Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Mūsu serveru tīkls:
RUST: RUST.MOXX.LV | CSGO: DZ.MOXX.LV | CS 1.6: DD2.MOXX.LV

Revan

Tavs viedoklis? Par spēļu serveriem?

APTAUJA #04  

23 biedri piedalijās aptaujā

1. 1. Tavs viedoklis? Par spēļu serveriem?

• GTA V Roleplay - Bāzēts uz Fivem
      8
    • Call of duty: Black Ops
      1
    • Call of Duty: Black Ops 3
      2
    • Call of Duty: Moder Warfare
      3
    • Farming Simulator 2019
      8
    • Counter-Strike: Global Offensive
      10
    • Battlefield 4
      2
    • Rust
      6

Recommended Posts

Sveiki visi lietotāji? Ir pienācis laiks, kad veicam pārmaiņas mūsu serveros. Mēs administrācija runājām daudz par to, ka nav šiem tagadējiem serveriem nākotnes. Kā arī šo spēļu tipi ir novecojuši un daudzi jau spēlē interesantākas & jaunākas spēles. Par to runājot, mēs esam sākuši strādāt pie GTA V Roleplay servera un domājam par vēl vienu citu serveri, bet nevaram izlmet. Šeit būs sarakst ar serveriem ko mēs apsveram izveidot, lūdzu nobalso par kuru serveri uzskati, ka vajadzētu atvērt MOXX Gaming,

Potenciālo serveru saraksts:

Kad esi nobalsojis, lūdzu komentē ar savu izvēli(es). Kādam modam vajadzētu būt vai citu savarīgu informāciju, ko uzskati mums vajadzētu zināt par tavu izvēli! Vai servri kā tādu! Liels paldies ka piedalies sajā aptaujā!

Mans uzskats ir tāds, ka ir vajadzīgs gta5 rp un csgo. Parēķinot to, ka visiem nav citas iepriekš minētās spēles, domāju, ka no tām nebūs nekāda jēga. Tomēr gta un cs ir daudz populārāki. 

28 minutes ago, Raitis P. said:

Mans uzskats ir tāds, ka ir vajadzīgs gta5 rp un csgo. Parēķinot to, ka visiem nav citas iepriekš minētās spēles, domāju, ka no tām nebūs nekāda jēga. Tomēr gta un cs ir daudz populārāki. 

Proti, BF4 un COD ir vispār ļoti populāras spēles tieši MP. Pats spēlēju Black Ops3, un jau trešejā prestižā esmu! :D

Tā kā.. Nav tā, ka viņas nav populāras! Vienk, laviešu vidū nav, tapēc viņas tika pieminētas, ir pēdējais laiks kko mainit latvijas Gaming stilā un ienest jaunus spēļu serverus - Protams tā es domāju, cik cilvēku tik viedokļu! ;)

4 minutes ago, Revan said:

Proti, BF4 un COD ir vispār ļoti populāras spēles tieši MP. Pats spēlēju Black Ops3, un jau trešejā prestižā esmu! :D

Tā kā.. Nav tā, ka viņas nav populāras! Vienk, laviešu vidū nav, tapēc viņas tika pieminētas, ir pēdējais laiks kko mainit latvijas Gaming stilā un ienest jaunus spēļu serverus - Protams tā es domāju, cik cilvēku tik viedokļu! ;)

Nu es tieši runāju par Latvijas loku. Ārpus LV ir ļoti populāras,  tai skaitā arī es spēlēju savu reizi, bet LV, nu nezinu. 

Ja serveri tiek bāzēti latviešu valodā un latviešu auditorijai, tad, manuprāt, vissakarīgākā ideja ir CS:GO, tas ir tieši LATVIJĀ visaktuālākais no tā piedāvājuma, ko sniedz mums Revans, un domāju tur online varētu būt normāls. Savukārt, ja tiešām vēlas aktīvu spēļu serveri un, lai online ir tiešām labs tādā gadījumā ir jāveido GTA V serveris ANGĻU VALODĀ, angļu auditorijai. Pagaidām latviešu vidū GTA V RP nav tik aktuāls, arī pat, ja ir spēlētāji no LV tad viņi 90% uzturas angļu serveros. Iepriekš bija kaut kāds GTA V RP latviešu projekts, centos šobrīd sameklēt internetā - vairs neatradu.. 

Aktīvs serveris, normāls online - GTA V RP angļu valodā.

Sakarīgākais no piedāvājuma, taču ar +/- normālu aktivitāti - CS:GO.

Par pārējām spēlēm spriest nevarēšu, taču domāju, ka nekas īsti labs nesanāktu.

Veiksmi.

Es domāju ka vaidzētu GTA V Roleplay - Bāzēts uz Fivem, jo ir viens serveris kurš apsolija ka pabeigs serveri bet nahren nekā nav jau kopš 1.janvāra P******* Roleplay Latviešu.

nav vērts taisīt csgo serveri., varētu farming simulatoru, tomēr, kaut kas nebijis latvijā.

Balsojums noslēgsies 15/02/19. Tā kā, tie kas vēl nav nobalsojuši, droši daram to! ;)

On 2019.02.4. at 21:25, toruser said:

nav vērts taisīt csgo serveri., varētu farming simulatoru, tomēr, kaut kas nebijis latvijā.

Vai ne, tomēr Lv ir pilns ar go serveriem, vajadzētu ko izmainīt.

Nu nēēēē, mans vote fermingam aizgāja for the meme... 
Nesaprotu kāpēc listē nav ARMA3 / ARK serveri...

2 hours ago, ImrealHARDs said:

Nu man bija doma par viņiem, bet par cik visi teica vai nu csgo vai gta v, un šur tur izteicas ka vajag cod tad to tādi tika izvēlēti.

var jau arī ark vai arma 3, ka nākošo serveri pēc tam kad šis būs noslēdzies.! 

Manuprāt vajag GTA V un COD MW, no cs galīgi nekæda tolka, jau ir daudz serveru kur var spēlēt, vajag kautko interesantu,unikālu kas piesaista cilvēkus, savādāk visur viens un tas pats!

11 hours ago, HowToRuski said:

Vai ne, tomēr Lv ir pilns ar go serveriem, vajadzētu ko izmainīt.

neviens citur tāpat nespēlēs.. pietiek ar 1 normālu csgo komūnu.

On 2019.02.1. at 19:46, Weird said:

go viennoziimiigi

Cilvēku nebūs, that's already clear. 

On 2019.02.1. at 22:39, Raitis P. said:

Latvijā, gta5 serverī ieskries retais, domāju, ka pat ne retais, ka tāds serveris arī lielākoties stāvēs tukšs, tāpēc šaubu nav, ka tāda servera veidošana arī ir laika izmešana.. 

On 2019.02.1. at 23:09, Hawks said:

Savā ziņā piekrītu, bet šaubos, vai tagad izdosies kaut ko mainīt, vēl pāris gadi būs jānogaida, jo vēl joprojām visi pieturās pie 1.6/mc/samp - nu jau mazāk, go mazliet, tad vēl mu pa starpai.. Tās spēles, kuras tu nosauci, nešaubos, ka tādu spēļu serveri varētu būt interesanti, bet ne priekš lv publikas.

On 2019.02.4. at 21:25, toruser said:

komiķis. :D

On 2019.02.6. at 21:13, toruser said:

neviens citur tāpat nespēlēs.. pietiek ar 1 normālu csgo komūnu.

true.

On 2019.02.6. at 10:21, ImrealHARDs said:

Tādos arī cilvēkus nepiesaistīsi.

Reāli, iesaku sākumam stabilizēties uz tiem pašiem old serveriem, pielabot tos pašus 1.6 serverus, es pat teiktu, tur vajag stingri mainīt viņus. Tālāk, varbūt maikraft serveri pielikt klāt, ja sakarīgi uztaisa, tad tāda arī cilvēki uzturēsies.. Par tādiem serveriem, kādi tiek minēti augstāk, varēs domāt tad, kad būs daudz apmeklētāju, kuri būtu gatavi sākumā spēlēt šajos serveros, lai pēctam piesaistītu citus cilvēkus.

i hope i explained, ir pieredze šajās lietiņās. ;)

11 hours ago, sydeFX said:

Cilvēku nebūs, that's already clear. 

Latvijā, gta5 serverī ieskries retais, domāju, ka pat ne retais, ka tāds serveris arī lielākoties stāvēs tukšs, tāpēc šaubu nav, ka tāda servera veidošana arī ir laika izmešana.. 

Savā ziņā piekrītu, bet šaubos, vai tagad izdosies kaut ko mainīt, vēl pāris gadi būs jānogaida, jo vēl joprojām visi pieturās pie 1.6/mc/samp - nu jau mazāk, go mazliet, tad vēl mu pa starpai.. Tās spēles, kuras tu nosauci, nešaubos, ka tādu spēļu serveri varētu būt interesanti, bet ne priekš lv publikas.

komiķis. :D

true.

Tādos arī cilvēkus nepiesaistīsi.

Reāli, iesaku sākumam stabilizēties uz tiem pašiem old serveriem, pielabot tos pašus 1.6 serverus, es pat teiktu, tur vajag stingri mainīt viņus. Tālāk, varbūt maikraft serveri pielikt klāt, ja sakarīgi uztaisa, tad tāda arī cilvēki uzturēsies.. Par tādiem serveriem, kādi tiek minēti augstāk, varēs domāt tad, kad būs daudz apmeklētāju, kuri būtu gatavi sākumā spēlēt šajos serveros, lai pēctam piesaistītu citus cilvēkus.

i hope i explained, ir pieredze šajās lietiņās. ;)

NĒ! cs 1.6 era is done, mc era is long done. 
ja tev ir peiredze tad 10 gadus vecās lietās.

long story short, huiņa ideja. 
Nav jēga piesaistīt ar mc serveri 10 gadīgus bērnus un no tiem gaidīt, ka atnāks citi 10 gadīgie spēlēt ARMA 3... 
low iq detected. triggered, netpatīc tu man... bambuza

1 hour ago, ImrealHARDs said:

long story short, huiņa ideja. 
Nav jēga piesaistīt ar mc serveri 10 gadīgus bērnus un no tiem gaidīt, ka atnāks citi 10 gadīgie spēlēt ARMA 3... 
low iq detected. triggered, netpatīc tu man... bambuza

Man patīk cilvēki, kuri domā, ka maikraftu spēlē tikai 10 gadīgie.. :D

1.6 ēra is not close to being done, to jau omītes runāja pāris gadus atpakaļ, bet still, sakarīgie 1.6 serveri turās un turēsies tuvākos gadus. 

nepatikšana - abpusēja :fool:

2 hours ago, ImrealHARDs said:

nesmīdini

Guest
Diskusija ir slēgta!