Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   

Mūsu serveru tīkls:
RUST: RUST.MOXX.LV | CSGO: DZ.MOXX.LV | CS 1.6: DD2.MOXX.LV

Lissakss

[DD2 Admins] Lissaks

Recommended Posts

Prasības

• Lietotājam jābūt vismaz 50 ierakstiem forumā - bus
  • Lietotājam  jābūt aktīvam forumā un serverī - ir
  • Lietotājam  jābūt reģistrētam forumā ne mazāk kā 2 nedēļas - Tulit 1 menesis
  • Lietotājam  jābūt vismaz 15 gadus vecam - 16
  • Jābūt sasveicināšanās topikam -https://www.moxx.lv/forum/index.php?/topic/102-cau-mani-draudzini/
  • Lietotājs nedrīkst būt bijis patiesi nobanots mūsu serverī - vel neesmu

Tālākā anketa

• Tavs servera nickname - Prusax
  • Vecums - 16
  • Links uz sasveicināšanās topiku -https://www.moxx.lv/forum/index.php?/topic/102-cau-mani-draudzini/
  • Kāpēc mums būtu tieši tevi jāpieņem par servera administratoru? - Velos But dd2 admins jo pedeja laika esmu atkal sacis spelet cs 1.6 , nebutu probelmu ar mani un ar admina vadisanu...
  • Pieredze šajā amatā? - esmu bijis lideris sava serveri , bet taka nebija tik aktivs ka agrak aizsledzu ciet , zinu komandas utt.

49 minutes ago, Lissakss said:

Pieredze šajā amatā? - esmu bijis lideris sava serveri , bet taka nebija tik aktivs ka agrak aizsledzu ciet , zinu komandas utt.

Šis teikums izsaka visu.. Nu gan tev milzīga pieredze, vienu reizi esi bijis ''līderis'' savā serverī, nezinu, kur tu CS'ā līderus izrāvi, bet nu mkay. Kā arī, varēji jau vismaz ar garumzīmēm rakstīt, savādāk tas pieteikums pēc miskastes izskatās.

jebkurā gadījumā, pret

Manuprāt, uz doto momentu nav vajadzības pēc adminiem cs 1.6 serverī, jo nu serveris ir tukšs, un tālākā nākotme diez vai būs cs 1.6 serveriem.

Tavs pieteikums = Tava attieksme pret amatu un projektu. 

Varbūt CS'ā tā gramatika nav tik svarīga, bet vismaz pieteikumā vari rakstīt normāli? - ar garumzīmēm un pieturzīmēm. Pieteikumā ļoti maz norādīts informācijas.

1 hour ago, Lissakss said:

Kāpēc mums būtu tieši tevi jāpieņem par servera administratoru? - Velos But dd2 admins

Tavuprāt, tas ir pamatojums? 16 gadi? Kam? Kur?

Smieklīgi.

Pret.

Pieteikums noraidīts. Serverī nespēlē un  neesi aktīvs mājaslapā!

TC

Guest
Diskusija ir slēgta!