nezinu kā jums, bet man ir doma viņu pārtaisīt vēl latviskāku. Piemēram varētu būt Rīgas RP? Reāli visu meiģināt uztaisīt kā Rīgā, KNAB, Rīgas Dome, Pašvaldības policija, Valsts policija u.t.t. Cerams domu sapratāt? Un ko jūs par to domājat? Ir tā vērts vai nav? :o

Uhhh, CS:GO serveris uz doto momentu ir izslēgt, un pie viņa strādāju. Vairs nebūs DD2 only serveris, doma viņu pārtaisīt uz kādu Fun modu, piemēram Zombies, Surf, bhop vai pat AIM vai AWP serveri, īsti neesmu vēl izlēmis. Tur jūs arī varat palīdzēt iesakot savas idejas. :)) 

Personīgi vēlos atvainoties visiem lietotājiem, par pilnīgu wipe un lietotāju kontu dzēšanu. Pateikšu godīgi, kad pārgājām uz jauno hostu un uzlikām jauno dizainu biju ļoti noguris un bija baigais slinkums visu to darīt un izlēmu dot svaigu sākumu visiem. ;) Gan banotiem lietotājiem, veterāniem un jaunajiem! Cerams nedusmojaties uz mani! :D

Tas arī īsumā viss , strādāsim un uzlabosim..

Ar cieņu,

Malcoms

• Thanks 2

Super. Vēlu jums spēku un izturību.! Bet ieteiktu pārstāt taisīt visu laiku restartus.. Daudzi lietotāji aizies tikai dēļ tā.

• Upvote 1

Sup,

Kur palika viss mans acc? man ir tads slinkums taisit vinu :D 

Lab GL HF ;)