Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Mūsu serveru tīkls:
RUST: RUST.MOXX.LV | CSGO: DZ.MOXX.LV | CS 1.6: DD2.MOXX.LV

Revan

Es, tu un mēs visi kopā

Recommended Posts

Sveicināti visi MOXX.LV Gaming lietotāji. Sen nebiju rakstījis jaunumus, beidzot saņēmos. Vēlos sākt ar to, ka man ir liels prieks par projektu kopumā! Mēs esam startējuši 2019. gadu ar uzplaukumu un projekta atjaunošanu, mums ir nākuši klāt daudz jaunu lietotāju, kurus vēlos apsveikt ar pievinošanos MOXX ģimenītei. MOXX komanda arī ir papildinājusies, mums ir nākuši klāt serveru tehniķi, administratori un moderatori bez kuriem mēs nespētu panākt, to ko jau esam sanieguši. Dēļ viņu labās rokas mums ir tapis foršs Roleplay serveris, kurš tiek katru dienu labots un papildināts tieši priekš jums mūsu dārgajiem spēlētājiem, kas ir mūsu zelts. Driīzumā serverī nāks klāt vēl daudz foršas lietas.

Kā ari ar šodienu mums tiek atvērtas durvis jaunam CS 1.6 serverim, serveris būs bāzēts uz Dust2 kartes, cerams nākotnē būs daudz un dažādas dd2 kartes serverī, viss ir iespējams ar jūsu ieteikumu - ja vēlaties redzēt serveri jaunas kartes, vai vēlaties tādu ieteikt - to varat izdarīt šeit. Kā arī tagad meklējam "BanTeam" biedrus, BanTeam ir atbildīgs par kvalitatīvu serveru tīklu administrācijas darbību un tās nodrošināšanu visos serveros vienlīdzīgi. BanTeam ir galvenais virspavēlnieks serveru tīklu administrācijas tīklā. Mēs tieši tagad meklējam 2. lietotājus kas vēlētos uzņemties šo amatu. Pieteikties vari šeit.

Kā arī tiek meklēti 5. dd2.moxx.lv administratori, kas vēlētos uzņemties atbildību uzturēt serverī kārtību, šeit vari pieteikties uz servera admina amatu un pildīt tā pienākumus. Šodien arī tika uzstādīta CS servera banliste (šeit), turpmāk tur varēs atrast banotos spēlētājus un citu noderīgu informāciju. Beidzot mums arī ir pilnībā funkcinējoš SMS Veikals (šeit), veikaliņā vari iegādāties ļoti daudz un dažādas lietas mūsu serveros un vai tā pat noziedot projekta atīstībai, palīdzēt ar finansējumu projektam. Kā arī ja tavs ziedojums ir 10 EUR vai virs tās summas tad iegūsi specjālu statusu forumā "Ziedotājs", ar to nomainīsies tava nika krāsa forumā un jauns banerītis zem bildes, ar visiem lietotāju baneriem vari iepazīties šeit, ļoti daudz lietas notiek un notiks nākotnē, mēs MOXX.LV esam tavas otras mājas, tapēc nekautrējies un izbaudi savu laiku pie mums, portālā gan serveros. Cienīsim viens otru un pats galvenais ejam celt fragus vai terras, vēlreiz liels prieks, ka esi ar mums.

 

Ar cieņu,

MOXX.LV Gaming Administrācija.

 

 

  • Patīk! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prieks, ka projekts plaukst. Ar katru dienu ir redzamas daudz un dažādas pārmaiņas. 

 

Tā turpinām. 👍

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drīzumā kļūsim par grandiem! ;)

Aiziet. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prieks ,ka serveris aug,kā jau teica,ceru ,ka arī kļūs par top 10 serveri Latvijā :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šis varētu pārsist pat zināmo Latvijas populārāko serveri,ja tā godīgi,te ir viss savādāks,arī biežāk ir īpašnieks on un spēlē var manīt pārmaiņas,tā tik turpināt! :) Tikai vienīgi te vajag vairāk biedrus. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

top

Powered by Invision Community
Поддержка Invision Community в России