Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Mūsu serveru tīkls:
RUST: RUST.MOXX.LV | CSGO: DZ.MOXX.LV | CS 1.6: DD2.MOXX.LV

eslat

Sveiks no eslatt

Recommended Posts

Sveiki Moxx.lv biedri, ir pagājis kāds laiks, kad pēdējo reizi esmu rakstījis sasveicināšanās topiku, tā nu, laiks atsvaidzināt iemaņas.

Tātad par sevi:
Sveicināti mani sauc Ričards, esmu no Saldus, Dzimis Dobelē. Dzīvoju Saldus Rajona 1 km no ezera un,  takā vasarā es tur peldos katru dienu. :) 
Par skolu, ir tā ka neesmu viņu vel pabeidzis jau esmu 9.klases skolnieks kurā es centos, jau pabeigt ātrāk skolu un,  iet uz Saldus Tehnikumu kurā mācīšos par Datoriku bet nav zināms par ko vai par Programmētāju vai par Datoru labotāju.

Par Hobijiem:
Mēdzu trenēties peldēšana 3.gadus, bet tie varētu būt pulciņi. 
Tagad tikai papeldēt tā prieka pēc, vairs tik nopietni uz to neiespringstu.
Brīvajā laikā, it kā neko nedarot tikai sēžot pie datora kā atkarīgam :D .
Par filmām kas man patīk (Varbūt jūs viņu varētu arī kā noskatīties) : Alien Covenant (2017), Fast Furious 6, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse, un dažādi Horror filmas kas man gandrīz visas filmas patīk. 

Par virtuālo pasauli:

Spēļu gaitas kā jau lielākajai daļai cilvēku aizsākās ar CS 1.6 laikiem, kad tas jau bijis..
Kādu laiku pēc tam, kad iznāca CSGO, es to sāku spēlēt kaut kur 2012.gadā tikai, bija grūti pierasts pie gameplay un šaušanas, CS:SOURCE nebiju spēlējis tāpec bija kā bija.
Bez CSGO mēdzu uzspēlēt Mario 2 bērnības garša, ja tā var teikt!
Pašlaik spēlēju Fallout 2, šad tad uznāk tāda nostaļģija par kaut ko un gribas kaut ko uzspēlēt, ko neesmu izgājis līdz galam, nakamā spēle plānā ir iziet Fallout 76, agrāk bija baigais mīziens spēlēt, pa cik dūša augusi ir laiks izdarīt to ko, 7 gadus atpakaļ nebija pa spēkam.
Par šo majaslapu uzzināju no čoma, kurš arī dzīvo gandrīz no Saldus bet it kā no Brocēniem, kuru sauc hugguris. XD
Ja kāds var ieteikt labu spēli ar labu FPS, droši iesakiet, noteikti neatteiktos uzspēlēt dažādībai.

Mūzikas gaume:
Daudz un dažāda, klausos pa lielam visu izņemot krievu mūzika tā mani neuzrunā tāpat kā Krievu filmas, nekā personiska tā īsti ir gaumes lietas, nekas vairāk.
Bet nosauc dažas grupas - System of Down, Bring Me The Horizon, Kendrick Lamar, Eminem, Outkast, All Tha Remains, Drake, Fall Out Boys, My Chemical Romance, Sick Puppies..

Tas garumā par mani! 
Paldies par uzmanību, tiksimies serverī!

Ar cieņu, 
Ričards (16) a.k.a eslat

• Patīk! 2

Sveicināts. Ričard. Laipni  lūgts kompānijā. :)

• Patīk! 1

On 2019.02.2. at 12:13, HowToRuski said:

Vismaz kādam ir plašs sasveicināšanas topiks.

hi

Šis ir plaši? oh boy

Par profesijām runājot, programmētājs vai datoru labotājs, pārāk daudzi mūsdienu jaunieši tēmē uz to, saprotams, ka tas tagad ir aktuāli, bet izcelties saules gaismā ar to nebūs viegli.

Izveido forumā kontu vai pievienojies sistēmā, lai komentētu

Tev jabūt grupai: lietotājs - lai varētu komentēt.

Izveidot kontu

Reģistrējies mūsu forumā jau tagad. Tas ir vienkārši!

Izveidot man forumā kontu

Pieslēgties sistēmā

Esi jau reģistrēts forumā? Ielogojies savā kontā!

Pieslēgties sistēmā