Jump to content

Par mājaslapas un foruma atjauninājumiem(devblogiem), tu vari sekot šeit: Devblogs
Piedalies mūsu nākošajā izlozē: 2x Counter-Strike: GO atslēgas

hugurris

Ātrs un bez žēlastības 8 (2017)

Recommended Posts

Ātrs un bez žēlastības filmas tīzeris:

Filmas anotācija:

• Piesprādzējieties – sacīkstes “Ātrs un bez žēlastības” stilā turpinās! No Havanas krāsainajām ielām un Ņujorkas “dzelzsbetona džungļiem” līdz pat Barenca jūras ledājiem – “Ātrs un bez žēlastības” komandai, šķiet, nav nekā neiespējama. Taču kad viņiem pretī stājas kāda noslēpumaina sieviete, Domam un viņa komandai vairs nav pa ceļam… Viņus gaida grūtākais no uzdevumiem – atgūt cilvēku, kurš reiz viņus padarīja par ģimeni.

Ekrānuzņēmumi:

awuUwOAGCPqC4mIDQmeKdPiiLR5.jpgjzdnhRhG0dsuYorwvSqPqqnM1cV.jpg39988gnisJ6WeVFdSlAFvFz3FOz.jpgiEQuJ4xmzLwNJeWhsT987OnBIlA.jpg7Xhe8vnss2Pw8ZnT34KEDtetPHr.jpg

Filmu vari noskatīties online: Skatīties filmu

Filma sanāca nu vairs jau ne tik laba. Bez Vokera tā vairs nav samērā interesanta, itkā pietrūktu kaut kā.

Tā jau normāli, biju skatīties uz kino pirmizrādi, bija interesanti . :)

• Patīk 1

Arī jau esmu redzējis! ;) Pēc mana viedokļa labi sanāca ņemot vērā ka Pauls nomira pirms filma tika pabeigta.. Tapēc arī tādas viņai bija beigas, mazlietiņ iztrūkstošas.

Bet nebūtu slikti ja, viņi meiģinātu bez Paula uztaisīt nākošo daļu! Bet domāju, ka tas nenotiks RIP Ātrs un bez žēlestības!

18 minutes ago, Revan said:

Arī jau esmu redzējis! ;) Pēc mana viedokļa labi sanāca ņemot vērā ka Pauls nomira pirms filma tika pabeigta.. Tapēc arī tādas viņai bija beigas, mazlietiņ iztrūkstošas.

Bet nebūtu slikti ja, viņi meiģinātu bez Paula uztaisīt nākošo daļu! Bet domāju, ka tas nenotiks RIP Ātrs un bez žēlestības!

Nu, cik esmu lasījis no uzticamiem resursiem, tad uz 2020. gadu gaidāma 9. filmas daļa. :)

• Patīk 1