Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   
[]H3ro1n.

Supp no H3ro1n.

Recommended Posts

Nu ko,sāksim ar Mūziku kuru uslēdziet lai nenobeigtos no garlaicības,rakstot šo klausos -  https://www.youtube....h?v=NVb5GV6lntU  Var klausīties protams arī savu.

Par mani - Čau visiem. Mani sauc Gints.M uzvārds nav tik svarīgs. Esmu kā jau saka ar dvacāru kabatā,jeb 21gadus vecs/jauns, noteikti ka jauns. Dzimis/Audzis esmu Talsos,ik pa reizei vēl šur tur,bet vienmēr sanācis atgriesties dzimtajā pilsētā. Pašlaik jau vairākus mēnešus dzivoju arvalstīs,bet diezgan bieži sanāk iegriesties Latvijā. Agrāk nodarbojos ar Thay Box vairāku gadu garumā sevi atīstot,bet apnika vai godīgi sakot atmetu tam ar roku. Vissumā gribu teikt biju diezgan atraktīvs bērns patika vis kas ir saistīts ar sportu.
Jaunībā biju diezgan liels blēņu darītājs,kam patika atpūsties bez robežām,neklausot citus,bet nu likums visiem viens un tas ar laiku apgrožo visus. Gadi nāk un laiki mainās. Pieaudzis galvā esmu un tagad jārūpējas arī par savu trīsgadīgo dēlu. heh.
Mācījos Talsu 2 Vidusskolā,skolā nebiju tas skolniekš kurš vissam sekoja līdzi,bieži dabūju klausīties to ka neizmantoju to ko varu,bet kā jau katram jaunietim tas vis tajā momentā liekas pie vienas vietas,bet nu tas murgs ir galā paldies dievam ;dd 

IG - In Game L - Sāksim ar veco labo Counterstrike 1.6. Spēlēju kopš 10gadu vecuma,kopā sanāk 11gadi bet biju 2-3Gadus lielā pauzē, Spēlēju agrāk diezgan nopietni,lani/turnīri spēlēju ar niku H3ro1n. Bet pašlaik skatoties liekas ka nebūtu spēlējis vispār,bet nu ganjau kopā ar jums piešaušos. No vecas mīlestības neizbēgt.
Ir Piederējuši vairāki projekti bet nu neminēšu par tiem ja gadījumā uskatīsiet to kā reklāmu.
MU - Online - Nu ko par šo veco spēli ;d spēlēju kopš pēdējām atmiņām ;dd 
Ja nemaldos 12gadi obligāti,aceros agrāk uzņēmu laiku cik ilgā laikā resetu dabūt var un liku modinātājus :D jauns un stūlbs ;dd
CS:GO - Ar šo gan nekāda liela pieredze nav, Spēlēju apmēram gadu līdz kompis nomira tādēļ laikam esmu atgriezies arī 1.6 dzīvē.

Un tiešām piedodiet par šo murgu ko sarakstīju. Ilgi ko tādu nebiju darījis,un svaidījos no vienas vietas uz otras. Un sataisīju haosu,pēc savām domām, Bet nu galvenais ko vēlējos pateikt ir : Čau vissiem,un cerams mums ies jautri.

16178780_1770350333285821_5665412875667724519_o.thumb.jpg.3388eb8a21e912f27063f9a9748d71c0.jpg

Laboja - []H3ro1n.

Sveiks, sveiks. Bija forši palasīt. :)

Pacenties esi, veiksmi . ;)

Mūzikai nav ne vainas, bet nu es pārtinu uzreiz kaut kur pa vidu, jo sākumi man tādiem nevisai.

Sveiks, cerams, iejutīsies bariņā!

• Patīk! 1

Hey.. Prieks redzēt jaunas sejas.. Cerams izbaudīsi savu laiku MOXX.LV!

Kā arī apsveicu ar kinderi! Kurā valstī vipsār uzturies? Es pats personīgi UK dzīvoju!

Un jā, kā jau @Rusifacijs teica,  cerams iejutīsies bariņā!

15 minutes ago, Revan said:

Hey.. Prieks redzēt jaunas sejas.. Cerams izbaudīsi savu laiku MOXX.LV!

Kā arī apsveicu ar kinderi! Kurā valstī vipsār uzturies? Es pats personīgi UK dzīvoju!

Un jā, kā jau @Rusifacijs teica,  cerams iejutīsies bariņā!

Apmeties esmu Holandē / Rotterdamā