Jump to content
Sign in to follow this  
Borgore

skatīto seriālu tēma

Recommended Posts

Iedomājos izveidot nelielu tēmu par seriāliem, kurus mēs esam skatījušies un plānojam skatīties momentos, kad ir brīdis pelnīta atpūtai.

Pats no sava klāsta uzrakstīšu pāris rindiņas no iepriekš skatītiem un šobrīd skatāmiem seriāliem.

Protams, gaume katram sava - vienam patīk kas salkans, citam kas brutāls, bet citam vispār neinteresē ne seriāli, ne filmas.

ANIMAL KINGDOM (2010)

2010. gadā radīts drāmas un noziedzības žanra seriāls, kura pamatā ir stāsts par apvienošanos noziedzīgā ģimenē, lai rastu vienotus centienus papildus peļņai, izmantojot nelegālas darbības. Katrs ģimenes loceklis ir ar savu pagātni un raksturu, no savstarpējas draudzības līdz pat naidīgiem cīniņiem. Viss sākas ar 17 gadīga radinieka pievienošanos kriminālajai ģimenei, kurā arī tiek veiktas pirmās nelegālās darbības; uzrodas detektīvs, kurš ģimenē saskata vājo posmu, lai atmaskotu visas pretlikumīgās darbības.

KINGDOM (2014)

2014. gadā radīts drāmas un sporta žanra seriāls, kura pamatā ir ikdienas ainas un spriedzes pilni notikumi saistībā ar atvaļinātu cīkstoni, kurš uzsācis savas sporta zāles uzturēšanu un uzņēmies trenera lomu, lai veicinātu MMA cīkstoņu profesionālo attīstību - dalību cīņās ar iespēju labi nopelnīt, kā arī pierādītu savas komandas un individuālās spējas cīņas būrī. Ikdienas ainu drāmu papildina savstarpējo attiecību notikumi starp cīkstoņiem, kurus vieno ne tikai MMA, bet arī vienas ģimenes saistības. Seriāls drīz vien nonāk līdz tam, lai attēlotu ne tikai pozitīvo pusi cīkstoņu dzīvē, bet arī depresīvo pusi - alkoholismu, aizraušanos ar narkotikām, arī nelieliem noziedzīgiem nodarījumiem.

BLINDSPOT (2015)

2014. gadā radīts spriedzes, noziedzības un drāmas žanra seriāls, kura pamatā ir gan kriminālās noziedzības izmeklēšana un cīņa ar pasaulei bīstamiem terorisma draudiem, kā arī ikdienas saspringtās attiecības darbā starp kolēģiem un privātajā dzīvē. Seriāla izmeklēšanas notikumu pamatā ir galvenās varones tetovējumu nozīmes izmeklēšana, kas sasaistās ar reālās dzīves notikumiem gan pagātnes, gan nākotnes izteiksmē - tetovējumi ir norādes uz ko jau atklātu un vienlaikus tuvumā esošiem draudiem, kurus jāpaspēj novērst, lai iespējams glābtu neskaitāmi daudzu cilvēku dzīvības.

 

  • Like 1
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ANIMAL KINGDOM - kaut kad būs jānoskatās. 

Esmu vairāk uz filmām, it īpaši uz šausmu filmām, bet pāris mēnešus skatos pa lielam tikai seriālus - arī šausmu.

Scream ir tīri ok seriāls, šogad iznāks vēl s3.

Slasher - noskatījos, bet tāds 50/50.

Teen wolf - arī skatāms gabals. 

Gribu iesākt skatīties - stranger things un sense8(ieteica). 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 1 Guest (See full list)

    There are no registered users currently online

Par mums

Projekts tika izveidots 2011. gadā, Apvienotajā Karalistē, ar daudziem un dažādiem Counter-Strike spēļu serveriem. Pēc tā ir bijušas daudz pārmaiņas kā arī restartu un paužu. Tagad esam nostabilizējušies un esam nolēmuši bāzēties Latvijā!

Saziņa ar mums

admin@moxx.lv - Saziņa ar administrāciju

partnership@moxx.lv - Lai sarunātu sadarbību

support@moxx.lv - Lai sazinātos ar support kolektīvu
×