Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   
hugurris

Counter-Strike: GO modu veidi

Recommended Posts

CSGO modu veidi un to īss skaidrojumi:


 1. DE (bumbas detonatoru noņemšana) - Terroristi "uzplanto" bumbu un Counter-Terrorist ir steidzīgi jānoņem bumbas detonators, kā arī jālikvidē ikviens Terrorists.
   
 2. CS (ķīlnieku glābšana) - Orģināls Counter-Strike spēles režīms. Terroristi ir sagrābuši ķīlniekus, un Counter-Terrorist ir jāizglāb ķīlnieki no Terroristu nagiem.
   
 3. AR (Arsenāls) & GG (Ieroču spēle) - Balstīts uz "GunGame" spēles režīmā. Roundu sākumā tiek iedots šaujamierocis, un pēc iespējas vairāk jācenšas nošaut spēlētājus, līdz tu tiec pēdējam ierocim.
   
 4. DM (skilu uzlabošana) & AIM (šaušanu prasmju trenēšana) & AWP (snaiperu prasmju trenēšana) & AM (1v1 arēna) & KA (nažu arēna)  - Spēles režīmas, kurā ir iespējams trenēt savu ātrumu, reakciju, un šaušanas & duršanas "skillu".
   
 5. MG (ātrās spēles) - Spēļu režīms, kur ir iespēja pierādīt savas prasmes kz, dr, reakcijas ātrumu, u.tml. Ļoti interesants un patīkams mods, kuru iesaku izmēģināt.
   
 6. JB (ieslodzītāju pārvaldīšana cietumā) - Tiek dota iespēja komandēt  ieslodzītājus cietumā, likt izpildīt daudz dažādu uzdevumu, reakciju pārbaudīšana, etc.
   
 7. HE (granātu arēna) - Interesants spēles režīms, kurā tev ar granātu ir jāuzspridzinat pēc iespējas vairāk spēlētāju.
   
 8. ZM (zombiju & izdzīvotāju pasaule) - Viens ideāls piemērs ir te pat, mūsu @zm.stayalive.lv serveris. Pēc iespējas vairāk tev ir jānoturas dzīvām bez nekādas inficēšanās, un jānošauj visi nelabie monstri.
   
 9. ZE (mukšana no zombijem) - Jūs esat vairāki palikuši dzīvi un pēc iespējas ātrāk jābēg, jānokļūst gala punktā, lai iesēstos un aizlidotu prom no nelabās zemes.
   
 10. DR (nāves skrējiens) & KZ (hop-hop, lecam pāri) & BHOP (lec un tik lec) - Savu lekšanas prasmju pārbaudīšanas & uzlabošanas vieta, daudz dažādu grūtības līmeņi, no kuriem gan jāizvairas, jāignorē, jāpārlec un u.tml.
   
 11. SURF (slīdēšanas stils) - Savu prasmju pielietošana slīdēšanā un tālekšanā.
   
 12. HNS (slēpies un meklē jeb ķerenes) - Vai nu ķersi, vai muksi. Viena komanda slēpjas un mūk, bet otra meklē un ķer rokā sliktos puišus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Pieslēgties sistēmā

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


top
Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018