Jump to content
Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:   
Meow

Sveicināti!

Recommended Posts

Sveicināti moxx.lv lietotājāji, beidzot izdomāju pastāstīt sīkāku informāciju par sevi. Tātad mans segvārds ir Meow, bet ārpus spēļu dzīves mani var dēvēt par Kristoferu. Pašlaik esmu 16 gadus jauns jaunietis kurš mācās 9.klasē. Skolu kurā mācos un kur es dzīvoju pašlaik neatklāšu, jo negribu lai visi to uzzin, ja tik tiešām vēlaties zināt droši vaicājiet man par šo privāti. Tad iespēja kā tieši tev es atbildēšu. Turpinājumā pastāstīšu par savām nodarbošanām, ko brīvajā laikā man patīk darīt, kāds cilvēks es esmu un arī īsumā aprakatīšu savu pieredzi saistībā par spēlēm.

Sāksim ar to, ka brīvajā laika esmu ļoti atraktīvs cilvēks, neesmu viens no tiem kurš sēž malā un noskatās kā pārējie ,piemēram, spēlē futbolu, skrien,  izklaidējās utt. Tieši esmu viens no tiem kuram patīk iesaistīties taj visā.  Es nespēju sēdēt malā. Vis biežāk es eju izklaidēties, vēlos izbaudīt dzīvi kamēr vēl varu, jo kad palikšu pilngadīgs sāksies īstā dzīve, nevarēšu vairāk sēdēt uz vecāku pleciem, nāksies pašam meklēt darbu, uzturēt sevi. Tā arī izklaides nebūs vairāk tik daudz kā tagad. Tagad man nav jāstrādā utt, tipiski varu darīt ko vien mana sirds kāro.  No otras puses man galvā visu laiku skan doma, beidzot viss būs tas ko vēlos, brīvība, savs miteklis, savs transports, neviens cits neuztrauksies par to tikai kā es, jo viss tas piederēs man, būs uz mana vārda, neviens man nevarēs neko aizliegt.  Šis būtu arī liels pluss, jo esmu viens no tiem cilvēkiem kuriem patīk strādāt, darbu es uzskatu kā izklaidi, esmu pie tā pieradis jau no pašas bērnības. Mani vecāki lika personīgi man bieži strādāt un es par to nesūdzos, jo tu vari iemācīties daudz ko jaunu, iegūt jaunas prasmes, uztrennēt fizisko daudz vairāk nekā ejot uz svara zāli un tā jo projām. Tava dzīve ar to jau paveras ar vien plašāk.  Kā jau sapratāt esmu strādīgs cilvēks, man patīk naudu nopelnīt pašam nevis aizņemties no vecākiem. Vismaz vecāki saprot kā nākotni savu esmu jau nostiprinājis un neradīsies vairāk problēmas man ar to. Esmu arī ļoti izpalīdzīgs, nespēju neizpalīdzēt citiem, viss vairāk tiem kuri man ir ļoti daudz palīdzējuši, devuši padomus, pret mani labi izturējušies. Draugi arī vēl teikuši kā esmu saprotošs cilvēks kurš uz citiem ilgi arī netur naidu, jo pēc manām domām tas neatrisinās problēmas, labāk izrunāt uz reizi visu, nekā savas negativās lietas turēt sevī.  Cilvēks katrs ir savādāks, mēs nevaram visi būt vienādi, tas pat nevar būt iespējams. Vari censties cik vien pats vēlies kādam līdzināties, tāpat tev nesanāks. Bet manī ir arī daži mīnusi, šie mīnusi priekš manis ir ļoti slikti, jo tajos brīžos kad šie mīnusi vairāk izpaužas, es spēju nodarīt cilvēkiem pāri, tādēļ lūdzu piedodiet, jo tajos brīžos es nedomāju ko daru. Šī negatīva lieta radās dēļ viena cilvēka, jeb meitenes kura lika man sevi novērtēt pārāk zemu. Cenšos jau kādu laiku šo negatīvo īpašību izlabot, bet šā vai tā nesanāk, jo mainīties arī nav pārāk viegli. Cerēšu, ka jūs šo manu vienu negatīvo lietu neņemsiet vērā, vismaz centīšos viņu neizrādīt jūsu klātbūtnē. Izdomāju arī aprakstīt kāda tipa dziesmas es klausos. Tātad klausos angļu un krievu repu. Piemēram, no angļiem klausos lil peep, lil wayn un post melone. No krieva izpildītājiem klausos miyagi. Nenormāli piesaista šie izpildītāji.

Saistībā par spēlēm:  Pašlaik es spēlēju Lol'u un minecraft, iepriekš spēlēju arma 2, csgo, burnout, cs 1.6,samp ,mta ,outlast. Bet beigu beigās sapratu kā man viņas neiesaista, tādēļ nopārdevu profilu un pārgāju uz lol'u un minecraft.   Pašlaik iekš lol'a mani var atrast ar segvārdu KristofersD ,kādēļ D? Jo vajadzēja kkadu random burtu. Droši aicinat friend listā, tikai EUNE reğionā. Iekš minecraft mani atpazīst ar segvārdu Meow. Esmu liels faction atbalstītājs, no nu vismaz ,ja ir nelagojošos serveris un bez bugiem varu izpausties un izlikt tajā visas savas dusmas. Ārpus spēlēm vēl es taisu minecraft serverus, jebkādus tipus. Kādu dienu varēšu jums parādīt nelielu ieskatu, kad būšu pabeidzis līdz galam. Varu arī kādam palīdzēt saistībā ar serveriem, j nepieciešams, droši rakstat privāti.

Šī bija neliela informācija par mani, ja ir kādas neskaidrības rakstat man privāti. Un atvainojos par gramatikas kļūdām, jo visu šo rakstīju no telefona un man viņš lago.

• Patīk! 1

Čau. Tev jau nav jāaizņemas no vecākiem. Piemēram, vecāki dod naudu kamēr tu augstskolu pabeidz , kas ir +- 24 gadi. Un kad jau strādāsi, tad tu viņus pretī lutināsi. Pacenties esi, prieks :)

• Patīk! 1

Hey.

Prieks ka esi pie mums iegriezies! @Rusifacijs Ko piminējā ir balta patiesība! Piem šeit Lielbritānijā, bērni dzīvo ar saviem vecākiem līdz 24-25. gadu vecumam un tad tikai dodas savā dzīvē.. Protams ir arī tād kuriem skola nav tas ko viņi vēlas un jau 18. gadu vecumā strādā melnos darbus un cērtas cauri dzīvei.

Cerams izbaudīsi savu laiku pie mums un nesteigsies prom! :)

Guest
Diskusija ir slēgta!

Dizainu izstrādāja Revan un Trixx
Autortiesības © moXX Gaming 2011 - 2018

MOXX.LV Gaming © 2011-2018