Jump to content

Par mājaslapas un foruma atjauninājumiem(devblogiem), tu vari sekot šeit: Devblogs
Piedalies mūsu nākošajā izlozē: 2x Counter-Strike: GO atslēgas

Revan

Mājaslapas uztādīšana, veiksmīga ...

Recommended Posts

Sveiciens visiem moXX Gaming lietotājiem. Šonakt pastrādājām kopā ar @Trixx un salabojām daļēji veco mājaslapu lai viņa darbotos uz IPS 4. Patīkami, ka viņa ir atpakaļ, bet to sakot mums vēl ir daudz darbu priekšā! Varu pačukstēt, ka čatiņš arī top, tas drīz tiks pievienots un kā arī mazie bugi tiks salaboti!
Protams man nav sanācis pastrādāt pie CSGO serveriem, bet nākošo septiņu dienu laikā viņi būs gatavi. Kapēc tik ilgi? Jo ŗit no rīta lidoju uz Īriju, aptuveni uz kādām piecām dienām - Respektīvi tapēc arī nebūs iespēja pie viņiem pastrādāt!
Protams ja esat pamanījuši tad arī serveru saraksts ir sarucis. Izlēmu ka no CS 1.6 tukšajiem serveriem nav lielas jēgs un likvidēju liekos, paturēju tikai DD2 serveri. Turpmāk tā arī paliks, protams ja aktivitāte palielināsies CS 1.6 serverī un spēlētājiem būs nepieciešams cits serveris lai pavadītu viņa laiku tad atkal tiks viņi pievienoti! Un protams abi CZ serveri tika atstāti. Šajos serveros arī tiks veikti uzlabojumi, kā par piemēru tiks pievienots roundsound un admin tiks salabots. Bet tas viss ir gaidāms tikai nākošo septiņu dienu laikā.
 

Liels paldies ka esat ar mums.

Ar cieņu,
moXX Gaming Administrācija.

  • Patīk 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

Par mums

Projekts tika izveidots 2011. gadā, Apvienotajā Karalistē, ar daudziem un dažādiem Counter-Strike spēļu serveriem. Pēc tā ir bijušas daudz pārmaiņas kā arī restartu un paužu. Tagad esam nostabilizējušies un esam nolēmuši bāzēties Latvijā!

Saziņa ar mums

admin@moxx.lv - Saziņa ar administrāciju

partnership@moxx.lv - Lai sarunātu sadarbību

support@moxx.lv - Lai sazinātos ar support kolektīvu
×