Jump to content
Malcom

Svaigumiņš

Recommended Posts

Sveiciens visiem moxxiešiem..

Kā jau redzat beidzot sevi saņēmu rokās un atjaunoju foruma skinu, izmantoju brīvo laiku kamēr varu un to beidzot arī izdarīju! haha.. VIsas nakts garumā!

Man personīgi (nezinu kā jums) bija iepriekšējais jau apnicis, bija laiks kam jaunam.. Pluss pats pēdējais jau bija feils.. Nezinu kur man bija galva tādu likt! Kā arī esat pamanījuši ka serveris jau dienu ir izslēgts, atrodas zem atsēgas. Par to varat man pateikties, ka pazaudēju servera failus haha un tagad par cik mums tik atsaucīgs hostings būs jāgaida kamēr atjaunos failus un tad veigsim uzlabojumus serverī. Cik vien spēsim.  Ja jums ir kāda laba ideja serverim, droši rakstat savus ieteikumu šeit ja tava ideja bus laba centīsimies to arī izveidot serverī!

Protams visiem intresē cik ilgi serveris būs slēgts, labākais ko varu pateikt, centīsimies šodien vai rīt atvērt viņu! Esam pacietīgi un drīz būsim atpakaļ pilnā gaitā!

Pie pēdējās nots, ja jums ir kāda ideja forumam/portālam, droši izmantojat ieteikumu sadļau un šaujat savas idejas, veidosim moxxiņu kopā par viss iecienītāko gaming portālu Latvijā (ja tas ir iespējams) haha..

Prieks, ka esat ar mums.. Labi tas viss..

Gaidiet jaunumus par serveri šeit forumā un discord serverī.. Paziņosim tik līdz serveris būs back online..

• Like 1

Guest
Diskusija ir slēgta!