Jump to content
Sign in to follow this  
Revan

(Pamācība) CS:GO Uzlabot FPS

Recommended Posts

header_586x192.jpg

Kā jau visās Counter-Strike spēļu sērijās (versijās), CS:GO ir iespējams izmantot konsuli un citas opcijas iekš .cfg failiem. Šeit es jums pastāstīšu par svarīgām Lunch ocijām kas ir pieejamas CS:GO un citām .cfg komandām ko var izmantot lai uzlabotu spēles garšu un FPS kas ir pats nozīmīgākais šajā spēle.

Kas ir viss labākās CS:GO launch opcijas?

Lai ievadītu launch opcijas, pirmkārt dodamies uz Steam, otrkārt labais klikšķis uz CS:GO un tad Properties. Spiežam pogu "Set Launch Options" un cits logs atvērsies. Sintakses komandas ko vadīt iekš šī loga ir šādā formātā "-komanda" un tad atstarpe (space) pirms nākošās komandas vai cita veida izpilde, viss atkarīks no komandas kas tiks izmantota. Par katru komandu pastāstīšu atsevišķi. 

i9bGH_6xQyuWtdQ2RMHJYA.png

Launch opcijas

Ielādē konsuli uzreiz ieejot spēlē!

• -console

Šī komanda automātiski ielādēs konsuli pirms esi vispār iegājis spēlē. Viņa ir noderīga lai pārliecnātos, ka visi cfg faili tiek ielādēti.

Izslēgt intro videoklipus

• -novid

Šī komanda izlēgs visus Valve intro klipus kas ir pirms ieiešanas spēlē, ieteupa laiku kad katru reizi ieej spēlē!

Augsta CPU prioritāte

• -high

Dod spēlei augstu CPU prioritāti, tas nozīmē ka apakšs programas nebremzēs spēli.

Cik CPU kodolus izmantot

• -threads [number]

Pasaka spēlei cik kodolus izmantot, ieteicams likt cik tev ir procesoram kodolu, viss ticamāk, ka tas ir 4.

Grafikas opcijas

• -fullscreen

Ielādē spēli pilnā ekrānā

• -windowed

Ielādē spēli logā, šis komandas norāda platumu un augstumu pozīcijas:

• -w [platums] -h [augstums] -x [horizontāla pozīcija] -y [vertikāla pozīcija]

Tātad ja vēlies lai logs nosedz otru 1080p monitoru, tav ir jāizmanto šadas komandas: -h 1920 -w 1080 -x 1921 -y 0.

• -noborder

Noņem logam robežas, melnos sānus.

Nomainīt spēles valodu

• -language [language]

Šī komanda pasaka sēlei kādu valodu izmantot, noderīgi ja vēlies angļu valodu spēle ja izmanto steam klientu citā valodā!

Samazināt spēle grafiku

• -lv

Samazina spēles grafiku, noņem liekās asins šļakatas utt.. Uzlabo FPS atkarīgi no PC, ieteicama komanda competitive spēles modam

Tagad parunāsim par noderīgām configa komandām.

Grafikas ocijas
Pa lielam tu gribi viss zemākās grafikas kas ir iespējamas, jo tas gan uzlabo FPS un ir daudz labāk spēlēt competitive modu iekš CS:GO

Ekrāna spoižums

• mat_monitorgamma "spožums"

Šis norādīs cik spoža būs spēles pasaule, visos konfikos ko esmu redzējis šis ir starp 1.6 un 2.1, noderīgi lai labāk redzētu tumšos kaktus kartēs!

Izslēdz dinamiskās spēles gaismas

• r_dynamic "0"

Izslēdz dinamiskās spēles gaismas, ko daudzi spēlētaji atrod par kaitinošu!

Disable particles

• r_drawparticles "0"

Turns off engine particles.

Noņem ieroča gaismas

• r_drawtracers_firstperson "0"

Noņem gaismu no ieroča kad tiek izšauts, uzlabo FPS kas ir CSGO vis sliktākā lieta, jo šaujot krītas FPS, ja es par šo komandu jau iepriekš zinātu sen kā jau spēlētu NiP!

Saglabāt grafikas pocijas

• mat_savechanges

Šī komanda saglabā visas grafikas opcijas, tas nozīmē ka katru reizi ejot spēle nebūs vajadzība neko mainīt.!

Radars

Šis komandas uzliks karti par visu radaru kas palīdz ievērot pretinikus kartē

cl_radar_always_centered "0"
cl_radar_scale "0.3"
cl_hud_radar_scale "1.15"
cl_radar_icon_scale_min "1"
cl_radar_rotate "1"

csgo3.jpg

Performance komandas

Šis saraksts ar komandām uzlabos spēles darbību kā arī uzlabos it īpaši 128 trick spēles garšu!

rate "128000"
cl_cmdrate "128"
cl_updaterate "128"
cl_interp "0"
cl_interp_ratio "1"
cl_lagcompensation "1"

Mērķis, esmu iekļāvis šada tipa mērķi:

DOs9RdtCRQmmUko2S7-kfQ.png

cl_crosshairalpha "255"
cl_crosshaircolor "5"
cl_crosshaircolor_b "255"
cl_crosshaircolor_r "255"
cl_crosshaircolor_g "255"
cl_crosshairdot "1"
cl_crosshairgap "3"
cl_crosshairsize "2"
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairusealpha "1"
cl_crosshairthickness "1"
cl_fixedcrosshairgap "3"
cl_crosshair_outlinethickness "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

Bet ja vēlies izveidot savu mērķi, tas ir izdarām šeit

Manu prāt šīs ir viss noderīgākas lietas priekš CSGO lai uzlabotu spēles gaitu un FPS.. Kā arī esmu pievienojis savu cfg failu lai jums ir vieglāk, bet iesaku izmantot šeit atrodamo informāciju un izvedotu sev tīkamāku! ;) Mans CS:GO configs

Cerams jums noderēja mana pamāciba! Spiežam like! Ja ir ieteikumi vai ko uzlabot šajā pamācība droši sakam! Nekautrējaties!

• Like 1
  • Like 1